0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde (344 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar az önce kaynanamı aradım bebeğim biraz huysuz dışarı çıkıp hava alırız kaynama gideriz değişiklik olur diye sana gelicem dedim gel ama ben dolapları döktüm gelip oturursun dedi peşinden güldü ben dedim zaten oturmaya geliyorum tepene çıkacak halim yok dedim sonra kızdınmı gel gel dedi ama istemiyor gitmemi ben anlıyorum artık onun konuşmalarından yok vazgeçtim  sen işine bak dedim tamam dedi kapattı şimdi gıcıklığına gitsemmi acaba 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
asla gitmezdim artk o cgrsada gtmezdm 
(344 puan) tarafından
Ama olabiliyor canım bizimde müsait olmadığımız zamanlar oluyor o sadece bana değil kızıylada öyle konuşuyor gereksiz kırgınlığı girmezmi
tarafından
bilmiyrm valla musait olmasin yani yabancimisin veya misafrmsn bnm annem bile ole yapsa kirilirim  ki asla yapmaz  iside varsa seve seve ister beraber yaprz hatta yada yarm brakrz bana ters geldi cnm blmiyrm her kezin yapisi farkli tbi
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Bence gitmemelisin canım. Giciklik bile olsa ben gitmezdim o nasıl kelime öyle. 
(344 puan) tarafından
Ama olabiliyor canım bizimde müsait olmadığımız zamanlar oluyor o sadece bana değil kızıylada öyle konuşuyor gereksiz kırgınlığı girmezmi
(581 puan) tarafından
Sen bilirsin canım kaynanani en iyi sen tanirsin ama ben olsam gitmem yani oturursun ne demek sanki boş boş oturmaya geliyosun der gibi.
(344 puan) tarafından
Ben işimi yaparım sen oturursun yani gelme istersen seninle oturamam demek istedi
(581 puan) tarafından
Ben öyle anlamadım canım kalbim mi fesat ne :) sen bilirsin yinede. Yani gicikligina gidiceksen gitme.
(344 puan) tarafından
şöylede birşey var bende senin dediğin gibi düşündüm fakat benim evimde belki yiyecek birseyim yok ve bu yüzden gidiyorum ya nr bileyim canım hiç büyük gibi değiller bi büyüklüklerini görmedim eşimle konuştuk az önce boşver gitme dedi bende gitmem artık dedi
0 oy
tarafından
Ayy ne güzel gitmeni istemiyirsa gitme ışte fırsat sana haa eger gitmek istiyorsan git biraz yardim et bi müddet gitmezsin zaten
(344 puan) tarafından
0 oy
(8,207 puan) tarafından
Su mubarek zamanda fesatlık kötülük düşünmemek lazım kuzum sen salıhalardan ol bosver.
(344 puan) tarafından
Kin bana göre birşey değil kimin öleceği belli olmaz canım gereksiz kırgınlıklardan hoşlanmıyorum o yüzden gitmeyi düşündüm hatta bizi özlemişsindir diye geldik derim
(8,207 puan) tarafından
Kin sana göre degıl elbette ama gıcıklıgına gıtsemmı demıssın bu bıraz art nıyet barındır mıyor mu? Benmı yanlıs anlıyorum.Yıne gideceksen sen bılırsın elbette
(344 puan) tarafından
Gıcıklık derken hani birine ters olarak yaparsınya o maksatla söydim
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ben gitmezdim sahsen o nasil sozler oyle bas  baya gitmeni istemiyo
0 oy
tarafından
Canım ben o konuda biraz yüzsüzüm gelmicem deyip inadına çat kapı giderdim bir güzel de otururdum müsait olmaya bilir sen gittiğinde surat assa hakaret etse gitme derim ama bizim bile müsait olmadığımız zamanlar oluyor art niyetli olsa kızdınmı hadi gel gel diyeceğini sanmıyorum sen içini rahat tut
(344 puan) tarafından
şöylede birşey var bende senin dediğin gibi düşündüm fakat benim evimde belki yiyecek birseyim yok ve bu yüzden gidiyorum ya nr bileyim canım hiç büyük gibi değiller bi büyüklüklerini görmedim eşimle konuştuk az önce boşver gitme dedi bende gitmem artık dedi
tarafından
Herkes bizim gibi ince düşünemez ki canım kiminin yapısı bu düşüncesiz anlayışsız oluyor takma sen kafana
0 oy
tarafından
canım belki ben seninle oturamam isim var sen yanlız oturursun gelme anlaminda soylemistir
(344 puan) tarafından
tarafından
He öylelerse doğru diyorsun gitme ozaman canım ben bilmediğim için belki kötü niyeti yoktur diye düşündüm
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Ben olsam gitmem alaycı bi tavır sergilemiş sonuçta al çocuğunu kendin çıkar parka canim
(344 puan) tarafından
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Temizlik mi yapıyor yani ben olsam gitmem 
(344 puan) tarafından
Bitmiyor zaten temizliği gitmiyorum canım zaten vazgeçtim
0 oy
tarafından
İyi de canım iş yapiyormus yani birazcik empati .kim iş yaparken evine biri gelsin ister.dua et gel beraber yapalım dememiş.ayrica gitsen 3 ihtimal olcak ya beraber yapacaksınız onu zaten istemezsin can sıkıntısına gidiyon zaten .ya o yapacak sen oturcan o da saçma evinde oturursun ozaman ya da kadın işini yarım bırakcak o da onun açısından kötü.birde dökmüş yani onu mutlaka toplamak gerekir
(344 puan) tarafından
tarafından
Boşver kötü düşünme.herkes aynı olmaz.isi varsa yarim birakmak istememiştir belki.simdiki büyük lerin hiç biri büyüklük yapmaz ama sonuna kadar da bizden küçüklük beklerler.bu  devrin büyükleri de böyle işte ne yapcan.herkesin sınavı kendine biz sinavimizi kazanalim da.ama kaynanan için o şekil de o yüzden demem .kadın bence işini yarım bırakmak istemedi ondan öyle dedi dusunmeden
0 oy
tarafından
Canim seninle ilgilenemem işim var demeye çalışmış olabilir. Olsun yardım ederim ben sana deseydin onun yerine sende. Gitmeyi istiycek kadar yakınsnz demek ki.
(344 puan) tarafından
Ben zaten asla o iş yaparken oturmam mutlaka yardım ederim kendileri gelince sorun yok canım eğer ben öyle desem ki asla demem suratıma bakmazlar gülmesi sinirimi bozdu biraz gidecektim aslında böyle uzatmayı sevmiyorum eşim aradı neden gitmedin diye sordu bende anlattım boşver gitme artık bende gitmem dedi olduki evde yiyecek bişeyim yok ve bu yüzden gidiyorum anlayışsızlar işte
tarafından
Ama bende o kadar ayrıntılı düşünmezdim evinde yemeği yoktur vs diye. Karşımızda her zaman bu kadar incelik beklersek üzülen biz oluruz hep.
0 oy
(6,676 puan) tarafından
Canim bunda nevarkii fazla kafana takdin bence
(344 puan) tarafından
Kafama takmadımda canım aynı şeyi  ben yapamam korkarım kırılır diye ama yapsam eminim gönül koyarlar
(6,676 puan) tarafından
Boşver canim elalem kaynanadan kaçiyorr sen nereye yanina gidiyorsun
(344 puan) tarafından
:) sıkılıyorum bende hep ev hep ev kızımda onların yanında büyük olan birazda onu görmek için gitmek istedim
(6,676 puan) tarafından
Neden onlarin yaninda?
(344 puan) tarafından
Daha önceden uzun bir süre çalışmak zorunda kaldım onlar büyüttüler alıştı onlara gelmek istemedi geçen sene hamileliğimden dolayı çıktım işten okul girdi araya psikolojisi bozulur okula adapte olamaz diye zorlamadım almadım yanıma şimdi yaz tatilini bekliyorum yanıma alacağım inşallah
(6,676 puan) tarafından
İnşallah canim ama ben cocugun anane babanede kalma tarafdari deyilim..bence muhakkak alin yaniniza
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Ben olsam senin yerinde gitmezdim hatta bidaha o cagarana kadar gitmezdim hava almak istiyosaniz al bebegini gez dolas acik havada bence canm 
0 oy
(66 puan) tarafından
Sende deseydin senin kara kasina kara gozune gelmcm cock hava alsn diye gelcm ztn kapidn ugrar donrim sn isine bak
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ne niyetle soyledigini ancak sen bilirsin kaynananin. Ne desem ki bilemedim :angel:

0 oy
(240 puan) tarafından

Git kız valla git git benim 2 tane küçük çocuğum var kaynanam evine temizlik yaptı malum ben bebekle alt kata inemiyorum 2 yaşında oglum indiğinde heryeri darma duman ediyor evi alt üst ediyor bana diyor al cik uf biktim sizden falan çocukta ağlıyor diyorum,ohh be ne güzel oldu iniyorum valla kovsalar bile sürat yapıyolar bazen ama onlar aksama kadar burda oturumlarında iyi şimdi ramazanda aksam olsun incem hep:D

0 oy
(1,114 puan) tarafından
Ben olsam bende gitmem ne işim var istenmediğim yerde

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 238 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 247 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 775 göst.