0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
oglum 9 temmUzda yasina gircek arayan soran olunca torun napiyo dediklerinde eyi iste nolsun yaşına gircek yürümüyor daha emeklemiyor çabası yok 7 aylik falanken dede dede diyor du suan demeyi bıraktı psikoojisimi bozuldu kelime konuşmuyor ki anca kilo aliyor bu ondan bu diyor oglum suan 9 250 kilon falan yani ayina göre iyi bence  emekleme yok yürüme  yok ben oturtunca oturuyo baya kendi oturmak icin cabalamiyor yurutecle yürüyoruz bildin duman arttırıyor sizin bebekleriniz ne durum da

13 Cevaplar

+1 oy
(758 puan) tarafından
Allahım bu kaynanalar.. 
(1,210 puan) tarafından
her zman ayni seyi diyo
(758 puan) tarafından
Ne kadar takma desem de öyle olmayacak biliyorum. İlla hemen yürümesi mi lazım emeklemesi mi lazım. Kaldı ki kime ne yani
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kendi oğlan doğurmuş oğlanlar geç gelişir kaldı ki her bebek farklıdır unutmuş galiba. Boşver öyle desin nazar olmaz 
(1,210 puan) tarafından
ya her zaman kilolu diyor ve her bebek farkli diri anlamiyor
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Aynen öyle benim de.. Hele bir de çocuğunun yaşıtı bir yakının çocuğu varsa eyvahh ! Kıyaslamak için 10 numara :) benimkinin de yurumemesi sorun olmuştu baya ağlıyorum stresten
0 oy
tarafından
Neresi kilolu kız gayet normal. Benim oğlumda yasına girecek kilosu daha fazla. Zayıf olsa dert kilolu olsa dert. Erken yürüse de laf eder oyle kaynana o yüzden boşuna takma bnce. Kendi psikolojisi bozulmuş arada salın bi yerlere bebeye sarmış. Benim oğlum da bi ara baba 2-3 ay sadece baba dedi şimdi sadece anne diyor. Yürümüyor da. Dr a gittik bugün yürümüyor dedik bişey demedi aaa gec kalmış psikolojisi mi bozuldu demedi 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Benimkide niye basmıyor ayaginin üstüne diye konuşuyor illa bisey buluyorlar bizi gıcık edecek
0 oy
(235 puan) tarafından
Benim kaynanada niye kilo almıyor diye laf eder boş ver takma kafana bana göre kilosu boyuna göre iyi
0 oy
tarafından
Benimkide 17 haziran doğumlu 10.500 olmasına rağmen zayıf diyende var .

Yurumesine gelince Geç olsun güç olsun ben cok-da dert etmiyorum :) 
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bu kaynanalarin hepsi ayni bu konuda kilo almiyor deyip duruyordu esimde napsin yemek mi yiyo annesini emiyo olani bu dedi ☺
0 oy
(6,053 puan) tarafından
10 ay 8 gunluk suan 7 bucuk aya kadar desteksiz oturmadi emekledinde 9 ay 11 gunluktu kordinasyonunu hep gec sagladi saga sola kalsan herseyi gec simdiye kadar bagzi seyleri yapmasi lazimdi falan filan suan yurumek icin bi cabasida yok tutunup kalkmaya caliyor sadece kaynanama kalsan bunlar hep mama ictiginden derler derler insanlik beklerler sikma canini bacim hersey bi anda oluverir benimki bi anda oturdu bi anda emekledi seninkide bi anda kalkar yurur insAllah 
(1,210 puan) tarafından
aynn hee r cocuk bir deil anlamıyorlar
0 oy
tarafından
Takma çok elbet bebek bu aciz kendisinden illaki yürüyecek kızım yaşina 10 gün vardı yürümeye başladı ama tam denge saglayamadık bakalım nasıl olacak çok hareketli bi bebek benim kızım 5 dk durmaz 
(1,210 puan) tarafından
ogluma hep görünce oyle diyor ama sıkıldım
0 oy
(93 puan) tarafından
Herşeyde bir kulp bulacaklar illaki . Memnuniyetsizler 
0 oy
tarafından
Çocuktan çocuğa farklılık gösterir kimi geç yürür emekler kimide erken bunlar istiyorlarki hemen hepsi olsun 
0 oy
(10,397 puan) tarafından

Kendi baya iyi mi gelişik :angry:sinir oluyor söyle laf edenlere 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 451 göst.
13 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ✓bisusartık✓ (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Annesininkizi (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 329 göst.