0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (310 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar cok az kaldı 13 mayis pazartesi doguma giricem ama ben cok heyecanlıyım sezeryandan da korkuyorum rahimde perde oldugu icin bebisim dönemiyor ondan sezeryan olucam mecbur ben cok heyecanliyimm spinal istiyorum ama korkudan bayilir miyim diye de dusunmuyo degilim hani :)  bana dua edin de sag salim kucagima alayim oglusumu

9 Cevaplar

0 oy
(5,479 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim ınsallh bi sknti olmazdan atlatirsin
(310 puan) tarafından
Ins canim cok sagol
-Reklam-
0 oy
(13,647 puan) tarafından
13 mayıs pazartesi mi bu pazartesi mi diyecem ama son 9 yazmışsın yine de muallakta kaldım:)) allahım sağ salim kavuşmayı nasip etsin bizede son 6 10 mayıs cuma sezaryen olucam bende benim minik dodnu zorla doğmaya çalışıyor ama bende normal doğuramıyorum mecburi sezaryen ama yavrucuk laf dinlemiyor:)
(13,647 puan) tarafından
Amin inşallah canım öyle gerçektende yeter ki annenin de bebeğinde sağlığı yerinde olsun gerisi hiç önemli değil rabbim sağ salim kavuştursun bekleyen tüm anneleri ❣
(559 puan) tarafından
Bende 10 mayis cuma gunu sezeryan canim ayniymisiz genelmi spinalmi senin
(13,647 puan) tarafından
Genel anestezi alicam ben canım ilkide genel anestezi altında oldu bunda spinal istiyor dum ama doktorum tavsiye etmedi
(559 puan) tarafından
Bana da izin vermedi spinale canim fitiktan dolayi genel olacak benim de cok korkuyorum genelden en tecrubeliymissin korkulacak biseymi :/
(13,647 puan) tarafından
Hiç korkulacak bir şey yok canım ben çok kolay attım narkozu hemen ayıldım ikinci sezaryen den hiç bir korkum yok şimdilik:) sadece yavrucugum a kavuşayım yeter genel anestezi sonrası bol bol su içmek ve sık idrara çıkmak çok önemli çünkü narkoz idrarla atılıyor
0 oy
(1,268 puan) tarafından
InsAllah sag salim alirsin kucagina canim Darisi benim basima...
(310 puan) tarafından
Amin canim ins sende sag salim alirsin kucagina.
0 oy
(4,113 puan) tarafından
Rabbim sag salim kucagina almayi nasib etsin
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin Rabbim 
0 oy
(3,841 puan) tarafından

Spinal düsünmekle en iyi tercihi yaparsin canm bende spinal oldum 18 gun önce cok memnunum sakinligini koru ameliyathaneye girdiginde dakikalar sonra bebeginin sesini ve kokusunu icine cekecegin ani düşün hic bisey olmaz allahin izniyle<3

(310 puan) tarafından
Gorunce nasil tepki verecegimi dusunuyorum hep cok heyecanli bisey olsa gerek
(3,841 puan) tarafından
Hemde nasil benm kalbim cok hizli atmisti hayatmda boyle bi heyecan yasamamistim ve tabi gözyaşlarimi tutamamistim
(310 puan) tarafından
Ahh ben nasil olucam ama o gordugum anı cok merak ediyorum
0 oy
(1,706 puan) tarafından

Bende 30 mayıs inşallah :angel:

(310 puan) tarafından
Allah bir avazda kurtarmayi nasip etsin canjm
0 oy
(1,830 puan) tarafından
Cnm.seninle ayni günüz benimde sezeryan ve 13 mayis bende spinal istiyorum ins hayirlisiyla aliriz bebeklerimizi kucagimiza
(310 puan) tarafından
Aa gercekten mi canim ins sag salim aliriz kucagimiza senin kiz mi erkek mi
(1,830 puan) tarafından
Âmin cnm kız benimki cnm
0 oy
(559 puan) tarafından
Bizim de oglusumla son 6 ALLAH nasip ederse 10 mayis genel anestezi ile sezeryan olacagim cok korkuyorum ilk bebegim RABBİM yardimcimiz olsun insallah
(310 puan) tarafından
Amin canim ins sıkıntsz bi dogum gecirirsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 296 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Elagozlumm (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
6 Ağustos 2020 Aile kategorisinde 2prensannesi!! (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 481 göst.
20 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ✨ ⭐ Mudebaar ⭐ ✨ (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 321 göst.
1 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,234 puan) tarafından soruldu

202,293 soru

5,293,669 cevap

15,664 kullanıcı

...