0 oy
231 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (344 puan) tarafından
Bayanlar bilmiyorum bilşyormusunuz bilmiyorum ama tavsiye etmek istedim faydasını da gördüm gögüs yarası olmaması icin dogum yapınca emzirmeden önce bıcak degdirmeden bir soganı kırın ve suyunu gögsünüze sürün öle emzirin yara olmuyor hemde sütünüz cok oluyor sükür benim yara olmadı sütümde bebegime yetiryor denemenizi tavsiye ederim 

2 Cevaplar

+2 oy
(3,065 puan) tarafından
Peki ya soganin suyu tahriş ederse gogus ucumuzu?

Ya ssogan suyu bebegi emmekden tiksindirirse?

Ya soğan suyu bebege zararli ise?

Lutfen koca kari şeyler yapmayin arkadaşlar. Bilinçli olalim normalde zaten gogus catlamazmiş yanliş emzirdiginiz için catlarmiş
(13,660 puan) tarafından
Yok hiç de rahatsız olmuyor hemen sürer sürmez tutup emzirme olmuyor onu teninin biraz çekmesi lazım göğsü yumuşatıyor binbir türlü kimyasal karışımı kremler kullanmaktansa soğan en iyisi
(591 puan) tarafından
Kızlar yanlış anlamayinda soğan sonuçta doğal ve çocuk emmeden önce silinir kimyasal kullanmak normal soğan anormal değil bence
tarafından
Katılıyorum. Eskiler herşeyi yanlış yapmıyordu. Arada kulak vermek lazım
(344 puan) tarafından
Ben tavsiyede bulundum ister yaparsın ister yapmassın sna kalmış sürer sürmez memeyi vermezsin zaten ilk dogunca dogumhanede emzirtiyorlar az bişi alıyor odaya cıkınca sür hemen emzirmen gerekirsede sil emzir tekrar sür koca karı işi degil bence cogu insndn duydum faydasını gören en yakınım aralarında 15gün var dogum yaptı görümcem ve eltim eltim sürdü hic yara vs cekmedi süt sıkıntısıda olmadı görümcem sürmedi hem yara cekti hem sütü olmadı benmde aynı sürdüm yara olmadı cok sükür sütümde yetiyo bebegime kendim bilirsin yapıp yapmamak sna kalmış
(344 puan) tarafından
Emmeme gibi sorunumuz olmadı cok kişide yaptı duydum hepsi faydasını gördü tiksindi gibi bişey duymadım tavsiye sadece sana kalmış yapıp yapmamak
-Reklam-
0 oy
(591 puan) tarafından
Ya bende duydum onu gerçekten doğru mu bide kesmemek mi lazım soğanı 
(344 puan) tarafından
Dogru cnım dene faydasını göreceksin eltim yaptı gördü bn yaptım gördüm cok kişidende duydum denemeni öneririm kesmiceksin odaya ckkınca esin yada yanında kim kalıyorsa bi yumruk kırsın sürüver suyunu az bişi rahat edersin
(591 puan) tarafından
Bi arkadaşım söyledi sür  2 dakika beklet sil hic ağrı cekmezsin demisti dur çantamı hazırlamıştım hemen koyayım çok sağol canım

İlgili bir soru bulunamadı

202,461 soru

5,299,891 cevap

15,693 kullanıcı

...