0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (294 puan) tarafından
Duzenli sagim yapmak sutu azaltirmi bebek aktif bi sekilde emmiyosa 

3 Cevaplar

0 oy
(8,753 puan) tarafından
Tam tersi çoğaltır çünkü süt kanalları daha çok açılır 
(8,753 puan) tarafından
Azalır mı hiç sen devam et sağmaya bebeğini de daha fazla zorla emmesi için bebekler süt kanallarını daha çabuk ve güzel açarlar
(294 puan) tarafından
Tek gogsumu tutabiliyo oda 5 10 dakka 25 gunluk suan uyuyakaliyo zaman gectikce uyanik olur saha fazla emer heralde dimi
(8,753 puan) tarafından
Silikon göğüs ucu kullanıyor musun
(294 puan) tarafından
Aldim bi tane ama cok zor yapisiyo yapismiyo hatta o yuzden onlada tutturamadim
(8,753 puan) tarafından
Kenarlarını hafif ıslat öyle dene benim oğlum da tek göğsümü almadı bir ay öyle emzirdim hatta iki göğsümede kullandım bebekler büyüdükçe daha güzel emiyor bi göğüs de 15 dk dursa yeter ona rezene çayı iç çok güzel süt yapıyor
-Reklam-
0 oy
(13,465 puan) tarafından
Iki saatte bir ha bebeğin emmiş ha sağmışsın tabiki tercih bebeğin emmesi ama eğer emmiyor yada ememiyorsa sağmak daha doğru olur bebeğin memede uyuyorsa mutlaka uyandır tekrar emmeye devam etsin her iki göğsünü de emzir bebeğin küçükse yorulması uyuya kalması emme seanslarının süresinin uzaması çok normal şuan için en büyük anne bebek aktiviteniz bu emme seansları bebekler kırk gün boyunca gormezler gözlerinde perde olur her şey onlar için karanlık siluetlerden ibarettir algılama mesafeleri ise senin göz hizandan göğsüne kadar olan mesafe bu mesafeden bebeğin seni algılar tanır ve hisseder bir emme seansı teorik olarak 15+15 30 dk dır ama bu bebekten bebeğe değişir tabiki uzamasında hiç bir sakınca yok bebeklerin en sevdiği şey memede anne kokusu alarak uyumaktır zaten mini minnacık çeneleri olduğu içinde hemen yorgun düşerler ❣o yüzden uyudu deyip bırakma gidisini gıdıkla ayağını gıdıkla uyandır ve emzirmeye devam et zamanla çenesi kuvvetlendikçe emme süresini kendi doyum noktasına göre bebek zaten ayarlayacak 
(294 puan) tarafından
Bebegim gogsumun birini tutabiliyo digerini aglaya aglaya bazen cok zor tutuyo ondan doymuyo sanirim bende mecburen bi memeyi emdikten sonra sagip biberonlada veriyorum
(13,465 puan) tarafından
Ters emzirmeyi denedin mı canım belki senin tersine geldiği için stres yapıyorsan bebekte geriliyor olabilir mesela sağ göğsünü vermek için bebeği soluna yatırıp emziriyorsun ya sağ tarafına yatır ayakları dışarı doğru gelecek şekilde belki o zaman alır memeyi
(294 puan) tarafından
Evet cok stres yapiyorum denicem soylediginizide tesekkur ederim :)
(13,465 puan) tarafından
Rica ederim canım:)
0 oy
(2,519 puan) tarafından
Bol bol emzir. Emzirmeyle benim sutum cogaldi 10 dakkada bir emziriyodum memede bazen yarim saat kalıyodu.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 196 göst.
16 Ocak 2020 Diğer kategorisinde İÜBüşraa1 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde Anne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
13 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozgecangursoybursa (3,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
10 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lelsie baya (723 puan) tarafından soruldu

200,147 soru

5,230,672 cevap

15,427 kullanıcı

...