0 oy
238 göst.
tarafından
Kızlar hamile pantalonunu doğumdan sonra da kullanabildiniz mi ? Ben sadece bi tane aldım ama bi kaç tane daha almak istiyorum kullanılabiliyorsa.

9 Cevaplar

0 oy
(2,736 puan) tarafından
Ben hamile pantolonu almamistim ama halam almıştı dogurdu hâlâ giyiyor canım 
tarafından
Hmm alıyım o zaman bende bi iki tane daha
-Reklam-
0 oy
(8,446 puan) tarafından
Ben bi süre kullandım doğumdan sonra hemen karnım inmedi bir de ödem oldu iyi olmuştu 
tarafından
Yani benimkide inmez diye düşünüyorum
(8,446 puan) tarafından
Hemen inmiyor zaten bi hafta falan inmemişti benim
0 oy
tarafından
Şuan giydiğim hamile pantolonlarım dar cnm sıkmayan ama vicudu saran güzel pantolonlar doğum sonrası da giyerim büyük ihtimal 
tarafından
Ben ayarlanabilir almıştım normalde 36 bedendim hamile pantalonu 40 beden aldım şu an rahat kullanıyorum ama son ayda ne olur bilmiyorum hiç
0 oy
(1,078 puan) tarafından
Ben kullaniyorum ozellikle dolmusla falan bi yere giderken belin acilsa bile pantolon gorunuyor 
0 oy
(13,769 puan) tarafından
ve ustu gibegin az da oksa kuculdugu icin kullanmadim ben kaldirdim benxe alma ben zayiflayamadim ama zayiflarsan kullanamazain sen dogum yapınca gene alirain normal 
0 oy
(936 puan) tarafından
Ben kullanamıyorum canım. Yanı bel bölgesi sıkılıyo ama bacak ve kalça tarafı çok bol duruyo. Ben hızlı verdim kilo . 
0 oy
(2,154 puan) tarafından
Doğumdan 1hafta sonra giydim bidaha da giymedim bende 1tane almıştım bence çok alma giyilmiyor sonra 
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Bn bi tane almıştım biraz büyük almıştım son zamanlar daha rahat giymek için doğum yapalı 10 gün oldu az çmce hamilelikten önceki pantolonumu giydim geldi bnce bi tane ile idare et gereksiz yere alma doğumdan sonra eski kıyafetlerini giyersin 
0 oy
(418 puan) tarafından
Bende sadece bir tane aldım onu giyiyorum suan dogumdan sonra ne olur bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
0 oy
4 cevap 36 göst.
0 oy
19 cevap 272 göst.
4 gün önce Elaagozluanne (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 30 göst.
4 gün önce Sultanhanim (12 puan) tarafından soruldu

189,263 soru