0 oy
203 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (959 puan) tarafından
9.aya girdik çocuk istiyoruz hayirlisiyla ama maalesef hic korumamamiza rağmen olmadı.bekarken insulin direncim vardi su anda da var sanırım.insulin direnci hamile kalmaya engelmidr bilgisi olan var mi

5 Cevaplar

0 oy
(512 puan) tarafından
Canim sabır et Allah büyük bizde 11 ay getirmedik Allah verdi çok şükür 1 yıla kadar normaldie
-Reklam-
0 oy
(367 puan) tarafından
Ben aşırı iyi bilgili bir doktora gitmiştim 1.5 yıl normal dedi olmayabilir dedi ama sen git bakın yinede 
0 oy
(596 puan) tarafından
Canm  benim 2.5 yıl oldu yapmadigim kürler ilaçlar iğneler kalmadi bu is kafada bitiyor kafanı takma rabbim bizim de kucagimizi boş bırakmaz insallah
0 oy
(492 puan) tarafından
Sitres şimdiden yaparsan olmaz asla sitres olmamalı ve çocuk için bir araya geldimi hiç olmuyor hade bu gün yapalım yumurta günü demeyin akışına bırakın bide doktora gidiyorsan bir sey yok diyorsa rahim filimi iste bana okadar dedi bir şeyin yok yok bu kaç aydan sonra rahim filimi çektirdi kanalar kapalı çıktı ikiside rahim filiminde açıldı iki aydan sonra hamile kaldim şimdi 3 gun kalmış doğuma 
0 oy
tarafından
Tam bilmiyorum da benm kuzenimin şeker hastalığı vardı 7 sene hiç hamile kalamadı. Artık şekerle mi alakalı başka biseyler mi bilemiyorum. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sedagorkem2 (109 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 122 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Emiliya (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 88 göst.
11 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mavisim27 (1 puan) tarafından soruldu

202,478 soru

5,300,390 cevap

15,696 kullanıcı

...