0 oy
555 göst.
Diğer kategorisinde (544 puan) tarafından

Benimde bebeğim olsa keşke onla uğraşsam ama olmuyor işte 2 tane düşük yaptım şimdi ilaç kullanıyorum kist için

image

24 Cevaplar

0 oy
(63 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Benim de bir kedim var canım. Şuan çalışamıyorum eşim işteyken bana yoldaş oluyor. Ve gerçekten siniri streside alıyor.  Normalde köpek insanıyım ama kedimi sahiplendiğimden beri ayrılmak istemedim. :)

(544 puan) tarafından
Allah ayırmasın kuzum ne güzel
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben kedi sevmem ama bu cok tatliymis bence seviyosan zaman gecirebilirsin :)
(544 puan) tarafından
Çok sewiyorum kedileri
tarafından
Bu tatlismis ama :)
0 oy
tarafından
Cok güzel olur canm en azndan acele etmezsn olana kadar kedicikle idare edersin güzel geçer günlerin:) çok da tatliymis masallah
(544 puan) tarafından
Bebek hasretinden eşimde ben de kahrolduk artık sizleri gördükçe öyle özeniyorumki hele o anlık fotoları paylaşınca sizler çok özenerek bakıyorum maşallah Rabbim tüm isteyenlere nasip eder inşallah
tarafından
Canm kader.. ben 5 yıl hamile kalmaya calistm en son hamile kaldım tedaviyle, doğdu doğacak derkeb 34 haftalık bebegmi karnmda kaybettm, boşandım üniversiteden arkadaşımla evlendm şimdi şimdi 27 haftalık hamileyim. Her işte bir hayır var ne diyelim. Bazısı hamile kalmakta zorlanıyor bazısı doğurmakta, bazısı büyüyünce kaybediyor evladını. Hepsi sınav. Böyle düşünüp ben de özenerek bakıyorum insanlara senin gibi:)) Allah kucağımızı boş birakmasn canm.
(544 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah şimdi çok mutlusundur inşallah sağ salim kucağına alırsın
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Peki bebeğin olunca bu bebişi yollicak mısın? :(

(544 puan) tarafından
Asla yollamam yollarmıyım hiç eşimde çok sewiyor kedileri
(1,699 puan) tarafından
O zaman en mantıklı karar ☺️ İnsana can olur arkadaş olur kedicikler çok severim
(544 puan) tarafından
Aynen öyle bende çok sewerim
0 oy
tarafından
Cooook tatli yaaaa
tarafından
Kizim da cok merakli birakmaz kediyi
(544 puan) tarafından
Ne güzel aslında herkeste haywan sewgisi olcak
tarafından
Evt daha tanistiramadik hic bi hayvanla sicaklar gecince koye goturmeyi dusunuyoruz koyunla kopekle falan  oynar alisir
(544 puan) tarafından
Çok iyi düşünmüşsünüz
tarafından
Kız korkma al bebeklere hiç bişey yapmazlar aksine daha da uysal olurlar benim bi kesim vardı çok hırçındı 3 yaşında yeğenimle eve alıştı uysallaştı :)
0 oy
(10,262 puan) tarafından
Rabbim.insaallah hayırlı sağlıklı evlat sana da kısa zamanda nasip eder cnm Rabbim en iyi zamanı bilir zamanı vardır 

Kediden çok.korkarim ama bu çok tatlı.hem kafan dağılır cnm 
(544 puan) tarafından
Aminnn kuzum cümlemize inşallah hayırlı sağlıklı ewlatlsr nasip eder verende Rabbim alanda asla isyan etmiyorum emrine bin şükür
(10,262 puan) tarafından
Tabiki kuzum zamanı vardır sabret rabbim sabrının karşılığını en iyi şekilde verir ;)
(544 puan) tarafından
Aminnn önce benden daha zorda olanlara nasip etsin sonrasında nasibimde varsa bana versin kuzum
(10,262 puan) tarafından
Amin cnm benim ınşaallah rabbim sabrının sonunu en güzel şekilde geri versin sana ikiz üçüz;))
(544 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
tarafından

Benim kedimin yavrusuna benziyo 

(544 puan) tarafından
Ne güzel  sizinde mi war kendiniz
tarafından
Vardi gecen yazin sonunda hamile olunca gonderdim
(544 puan) tarafından
Anladım hayırlısı olsun
0 oy
(772 puan) tarafından
Eğer bebekten sonra bu yavruyu sende bi yerlere postalamaya çalışacaksan bence hiç bulaşma canım bende çok istiyorum ama eşim ikna olmuyo astımını ileri sürüyor bakalım belki bi gün nasip olur bana da kedi bakmak 
0 oy
(9,741 puan) tarafından
Ama bunuda cocugun gibi dusunup al. Eger bebek olursa bunu atmak yada vermek olmuyor. Ona gore ql canim. Bide çok tuy dokuyorlar koltuklar yerler hep tuy kumunu temizlemek falan var. Kendine guveniyorsa al canim. Aksi taktirde alistilarmi onlara daha zor
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Bebek doğunca kapıya koyacaksan hiç alma bence. Gerçekten seviyorsan ve kendi yavrun gibi olacaksa alıp bak, ben yıllardır kedi bakıyorum o yüzden uyarmak istedim. Bir heves olarak alma yani yazık sokaklarda bir sürü kedi var sırf bu yüzden. 
(544 puan) tarafından
Yok kuzum bende kedileri çok çok sewerim asla atmam yavrum olana kadar oyalanırım sonra ikiside yawrum olur
0 oy
(421 puan) tarafından
Ne kadar tatlı canım. Ama bebeğim olana kadar demişsin bebeğin olunca atıcaksan onu hiç alma bence yazık sana alışmış olacak.bebeğinle de bakabilirsin inşallah sen ona yuva olur kalbini açarsın Allah da senin kucağınu doldurur
(544 puan) tarafından
Yok asla vermem ben biraz soruyu eksik yazmısım kusura bakmayın atılırmı bu da Rabbimin yarattığı
(421 puan) tarafından
Aynen canım bende hayvanla çocuk büyütmek istiyorum gerçekten çok güzel
(544 puan) tarafından
İnşallah büyütürsünüz******n sewgisi  hee çocukta büyükte olmalı onlarda can taşıyor
(544 puan) tarafından
****** sewgisi
0 oy
(202 puan) tarafından
Ayyy bune oyuncak gibi ya ben evde kedi sevmem ama sen seviyorsun al zaman geçer sana çok tatli
(544 puan) tarafından
Ben çok sewerim görsen tam oyun kedisi
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Bem cok korkarim kediden fotoda minnos durugo hircin degilse bide korkmuyosan al
(544 puan) tarafından
Yok canım çok Nazlım oynamak istiyor sürekli
0 oy
tarafından
Omur boyu bakabilcksen  kedi deyip gecme baglaniyorlar  sesinden taniyorlar onlarinda duygulari var canim
(544 puan) tarafından
Yok kuzum ilk kez bakmıcam zaten anneminde war kedisi alışkınım anlıcan
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Ne kisti var canım
(544 puan) tarafından
Ben yozgattayım ama benim hiç ağrılarım olmadı önce miyom denildi sonra farklı Bi doktor çikolata kisti dedi ilaç yazdı
(12,502 puan) tarafından
Hem de hemşerim :) bende Yozgatlıyım ama Yozgatta değilim :) anladım canım
(544 puan) tarafından
Aaa neresindensin Yozgat İn canım ben sorgunluyum
(12,502 puan) tarafından
Çekerek canım babaannem sorgunlu
(544 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Ya ama bu çok tatlı çok masum al kız arkadaş olur sana da 
(544 puan) tarafından
Alcam kuzum
0 oy
tarafından
Ya çok çok güzeeeelllllllllll ❤️❤️❤️❤️ kedilerden korkarım :D
(544 puan) tarafından
Korkma korkacak bişey yok balım alışırsın valla bak
0 oy
(291 puan) tarafından
Alacaksan aşısına, kum temizliğine çok dikkat et. Eldivenle temizle kuöunu. Toksoplazma olursan, hamilelikte çok tehlikeli bebek için. 
(544 puan) tarafından
Uyarınız için sağolun hepsi tam gençlik açısına kadar war
0 oy
tarafından

Ahh ahh yemin ederim evlat gibidir kediler. Bak benimde bir oglum var kedi olarak :) simdi hamileyim kiz kardes geliyor ona ikiside evladim hic ayirim yapamıyorum oyle seviyorum bak bu da oğlusumm 

image

(544 puan) tarafından
Yerim onu ben
tarafından
Bak instagram hesabi var catofizmir diye. Oraya da bak istersen. Fotograflarini hep paylasiyorum :)
(544 puan) tarafından
Maalesef instagram kullanamıyorum kuzum eşim izin vermiyor:(
tarafından
Aaa daha nelerrr noluyomus instagram kullanirken. Bu eşleri hic anlamiyorum bazen vallaa
(544 puan) tarafından
Walla kuzum kesinlikle karşı acayip takıntılı bu konularda ay aşamıyoruz bu sıkıntıyı
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Bebeğim olana kadar idare etmek ne demek yaaa. O zaman şöyle düşün birşey olana kadar çocuğumu idare edeyim sonra evlatlık vereyim gibi. İster kız ister küs ama düşüncen bu. Vereceksen adam gibi küçükken ver vermeyeceksen ölene kadar bakacaksın. Bu******n sevgisi değil oyuncak sevgisi çünkü. 
(544 puan) tarafından
Tam anlamıyla yanlış anlamışsınız olayı ben çocugum olana kadar derken en azından ewlat sewgi mi gidereyim anlamında söyledim cocugum olduktan sonra atayım anlamında değil ne münasebet oda Bi can kii haywan sewgim aşırı fazla benim yorumlarıda okursanız izah ettim zaten kızacak küsecek bişey yok kuzum illaki sende benim iyiliğim için konuşuyosundur

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 64 göst.
0 oy
11 cevap 273 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 639 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 301 göst.
15 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilekk (1,092 puan) tarafından soruldu

374,657 soru

11,206,488 cevap

34,508 kullanıcı

...