0 oy
3,836 göst.
Diğer kategorisinde (1,232 puan) tarafından

Burada daha çabuk cevap geliyor .Nst sonucuna bakar mısınız?Birde açılma ,doğum olması için sancı ne kadar çıkmalı maçla kaç arasında olmalı?

image

3 Cevaplar

0 oy
(105 puan) tarafından
Canım sancın var ama düzensiz.. Düzenli olduğunda başlar doğum. Açılma da vucuduna bağlı.. Benim 3cm açılmam vardı nst de sancı çıkmıyordu.. Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin
(1,232 puan) tarafından
Amin cunlemizinkini Rabbim hayırlı Sağlıklı eylesin İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sancin yetersiz gelebilir canm 
(1,232 puan) tarafından
Ay canım sancı var diyebilmek için kaç olmalı ilk gebeliğim benim hiç bilmiyorum.Heyacan da var söyle 38de falan gelsin istiyorum bir an önce ama tabiki hayırlı saglikli gelsin İnşallah
(8,245 puan) tarafından
Sancının olması için 100 ü bulması gerekıyor.
(1,232 puan) tarafından
Teşekkür ederim;)
0 oy
tarafından
Benimde boyleydi 5cm acilmam vardi canim.ama herkes bir olmayabilir
(1,232 puan) tarafından
Bana çatı muayenesi yapmadı doktor kaçıncı haftada yapıyor birde yeni yeni adet olacakmisim gibi hafif sancim oluyor o mu sancı oluyor canim
(8,245 puan) tarafından
Catı sancısı gerekli olan bişey değildir yapmaması normal.Çatın darsa zaten dogumda belli olur.
tarafından
Eger sancin cikarsa nts de alttan bakmasi gerekiyo.ben 25 haftaliktim.sancim cikinca boyle bakti acilmam varmis 5cm.ama ben hic sanci agri hissetmiyodum
tarafından
Eger sancisi cikarsa yapmasi gerekli haftasi onemli degil.erken dogum olabiliyo cunku.ayrica dogumda belli olmaz onceden catisi normal doguma uygun mu ona bakilir
(1,232 puan) tarafından
Ama çatım darsa boşu boşuna sancı çekmiş olurum
(8,245 puan) tarafından
Bak bu yanlıs bi algı canım.Cook cook dar bı catıya sahıp olmalısın yada bebegın gercekten cok iri olmalı.bebegın bası daralabıldıgı kadar daralır Allah onu öyle yaratmıs.bir diğer yanılgıda bosa sancı cektım algısıdır.halbukı o sancı cekıldıgınde oksıtosın salgılanır sütün gelmesi tetıklenır anne ile bebek arasındakı bağ kuvvetlenır.sancı asla boşuna cekılen bısey degıldır lütfen böyle düşünme bebegıne odaklan güzelce doğsun insallah
(1,232 puan) tarafından
Bunu bilmiyordum ama diyorlar ya sancı çektim çektim sonra çatin dar dediler sezeryan oldum diye
(8,245 puan) tarafından
Bunu cogu bılmez canım bılınclenıyolar artık.Takılma sen böyle şeylere odağımız bebegımız olsun ya karından ya diğer yoldan gelecek dünyaya insallah.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,102 göst.
4 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Damlayaz (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 192 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Dilancann (2,721 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 320 göst.