0 oy
700 göst.
Aile kategorisinde tarafından
ben babamı affedemiorm artik hep bi sklde knsmsszdr kus klmazdik ama artik bardak taştı evime gidince annem babamdan ayrılana kadar evlerine glmeyecgm babamla da knsmayi dsnmuorm sildim onu evime gelirse acarm kapımı okdr ama onun dışında arayıp sorma sizce hakszmym? :(

6 Cevaplar

+1 oy
(1,232 puan) tarafından
Canım aile arkadaş ilişkilerine benzemiyor gene de birşey olsa için sızlıyor üzülüyorsun atılmıyor yani .Baban çok yanlış yapmış .Annecigine de çok üzüldüm .İstersen anneni ara. Biraz rahatsızım ben bana bakmaya gel falan de .Annen biraz snein yanında kalsın iyi gelir ona da .Babanla da otur konuş düzgünce bu bu şekilde olmaz de .
tarafından
ailemn yanndym canım evime gitmek için gün zayiorm ve babam laftn anlamaz yıllardır ayni terane maalesef .s
tarafından
yıllardır doldum valla sogudm iyice
(1,232 puan) tarafından
Giderken anneni de götür bari yazik
tarafından
gelmez o calsiorm fln diye
(1,232 puan) tarafından
Anladım canım .Baban ne kadar hatalı olursa olsun atılmaz işte baba sonuçta .Allah hidayet versin sadece
-Reklam-
+1 oy
(571 puan) tarafından
Ben babama kurban olurum aramasa bile o benim babamdir insan yokluğunu çok arar kaybedince ne olursa olsun ailen o senin öyle düşünme 
tarafından
senin demek istedgni çok iyi anliorm. ve bende babamı çok seviormdr iki evladı daha var hepsidn daha çok seviyorum ben ama artik sogudm bardak taştı dediği sözler yaptığı şeyler evime gidince görmek istemiyorum bile
(571 puan) tarafından
Olsun bişey deme konuşmaya bilirsin ama silme yinede belki şuan ofkelisindir kızgın olabilirsin inan biraz zaman geçince ozlersin
tarafından
ozlesmde kirgnlgm kizgnlgm fln da geçse hani dioemya evime glse agirlarm ama onun dışında  arayıp soracgmi snmiorm
(571 puan) tarafından
Bellimi baban seni kıracak şeyler söylemiş Rabbim ona hidayet sizede sabır versin canım çok zor anlıyorum seni pek konuyu bilmesemde   benim ailemde zor zamandan geçti meğer büyü yapmışlar ben 3 kere buldum evimizde en yakınımız yapmıştı sonra o evden tasininca çok şükür çoğu şey düzeldi akrabalarla  bile ilişkimizi kestik
tarafından
iyi etmissnz canım iyi olmanıza sevindim❤
(571 puan) tarafından
İnşallah sizde iyi olursunuz Rabbim yardımcınız olsun
+1 oy
(1,933 puan) tarafından
Son yazdığın postu okudumda sanki benim kizim büyümüşte yazmış gibi biz şu an o durumlardayiz bosanmak istiyorum oda olmuyor düzelecek gibi deGil bizde acaba bboylemi olacağız diye bi an aklıma geldi canm konusmazsan duzelecekse konuşma ama sen konusmuyorsun diye daha rahat hissedebilir kendini bence annen o evde olana kadar konuş destek olmak annene peki annen boşanmayi düşündümu hic
tarafından
çok üzgünm şuan sennde aynı durumlarda olmanıza :( ve kaf dfa dsndu yıllardır bi bosancm lafı var hep ztn her seferinde cesaret Edemedi hep bi bahane biz kckduk fln diye snra büyüdük yine bisiler en snnda bosayck gbi ama bu saatten snra çoklu gerekli bilmm orasını sağlığı bozuldu yaşı gitti ve hani yıllarca ayni şeyleri yasa yasa bi kız olrk bktm bi insan bukdr uckuruna düşkün olmaz psikolojimi bozdu ben olmasydm dun annemi dovuckdi sırf yatak için başka birşey yok he annem durdurmasa bıçağı saplayckdm valla hem annem durdurdu hem de kızım geldi aklima
tarafından
bu ayın 17snde evimdeyz inş annemlerle beraber donuorm araçla brkcklr pazar donckler valla babam i ne arar nede sorarm glirse evime kapımı acarm agirlarm ama okdr
+1 oy
(74 puan) tarafından
Cnm bnmde annem babam ayrılar babam 2 evlilik yaptı 15 yıldır görüşmüyorum babamdan o kadar nefret ettim ki ölse umrumda olmaz o derece yani
tarafından
senin drmda umrnda olmamasi normal cnm.s
+1 oy
tarafından
Canım öyle deme pişman olursun bak gerçekten. Şahsen ben babamı hiç bir şeye değişmem post açmıştım ölümüzsündür belki babam 3 yıl boyunca anneme işkence etti dövdü aynı şekil kardeşimi de beni de ağza alınmayacak küfürler etti gün geldi bıçakla kovaladım babamı ama inan ben o kadar pişmanım ki babamın bütün bu hareketleri basında timor olduğu içinmiş biz bunu öğrendiğimizde dünyam basima yıkılmıştı. Şu an çok iyi babam binlerce şükür olsun ve şu an inan bana babam bana öl dese ölürüm. Onun için pişman olacağım şeyler söyleme bence. Evet aranızda biseyler geçmiş olabilir ama baban o senin var mı ötesi kuzum 
tarafından
o postunu htrliorm evet cnm:) ve babamı ben hep sevmisimdr nekdr kotu şeyler yasaskda ne o bana nede ben ona küs kalamazdk ama çok pisikljmi etkiledi yıllardır sırf yatak için yaptklri hani bi insan bukdr nefsine dskun olmaz.s en som sırf yatağına glmior diye annemi dovuckdi zor ayirdm annem ztn hastadır onun o gücüne nasıl dayansn babamdr cnmdr eyw ama anneme birşey olursa onun yüzünden onu çıktığı yere geri sokarim o derece gelirler bana kbkma kuzum biraz sert oldu ama ben onun uckuru yuzundn annemi kaybetmeyi istemiorm evime gelirse gelme demem agirlarm ama okdr onun dışında ne ararim nede sorarm snrm
tarafından
Mutlaka uzulmussundur canım ama inan bana yarın obur gün başına bir şey gelse allah korusun sen üzüleceksin allah sabır versin
tarafından
amin saol kzum. hyrliisi herşeyin
+1 oy
tarafından
aranizdakinsorunlari bilmiyoruz ki silecek kadar ne yapti
tarafından
en son yasadgm bi önceki postmda yazdm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 208 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,885 puan) tarafından soruldu
0 oy