0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (1,268 puan) tarafından

Uykumda kendim dogurdugumu gordum goruyorumki gitmiwim hastaneye kendim dogurnusum bebegim cok kucuk poposuna vuruyorumki alasin alamiyor gidib doktoru cagiriyorum doktor gelib bakiyor bebege sonra bebegimi temizliyor bebegim alamaya basliyor sonra hemsire geliyor bana soyluyor neden beni cagirmadin dogururken bende diyorumki zaten kendim dogurdum sonra bana cantani getir diyorlar getiriyorum cocugu giydirmek icin o sirada telfon caldi uyandim Kizlar cok korkuyorum acaba dogururmuyum bu gun bu uyku neyin belirtisi ola bilir???:ermm:

5 Cevaplar

0 oy
(7,456 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kız bende senin gibi rüyamda oğlumu doğurduğumu gördüm ve o gün doğum yaptım İNŞAALLAH sende bi an önce kavuşursun bebeğine ben doğurdum ama halen yoğun bakımda
-Reklam-
0 oy
(4,122 puan) tarafından

Hadi hayirlisi:D

0 oy
tarafından
Günaydın canım panik yapma akında hep doğum olduğu için rüyana giriyor bende hep görürdüm  :D ama gel gör ki 41 haftada doğurdum nerdeyse  :D 
0 oy
(329 puan) tarafından

Günaydın  canım hadi hayırlısı ne olacağını kimse bilemez heran herşey olabilir <3:)

0 oy
(3,514 puan) tarafından
Canim sağ salim doğurursun insaallah korkma ALLAH yardim eder hem ne mübarek zamanlarda doğacak insaallah yavrun. Bende rüyamda bi kere çok kötü görmüştüm bebeğimi ama bunlar hep bilinç altı korkularımız yüzünden canim gerçeği yansıtmıyor RABBIM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
(1,268 puan) tarafından
Tesekkurler canim:)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 210 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde gamzeee123 (967 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 162 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde boncuğum♥️‍‍♥️ (1,133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Pasa annesi1 (227 puan) tarafından soruldu