0 oy
176 göst.
(74 puan) tarafından
Selam bayanlar Günaydın ya ben rüyamda ikinci kez doktorun bana kızın olcak dediğini gördüm sevinerek uyandım benim gibi rüya görüp gercek olan varmı ay çok heyecanlandım ya acaba rüyam gercek olurmu hamileliğimden beri hep  istiyorum kızım olsun çok şükür bi kızım bi oğlum var ama ne bileyim oğlan hiç istemiyom nedense gerci sabahları hiç kusma bulantı yok rahatım komsular diyo erkek olcak bakalım hayırlısı şu bi ayı atlatsam öğrencem özelde inşallah :) 

10 Cevaplar

0 oy
(4,802 puan) tarafından
Kardeşim de erkek olacağını görmüş bana söyledi .sağlıklı sıhhatli olsun da cinsiyet farketmez dedim. Ben merak da etmiyorum cinsiyeti. Kızım da çok merak etmiştim şuan yok merak falan :))
-Reklam-
0 oy
(5,297 puan) tarafından
Valla ben hep erkek bebek gördüm oğlum olcak 
0 oy
(329 puan) tarafından
canim rüyalar tersine çıkar derler tabi ne kadar doğru bilmiyorum ama bende hep rüyamda oğlan bebek görüyordum ama 3cu kizim olcak. bende tersi çıktı.hayirlisi olsun nasip kısmet canim
0 oy
(1,800 puan) tarafından
Ilkinde daha yeniyken rüya gördüm erkek bebekti adını bile koymuşlardı hatta adi ne diye sordugumda mehmet burak dedi kaynanamlar filan. Kaynanaminfa 4 oğlu var hep kız istiyordu oda rüyasında erkek görmüş hep kız eşyaları almış hevesinden ama bebek erkek doğmuş bana diyormuş ki çocuk çıplak kalacak şimdi tekrar almamız lazım falan. Ama kızım oldu bu gebelikte rüya görmedim hıc ama baştan beri içimden kız geçiyordu sanki biliyormuşum gibi buda kız çıktı:))
0 oy
(353 puan) tarafından
Ben de hamile olduğumu bilmiyordum tanımadığım bir kadın kundakta kız bebek verdi bana bu senin dedi 3 gün sonra hamile olduğumu öğrendim sonuç kız bebek bekliyoruz :)
0 oy
tarafından
Bende rüyamda kız görmüştüm ama doktor erkeğe bnziyo dedi :)
0 oy
(4,673 puan) tarafından

bulanti kusmayla alakasi yok cinsiyetin canim millet sanki kadin dogumcu gbi disardan anliyo ne olcagini heyallahimm millete bakma ama anneler hssedermis icine dogarmis neyi olacagni :)

0 oy
(4,262 puan) tarafından
Bende rüyada hep kız bebek gördüm çok şükür kızım olacak Allahın izniyle inşallah teyzesi ❤️ 
(74 puan) tarafından
Ya rüyamda hep doktor kız olcak diyo bakalım hayırlısı tersinede cıkabilir hayırlısı gönlüm kızdan yana bakıcaz artık öğrenir öğrenmez söylerim cinsiyeti sizlere :)
(4,262 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım benim kaç haftalık oldu bebeğin
(74 puan) tarafından
15 haftalık oldum bugün
(4,262 puan) tarafından
Ben prensesimi 16 haftalıkken öğrendim teyzesi ❤️ ❤️
0 oy
(30 puan) tarafından
Kusma olayı cinsiyeyle alakası yok cnö benimde hiç sabah bulantım olmadı hatta hamileliğim çok rahat giyo ama kızım olcak inşallah bende rüyamda hep kız bebek görüyodum 
(74 puan) tarafından
İnşallah benimde kızdır
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Bende dun ruyamda oglum oldugunu gordum ama doktor 85%kiz dedi bakalim ne olcak ilk kizimda cok merakliydim cinsiyyetine simdi yok ne olur olsun hayirli evlat olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 62 göst.
19 Mart 2021 Nur_91 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
25 Ocak 2021 misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 13 göst.
25 Ocak 2021 misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 18 göst.