0 oy
1,780 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Ramazan oncesi bi pazarimiz var gezelim dedik esimin babasii neyin acelesi varsa lokantalari var orasi boyancak dedii **** oldum ya ! Kendisi evde yatsin benim kocam sabahin 7 sinde kalksin yine lokantaya gitsin yazik benim kocama ya adam dogru durust ne uyuyabiliyor nede dinlenebiliyor nede beraber vakit gecirebiloyuruz anlamiyorum bazi insanlar neden bu kadar dusuncesiz ve anlayissizlar .. Yarin hafta icide boyatilabilirdii ne vardii yanii sabah kocam gittiginden beri sinirden gozume uyku bile girmedi . Haksizmiyim kizlar pazarlari sizde kocaniz evde olsun vakit gecirelim istemezmisiniz ? Cok Karsiyim ben hafta sonu is guc cikarilmasina .

23 Cevaplar

0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim de yok canim sabah 7 de gitti nobeti var yarin oglen gelecek bi daha. Bende gercekten haftasonu is cikinca sinirleniyorum moralim bozuluyor. Esimin ailesinin sehrinde yasarken bizde de durum ayniydi malesef vardiyali calisirdi genede uyutmazlardi tarlada calistirirlardi acimadan hep uykusuz gezerdi. Tasindik da kurtulduk vallaha bambaska bir yerde istediğimiz gibi yasiyoruz simdi ama is sikintilari oluyor burda da her turlu hayat bisey cikariyor :/
(253 puan) tarafından
Seninki mecburi canim e hadi biraz nobet sirasi geldiyse . Iste insan ne olursa yine istemiyor hafta sonu boyle seyler olmasini bizde maalesef ayni apartmanda oturuyoruz ve ne olsa hep esimi gonderiyor her yere . Hayat aynen dedigin gibi her an hersey olabiliyor.
(3,151 puan) tarafından
Bizimki de 4 erkek kardeş en büyügü eşim. Basta birlik oturuyorduk bir evde esim ben kizim kaynana k.peder 3 kaynim. Babasi her isi esime veriyordu sunu yap bunu yap oraya git buraya gel. Haftasonlari koye gotururdu onu tarlada calistirirdi beni evde is yaptirirlardi hizmet vs. Kaynanam her aksam misafir cagirir kardeslerini abartısız her aksam. Bıkmıştım evi ayirdik yine aynıydı çatkapı gelip gitmeler 6 aylık kızımı yatıya almalar babasının istekleri kullanmaları paramızı yemeleri vs. Dediğim gibi şehir değiştirdik de kurtulduk çok şükür. Allah sabır versin sanada çok kötü durum. Insanlar çok düşüncesiz.
(253 puan) tarafından
Bizde keske ayni apartmanda oturmasaydik dicem ama ne farkederkiii benimde esimin abisi var o uzakta ona hic bi isi buyur etmez ama biz ne kadsr uzakta olursa olsaydik yinr benim esime her isi buyururdu bilirim .. yani bizdede tam tersi 2 kardesler benim kocam 2.ci ama nafile cogu is onun omuzlarinda . Benimde kaynatam kendi oz ogullarina aydan aya maas veren insan diger iscileri gubi muamele eden insan yeri geldimi bazen benimde kocama sunu bunu al der verdigi uc kurus maasla . Oda ayri bi sacmalik . Rabbim herkese akil fikir ve dusunce duygusu versin .
(3,151 puan) tarafından
Yazık gerçekten ya.
(253 puan) tarafından
Aynen cnm yazik .
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Yalnız degilsin canım.  Benim esim de misal bi pazari var su an uyuyor az sonra çıkar anasında kahvaltı yapıp gider bana hic çıkıp dolasalım mı ya da evde vakit gecirelim mi demez. Bizde her pazar boyle gec uyan annede kahvaltı yap ve git. Belkıs evde patlasın bi cöp dokmeye çıksın kaynana gelsin saatlerce oglunu karalasın laf soksun ona ragmen bnden rahat gelin yok olarak bilinsin :getlost: amaan gülüm inan ki ben o kadar yoruldum ki kafama takmaktan artık kafama takacak mecalim bile yok...

tarafından
Neden annesinde yapiyo kahvalti seninle evde yapmiyo
(2,423 puan) tarafından
Evlenmeseymiş o zmn anasıyla yasasaymis
(253 puan) tarafından
Seninkide baska tuhaff hadi benim kocam benim keyfinden birakip gitmedi babasi mecbur ettide de senin kocan niye umursamaz senle vakit gecircegi uere annesinde kahvalti yapiyor evde beraber yapin hadi bide annesi ona ragmen gelip oglunu sana kotuluyorr bu ne yaman celiski . Benim kocam evlendik 1 sene olcak hic bir pazar ne annesine gitti yapti nede bi kere bile bana demedi hadi annemde kahvalti yapalim diye . Suan evde olsaydi ya evde yapardik yada disari cikardik . Bende takmiyorum babasini amaa napim insan sinir oluyor iste .
(3,695 puan) tarafından
Ev altlı üstlü evdekiler geri kafalı orda hazirlaniyo asagida hazirlanmasin kafasinda.bas basa vakit gecirmek ne demek bilmiyorum desem yeridir. Dün gece yarisina kadar mac ozetlerini izledi ben sinirle uyudum simdi de anası zır zır zile basıyo yogurt isteyecekmis de. Sonra alsan ölür müsün de zili sökeceksin.  Saçım başım Daginik  actim kapıyı  
  rahat birakmıyorlar kendileri utansın..
tarafından
aaaaa aaaa salakk seylerr kusura bakma canimda snir olduumm evlendirmeseymis ozman oglunu dizinden ayirmasaymis bu ne allah askina yaa. altli ustlu diye yemekler hep birlikte yenck die bseymi varmis eski kafalikla alalasi yok kaynanan bilerek yapio eski kafada olsa anlayisli olan insan cagrmaz hergun kahaltya yemege birakayim cocuklar kendileri yapsin yesin der ay snir olduum ya esinde gtmesin yuz vermesin karimla yicm evde desin . yokya altli ustlu oturmayi birak diyolar ya muhtarin bile ayri olacak diye
0 oy
tarafından

Kocanin az sesi ciksin kuzum hayir demeyi bilsin o da. Benim eşim hep ozel sektorde çalıştığı icin hic oazar günleri tatilimiz olmadi :D aman issizdi benimki daha dün basladi ben pazar tatili olmadan da yasarim.

(253 puan) tarafından
Keske ciksaa ama cikmiyorkii babasina karsi asla yok demesini bilmiyorr ..
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Benimde koca iste suanda aslinda gececiydi bugun eve gelmis olmasi gerekiyodu sabahdan fakat ortada yok suanda ne mesaj ne telefona cevapda vermiyo muge anli ya mi ciksam :)

(253 puan) tarafından
Kizz allah senii :))) oglene kadar bekle ara yine o zaman bakarsin :)
(2,840 puan) tarafından
Kiz bi kere kocam bi gece ortadan kaybolmustu yine boyle ama hic haber alamadim aradim 155 i kocam kayio kocami bulun dedim polisde abla izmir genelindemi aeiyalim dedi evet dedim belki sehir disinda bile olabilir dedim 15 dk sonra discoda bulmuslardi ahahaa yaka paca karakoldan aldim onu :))
(452 puan) tarafından
Bebişimin annesi. Kız ne diyosun gülsem mi ağlasam mı bilemedim :D
(2,840 puan) tarafından
Ben o gun sinir kupu gibiydim herkese rezil ettiydim onu polisler cok gulmustu :) simdi dusunuyomda sacmalamisim bence :) ama tehdid ediyorum artik polisle kalmam mugeye cikarim diyom :) yaparsin sen diyo
(452 puan) tarafından
Zaten bidaha disco misco rüyasında bile görmek istemez bence :)
(2,840 puan) tarafından
Yokk hele gitsinnn fururum onuu
(452 puan) tarafından
Haha kız çok hoşsun güldürdün beni, Allahta seni güldürsün :)
0 oy
(6,676 puan) tarafından

Benimm kocam:ermm:benim kocaminda lokantasi var pazar gunleri iş cok oluyor bu yuzden gitmek zorunda kaliyor işcileri yoksa kazikliyor:angry:hafta icleri evde oluyor

(253 puan) tarafından
Bizimki esnaf lokantasi yani pazar gunleri tek kapalilar ramazanda da kapalilar 1 ay boyunca .
(6,676 puan) tarafından
Bizimki ailevi..hafta sonlari iş daha cok oluyor
0 oy
tarafından

Benim kociş hiç yok kaç pazar oldu :getlost:;)

(253 puan) tarafından
Yaaa oda kotu canim .
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim kocis 1 aydan fazladır  yok yanımda. Daha 2 ay var kavuşmamiza inşaallah gittiği gibi döner.  K.pederinin yaptığı da iş yani 1 sizde silesiniz birbirinize zaman ayırmaniz gerekiyor. 
(253 puan) tarafından
Allah kavustursun canim . Evet sorma ne işş kiz ramazan ustu alisveris yapicaz belki gezicezde insan biraz akil eder ya yok canim anlayis sifir .
(7,118 puan) tarafından
Çok kızıyorum böyle insanlara
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Benim eşim de haftasonlari evde özel sektör de çalışıyor haftasonlari olmasa sıkıntıdan patliyorum bende sen de haklısın canım eşim şimdi ALES sınavından kızımla arabada bekliyoruz 
(1,028 puan) tarafından
Diğer yorumlarda okudum canım madem Ramazan'da kapalı dert i ne bu adamın pazar pazar eşini de yoruyor
(253 puan) tarafından
Benimkide garibim bi tek pazar iste canim onada rahat yok .
(253 puan) tarafından
Bende bilsem keskee hafta ici iftar almis bi gun acicaklarmis oda persembe gunu e hadi tamam ama 2 gunde hemen boyanir orasii ha bide durduk yere cikti bu boya onceden boyle bisey yoktu
(1,028 puan) tarafından
Allah Allah gel de sinirlenme işte
0 oy
tarafından
Benim eşim her pazar çalışır kocamın anne babası da gelir sabahtan akşama kadar otururur bebeği sevme bahanesi ile .geçen haftalarda bı pazar kabul etmedim artık .her pazar kocam yok kayinpederimle oturuyorum bıde onun bunun dedikodusunu yapıyorlar oturuyorum onların boş muhabbetlerini dinliyorum.beterin beteri var işte .eşim zaten yok .kocamla değilde kayınpederimle vakit geçiriyorum her pazar .Okadar sinir bozucu ki umarım bı ders olmuştur daha gelmezler pazar günleri hiç cekilmiyor
(253 puan) tarafından
Yaa baksen allah allah hadi kocan yok sen belki kafa dinleyeceksin bebisinle vakit gecirceksin ne bilim belki isin var yani onlarin da isi gucu yok her pazar sana mi geliyo valla kim olsa sıkılir istemez hakketten cunki her pazar biraz fazla hep gelmeleri bencede bi kere istemedigini goster sonra da onlar anlar artik istenmediklerini tabi anlarlarsa
tarafından
Valla anlamamislar şimdi alışverişten döndüm .telefona bı baktım kayınpeder aramış yine.ev darman duman yarın ramazan hazırlık yapıcam bebekle zaten bişey yapamıyorum bıktım artık billahi bıktım.hafta içi gelin ya pazar pazar ne işiniz var sktlar artık!!geri dönmek istemiyorum.eminim Cat diye gelecekler.
tarafından
Ay ışığım Biz zaten o gün gezme muhabbeti yuzunden eşimle tartismistik.demistim eşime zaten evden çıkmadan millet kocasıyla gezer tozar ben kayinpederle oturuyorum pazar günleri dedim.nyse bı tartıştık hatta çıktı o evden .akşama doğru kaynanamdan mesaj geldi evdeysen geliyoruz diye.cevap veremedim . açmadım mesajı.sonra eşimi aradım.dedim böyle böyle .bugün pazar ve ben sıkıldım artık.millet pazar günü kocasıyla gezer ben kayinpederle oturuyorum dedim.bi yandan hak verdi ama biyandan da kizdi esim.ailem hakkında böyle konuşma falan dedi.dedim ailene laf eden yok ..sorun sende dedim.hangi gününü bana ayırıyor Sun dedim.beni bugün annem çağırdı gitmedim sırf kocamla vakit gecireyim diye.ama sen evden gidiyon annen baban geliyor dedim.ara şöyle kabul etme biyere gitcez de dedim.hauatimda ilk defa böyle bişey yaptım ama gına gelmişti artık.esim anladı halimi ve o gün disari çıkardı.dusun bebeğim neredeyse  6 aylık ve ilk defa dışarı çıkardı beyefendi ...kaynanama da yazdım.disari cikcaz dönüşte biz size ugrarariz yazdimm...anlarlar sandım anlamamislar .yine pazar ve kayinpederim yine aramış.geri dönmek istemiyorum çünkü yine gelecekler ve yarın ramazan bir sürü isim var.ama geri donmesem ne çare zil çalar "kimooo" "acc bizzz"kocam yanımda olsa cidden takilmam ama kayinpederle oturmak kadar sinir bozucu bişey yok heleki kayınpeder boş konuşan bı tipse
tarafından
Açma kapıyı sende neden açıyorsun komşular çağırdı başka yere davetliyim Annem çağırdı ya da annemin yanına gidicem de  kapıyı açmadan direk kocaya şikayet için ararlar çünkü.  Aradiklarind
tarafından
Canım biyere de gitsem eşim bilir.biyere de gitmiyorum ki.skldm billahi.dusunmekten gelmiş bide gripmis kucağıma almiyim gribim diyo .gripsen niye geldin.bide farklı bı adam .diziye bakiyo  yorum yapiyo kadının burnuna bak çok cirkin diyo.kizina diyor ki şu sunla yatti.diye diziyi anlatiyo .çok utanmaz insanlar ben yoruldum artık.esim böyle şeylerden nefret eder .anlatsam kıyamet kopar.ama artık bişey anlatmak da istemiyorum.cunku sonra yine ben kötü oluyorum.ailesini isteniyor oluyorum .ama ben ailem de böyle bişey görmedim bı dizi de kötü bı sahne çıksa değiştirene kadar canı çıkar babamın.adam kalkmış kızına diyor ki gecen bölümde o onla yattı.bugun oldu bu olay.kocaman adam ne edep kalmış ne haya Allah'a havale ettim hepsini.cocugumla çok samimi olmasınlar da başka bişey istemiyorum
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yarın ramazanın ilk günü canim ondan bugün yapması daha iyi bence oruçluyken boya kokusu tutar insanı yazık olur kocana
(253 puan) tarafından
Canim benim ramazanda kapali lokanta bi kere acicaklar bu hafta sadece iftar almislar o kadar bide benim kocam boyamiyorki dukkani boyacilar var ve iki gun daha surecekmis hafta ici gitmesine asla bise demem ama babasinin pazar gunumuzu ziyan etmesi bugunden boyatmaya baslamasii tuhaf .
(3,458 puan) tarafından
Esin yok diyemiyor galiba canim
(253 puan) tarafından
Aynen oyle canim maalesef kimi kocalarin annelerine zaafi var benimkininde babasina .
0 oy
tarafından
benimde esimin izin günü cumartesi bugun iste banbanada bugun pazartesi gibi geliyor
tarafından
babam abimi kaldirmisti bi sabah bir saat erken :)
(253 puan) tarafından
Seninkinin izin gunu belli de canim ondan :)
tarafından
izin günü bellide ayni senin gibi kayinpederimle kaynanam bana birakmiyor ki kocami illa her izin gunu hattandiger gunlerde bisey cikariyorlar
(253 puan) tarafından
Benim kayinpederim oyle biraz egeoistdir her isi ogullarina yaptirir. Kaynanam allah var kadinin bize hic bir zarari yok hatta oda uzulur ogullarin bugunde calismasini istemez dinlenmelerini ister. Bak oda kendi evinde tek bende suan cocugum yok ama hic bana gelip beni rahatsiz etmek istemez. Kayinpederimde hic hic gelmez . Onun tek yaptigi sey iste beni kocami surekli yormak.
tarafından
benim kayınpederim kotu degil ama herseyi esime soyluyorlar iki abiside var ama benim esim kosturuyo herseye
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bn yaklsik 5 6 haftadr pazr gunleri kocami goremiyorum..

Cumartesi gece 3 de bi gdiyor pazar gunu gece 3 de gelio. Aldgi maas bize anca yetio kira parasini cikrmk icn taksiye cikio hafta sonlri ama cok sukur bu sooon :) cnku ramazan geldi takside is olmazmis ole gerk yok dedi cikmya artk gorucem. Bnde hfta sonu kocami cok ozluyorum..
(253 puan) tarafından
Allah yardimcisi olsun canim benim kocam iste arada bi pazar gunleri isi olur onuda babasi cikarir hep . Iste bende ozluyorum ve istiyorum ki biraz anlayis olsun insanda bi pazarimz var ne yani biraz vakit gecirsek
(2,351 puan) tarafından
Ama olsn suan cok sevindim 11 gbi  kaynanami aradm gel gezek die oda kiziyla kahvltiya gidicekmis sende gel dedi kahvltiya gittik ordanda kaynanamla civile gttik bebegime alis veris yapti cok heyecanlandm :)) bugun kocami gormedgimi saymiorm hahah :))
0 oy
(452 puan) tarafından
Bnmde yok eşim işe gitti :/
(253 puan) tarafından
Durumlar ayni canim iste napalim :(
0 oy
tarafından
Sizinkiler aile işine gitmiş benim garibimde nöbete gitti resmi tatil yok bayram yok seyran yok 
(253 puan) tarafından
O daha da kotuymus canim ya niye oyle .
tarafından
Güvenlik olarak çalışıyoruz biz karı koca nöbetler öyle malesef  bende hamile oldugum için üç aydır rahatım
0 oy
tarafından
Benimki hafta sonları hiç izin kullanamıyor maalesef. Hafta içi kullanıyor. Oda dinleniyor çoğunlukla şimdi oruçta olunca sadece gece dışarı çıkabiliyoruz arkadaşlarla ancak.
(253 puan) tarafından
Yanii bende ramazanda adami yoramamki oruclu halde bizde aksamlari cikariz iste cikarsak ancak.
0 oy
tarafından
Esim su anda mesaide . Çalisan erkek emin ol tembel erkekten bin kat daha iyidir . Dert etme canim lutfen   
(253 puan) tarafından
Tabiki calisan erkek daha iyidri Canim benim zaten yeteri kadar calisiyor bende hep calissin isterim ama insanin bi gunlukte bos vakti olmali gezmek icin ihtiyaclari almak icin .. ben tek bi yere gidemiyorum cunki .
0 oy
(336 puan) tarafından
Biz evlendik eşim açık öğretim lisesi ne kayıt oldu son sınıf yıllarca okumamış bitirmemiş neyse ben kayıt yaptırdım her hafta sonu okul da derse gidiyor meslek lisesi olduğu için bir pazarımız hiç olmadı işten desen akşam yedi de geliyor zaten işi de zor ağır ve yorucu kocamla vakit geciremiyorum neyse kızım doğsun onunla geciririm artık
(253 puan) tarafından
Benimde bi bebisim olsa canim bi nebze sıklmaz derim hadi ama oda yok .
(336 puan) tarafından
İnşallah tez zamanda olur canım daha benim de doğuma çok var zaten
0 oy
tarafından
Bizim ki de işte kendi işimiz güya ama adam hergün işte bazen diyorum ki keşke kendi işi olmasa işçi olsa en azından pazar günü evde olur en son ne zaman dışarı çıktık birlikte vakit geçirdik hatırlamıyorum bile evde bunalıma girdim tek bir yere gitmeme de izin vermiyor sinir oluyorum :(
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Benim esim cuna gunleri 4 te geliyor eve cumartesi be pazar da tatili var bensiz ekmek almaya gitmez zaten ailesi uzak cocuk eş ev disarisi derken haftasonu tatilide hoop bitmis oluyor
0 oy
(806 puan) tarafından
Haklısın cnm... benim hiç bir pazarm eşimle geçmez neymiş yemek yeri pazar günü de kapatilmazmis bir gün sen aç bir gün abin açsın ne olacak yani ben alıştım artık 4 yıldır bu böyle valla bıktım bende istiyorum herkes gibi eşimle deniz kenarına sahile gitmeyi ama yok...

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 240 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ftmmm (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 313 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris (827 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 1,965 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 822 göst.