0 oy
133 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,107 puan) tarafından
Arkadaslar ben 18 gun oonce dogum yaptim bebegim dun taburcu ettiler saat on bir gibi .dunden beri hic kakasini yapmadi normal mi? İlk bebegim bilemedim

4 Cevaplar

0 oy
(3,253 puan) tarafından
Canim gaz sancisi yapar kakasini yapamamasi bi dr goster istersen fitil tarzinda bisi veriyo genelde rahatlatir
(537 puan) tarafından
Benim oğlumda karnimda yapmıştı 1 gün yapmadı sonra hergun 4 5 defa yapiyo
(1,107 puan) tarafından
Bilemedim cnm ilk bebegim napicagimi.hastaneyi aradik iki gunu gcrse doktora gotur dedi .gaz cikariyo baya ama kaka yok daha bekliyorum
(3,253 puan) tarafından
Ayyy benim oglandada cok cektim ben gorumcem ne kadar saglikli bilmem ama kati sabunu biraz minik fitil seklinde yapar kaktirirdi ogluma yapma derdim dinlemezdi cocuk bi anda foss yapardi ama sen sakim yapma bilincsiz bisey bence
(537 puan) tarafından
Eskiler yapiyodu canm ama fitil var artik
-Reklam-
0 oy
(309 puan) tarafından
Canım emziriyosan normal değil bence doktora bi göster 
(1,107 puan) tarafından
Yarin goturcem cnm iki gun bekle dediler hastaneden
0 oy
(14,174 puan) tarafından
Sade anne sutu aliyo  ise karnında sislik ates yoksa bi  gun daha bekle derim poposunu uyarma oyke alisir biraz zeytin yag hafif isit gibegine  masaj yap sende yedikelrine dikkat et
(1,107 puan) tarafından
Sade anne sutu aliyo canim hastaneyi aradim bazen bebekler bi gun yapip birgun yapmaya bilir dedi iki gunu gecerse doktora gpsterin dedi .bugunde bekliycem bakalim yapmazsa yarin doktora goturucem
0 oy
(6,965 puan) tarafından
Daha cok kucuk bebegin canim ni cocuk dr goster benim oglum 2 bucuk aylik su bir haftadir iki defa yapti seninki gibiyken her alt degistirmemde yapmis oluyodu
(1,107 puan) tarafından
Yarin goturcem cnm ama hastanenin yenidogan servisini aradim normal dedi iki gunden fazla yapmazsa doktora goster dedi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 60 göst.
21 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (2,296 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
0 oy
9 cevap 219 göst.
12 Eylül 2019 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 24 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (233 puan) tarafından soruldu

202,457 soru

5,299,638 cevap

15,692 kullanıcı

...