0 oy
820 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Bu gün arkadaşlar aradı gece iş çıkışı yani saat 1 gibi buluşalım ev aldım onun tatlısı yediriyim diye aradı ben ilk bişey demedim geç oldu gitmez diye sonra kaynanamgildeydik bı iki şimdi uyusamda gece gitsemmi acaba ise kalkamazmiyim sabah demeye başladı gitme dedim boşver felan kaynanamda niye usteliyon ki gitsin dedi bende kendi gitmek istemiyo hrm dedim neyse eve geldik aradılar gitmeyeck gibi konuşan adam bakiyimda gelirim demeye başladı o arada kazım lafı duydum kazimda şöyle anlatıyım eşimin olduğu iş grubuna çıplak kız resmi atmıştı yeminler etti başka yere atiyomus diye neyse konuşma felan dedim tamam deid çok tartismistik neyse kazım lafı geçince gitme dedim başladı ben senden artık gizli iş yaocam konusuyom kazimla da sana demedim ne yapabilirsin ki demeye ha tabiki sabahtan bizim mevzimiz vardı hiç ilgi gistermiyo diye ameliyat oldum bı hafta önce bı hafta annemgikde kaldım dün geldim ilgi alaka canım cicim hiç bişey yok hiç mi özlemedin be adam bu gün sarılıyorum yalandan sariliyo ediyo çok yoruldum bu ilgisizliğinden tavırlarından şaşırdım iyice ne yaoacgimi ben daha 20 yaşındayım tam cıvıl cıvıl cagimdayim benim bütün enerjimi hevesimi herşeyimi kursağımda bıraktı artık bu ilgiszligi tepeme kadat gekdi ne yapmalıyım ne demeliyim şimdi uyuyo 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitmedi yabi ne takıyon kazanan sen olmuşsun zafer senindir 

Bak keyfine cano 

Yavaş yavaş ilerle herşeyi branda isteme erkeker herşeyi birden yapamaz ☺️
tarafından
Umursamiyo ama beni evde ot gibiyim gitmedi bı anda değil aylardır istoryorym sıkıldım bu ilgisizliğinden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bisey anlamadım kasim kim ki 
tarafından
Kazim arkadaşı resim atmıştı kocama çıplak kadın resmi bende yakalamstim onunla konuşmasını istemediğim halde kafeye gidecekelrmis gecenin bı yarisi bı o değil diğer arkadaşları da var ama zoruma gidiyi bana konuşmuyorum deyip de bu kadar sıkı fiki olması
0 oy
tarafından
Git sende uyu sabah güzelce konuş konuşarak anlaşın bence 
tarafından
Konusmuyo bağırıyor
0 oy
(699 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun kuzum 
tarafından
Amin insalah
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Erkekler bazdn hircinlasabiliyo ilgisizligi de blki sen onu cokmu sıkıyon 
tarafından
Bak bı hafta yanında yoktum hiç bişey istemedim gelince insan bı sarilmazmi veya hiç mi ozlemez
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Birak konuşsun canım hatalı olan eşin değil ki densiz arkadaşı. Evli bir adama o tarz şeylerin atılmaması gerektiğini bilmeli. Bilmiyorsa bu kadar densiz bir insanla eşin hala arkadaşlık yapıyorsa oda eşinin sorunu bırak ne hali varsa görsün yapma etme gitmdedikçe inada biner herşey görmezden gel bi süre 
tarafından
Arkadaşı için o kadar yeminler verdi konusmiycam etmiycem şöyle böyle diye iş yerinde bile konusuyolarmis

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 247 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 356 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 519 göst.
27 Nisan 2021 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.