0 oy
931 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Bu akşam eşimle yemeğe çıktık oğlanın da uykusu gelmişti dedik götürcez ztn uyucak annenlere bırakalım dedi eşim iyi dedim nyse braktik biz ymege gittik geldik tabi oğlumun uyku kaçmış uyumamış  o arada oğlum çantamdan cüzdanımı almış annemlerin balkona attı gördüm atarken ama araya bişey girdi unuttum almayı annemlerin evde ebirinci kat bı saat flan otrduk yemekten geldikten sonra. Oğlumun uykusu gelince iyice kalktık yolda gelirken babam aradı cüzdanın balkonda kalmış eve varmadiysaniz dönün diye bizde eve yaklaşmıştık eşik bir anda sinirlendi telefonu kapattıktan sonra gerizekalisin aklın bı karış havada üst üste gerizekalı dedi 5 6 defa bnde sinirlendim sensin o gerizekalı yeter be azarladigin sen biseyini unutmuyon mu sanki dedim senin gibi gerizekalı değilim dedi sus artık fln deyip sustum bu hâlâ dırdırlandı. Gerizekalı lafını hakedicek bişey mi yapmışım kızlar Allah aşkına ya doğumum yakın ztn stresim var bir iki haftadır ev temizliği yeni bitti yorgunluk var bide dükkanda çalışıyorum onun yorgunluğu var unutmuş olmam normal değil mi. Sakince diyebilirdi yarın alırım şimdi donmeyelim boşuna diye. Ama her konuda böyle çok fevri çıkışları var 

17 Cevaplar

0 oy
(48,367 puan) tarafından
diyecek bisey bulamadim 
(1,114 puan) tarafından
Tamam eşim kizmakta haklı içinde bin liradan fazla para var esnaf olduğum için yanımda tutuyorum ama bu kadr sinirlenip azarlayip kıracak kadr mi yani suçum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Boşver ya , bu kadar ufak bir sorunu aranızda buyutmeyin , 

(1,114 puan) tarafından
Benim için ufak ama eşim için her sorun büyük uzatıp dırdırlanmayi çok sever aynı anası kılıklı
tarafından
Zaten erkek milleti hep öyle saçmalar ...
(1,114 puan) tarafından
Annesi de öyle kendi kendine dırdırlanır konuşur durur eşimde aynı öyle annesine çekmiş. Bnde aksine bişeyi söylerim tam söylerim susarım
0 oy
(454 puan) tarafından
Adamlara zor gelir geri dönmek

dönmek istemezler o yüzden sinirlenmiş ve söylemiş canım. Benimkide bişey unutunca sinirleniyor hep. O bişey unutsaydı sende sinirlenirdin emin ol o yolu ğeri dönmek yorucu 
(1,114 puan) tarafından
Ben hemen dönsün demedim yarın gelcek o tarafta işi var uğrar alır dedim. Biliyorum yarın nakliye işi var o tarafta mecbur gidicek şehir içine o arada uğrayıp alır ben hemen şimdi dönüp gelir alırız demedim babama. Dükkana malzeme lazımdı geçen gün eşimden istesem bağırıp çağıracak biliyorum bnde kardesimden istedim otobüsle gelmesin taksiyle gelsin malzeme getirsin diye +40 lira taksi parası verdim sırf eşimden laf yememek onun çenesini çekmemek için
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Tabiki de haketmedin.

İnsanız sonuçta gayet normal bir durum.

Bizde geçen sene İstanbula gitmiştik annemlere Ankaraya dönüşte eşimle ona yeni aldığımız montu unutmuşum pahalı idi biraz da:D Unutmuşuz oluyor ama ben unuttum :)
 Sonra farkettik babam aradı kalmış göndereyim mi diye oraya. Eşim de kalsın dedi babam da dedi bak emin misin :Dbabam kullanıyor şuan :D
(12,504 puan) tarafından
Ay düzenledim :D
(12,504 puan) tarafından
Kolay değil bunu anlamayan insanlar var
(1,114 puan) tarafından
Babamlar da araba olsa zaten getirirler bnde eşime şimdi gidip al demedim zaten yarın o tarafta işi var müsait olunca uğrayıp alır dedim
(12,504 puan) tarafından
Aman ya cidden garip. Üzme kendini :)
(1,114 puan) tarafından
Eşimi 4 senedir çözemedim malesef huyuna suyuna alışamadım hâlâ
0 oy
(583 puan) tarafından
Kusura bakma ama güzel bi yemeğin ardından  hepimizin başına gelebilecek gayet normal bi olayda böyle  büyük tepki gösterdiği için asıl gerizekalı olan eşin 
(1,114 puan) tarafından
Yani ben bide ona hemen şimdi dönüp alalım demedim ki yarın o tarafta işi var uğrayıp alır dedim. Esiminde yarın şehir içinde işi var gerçekten bu akşam telefon gelmişti nakliye işi için aman işte geceyi zehir edecek ya nasıl etsem diye bahane buldu işte
0 oy
(315 puan) tarafından
Bazi şeyleri unutman icin hamile olmana çalışmana veya yorgun yoğun olmana gerek yok insanlik hali herkes unutabilir konuşma kiz onla gerizekali ne demekmiş hele lafa bak biraz anlayış ileri zeka ister sen gerizekalisin de valla burda eşlerine laf eden erkeklere ben cok hakaret ediyorum ama hak ediyorlar gunah onlarca insan içinden size şans vermis kadınları neden uzuyorsunuz
(1,114 puan) tarafından
Ya normalde evden çıkarken bile kendi kendime konuşurum onu aldım bunu aldım şunu koydum ettim diye hep kontrol ederim ama insanlık hali bide o saydıklarım üst üste gelince beni anlamasını beklerdim
(1,114 puan) tarafından
Valla tekrarlayınca gerizekalı lafını bnde sensin o gerizekalı dedim napim ama damarıma bastı artık
(315 puan) tarafından
Hiç bir şekilde onu söylemeye hakkı yok sinirlendim bi anda ağzımdan cikti da demesin o zaman herkes sinor anında herseyi soylesin olur mu öyle şey senlik bi sıkıntı yok canim eşinin kendini ve dilinin duzeltmesi lazim bence
(1,114 puan) tarafından
Aslında bu patavatsız huyu sadece bana değil ailesine karşı da öyle o yüzden ailesi çok çekmiştir eşimden hâlâ çekiyorlar da benle beraber. Ne dediğini bilmiyo nerde ne konuşacağını bilmiyor
0 oy
tarafından
Ayy kendisi hiç mi unutmuyor birsey. Bu eşlerde herseyi deme hakkı var sanki kendileri dört dörtlükler ya. Takma bosver sana öyle konuşmasına müsaade etme ağzı alışmasın 
(1,114 puan) tarafından
Valla tekrarlayınca bnde sinirden sensin o gerizekalı dedim
tarafından
İyi yapmışsın susunca terbiyesizliklerini anlamıyorlar.Onlar gibi yapınca anlıyorlar.
(1,114 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Hayret bisey yaa insanlik hali yani
(1,114 puan) tarafından
Ama yok ona göre aklım bı karış hava da gerizekalısın deyip durdu en sonunda patladım sensin o gerizekalı dedim bnde
0 oy
tarafından
Amaaan poponu yesin senin be yavrum üzme canını tatlı ye mutlu ol hadi bakalım 
(1,114 puan) tarafından
Kız insanın zoruna gidiyo yine
0 oy
(207 puan) tarafından
Ama sende attgni görmussun göre göre almamişsin
(1,114 puan) tarafından
O arada bişey oldu almayı unuttum normalde bırakmam içinde biraz para vardı çünkü ama dalgınlığıma geldi
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım alınma ama sonuçta oğlunun blkona attığını görmüşsün gördüğün an alacaktın onu cüzdan öyle sonra alırım diye boş verilcek bişey değil içinde kimlik var hem o kadar parada varmış. Benim eşim olsa daha ağır laflar ederdi senin eşin yinede sadece geri zekalı demekle yetinmiş çok alınma bence.
(1,114 puan) tarafından
Ya ztn biz çıkar çıkmaz farketmisler hemen aradılar ama arabayla mesafemiz 15 dk bizde eve yaklaşmıştık artık. Atınca farkettim o ara alcak oldum bişey oldu sonra unuttum bidaha aklıma gelmedi
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Insallah hali nolmus unuttuysan ben neler neler unutuyorum akıl birakio cocuklar 1 gün baksin çocuğuda gorelim
(1,114 puan) tarafından
Yarım saat bakamıyo. Hasta olduğum zmnlar yarım saat idare et diyorum az ağlasın hemen bak çocuğa durmuyo diyo.
0 oy
tarafından
Hic haketmemsin bnm aklm bi kars havada gitgm heryerde bisey unutym ya  esim hic boyle tapki vermz
(1,114 puan) tarafından
Tamam cüzdan önemli eşya içinde kimlik para vs var ama kalan yer sonuçta yabancı değil kendi ailemde hoş ailemden de suphelenecekse pes derim
0 oy
(235 puan) tarafından
Üzme canı takma boşver benim eşim de öyle en ufak şeyde başlar sıralı küfürleri yağdırmaya artık takmıyorum doğumun da yakınmış boşver
(1,114 puan) tarafından
Aynen son ayima girdim insan biraz düşünür zaten stresi var unutmuş olabilir üzerine gitmiyim diye
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Benim kardeşim Kayseri'ye askere gider ken kimliğini evde unutmuştu.Düşün yani biz Antalya'dayız Kayseri'ye askeriyeye varınca farkediyor.

Eltim yurt dışında yaşıyor .Antalya Gazipaşa'dan Antalya öerkeze havaalanına varıyor kimlikleri burda unuttuğu için Jollanda uçağına binemiyor.Uçuş yanıyor , 4 kişilerdi 4 bintl ye yakın para yandı.Beterin beteri var  eşin çok abartmış.Üzülme canım biraz trip at özür dilesin
0 oy
(487 puan) tarafından
Eşin fazla abartmış yabancı da kalmamış ki annende hem insanlık hali herkesin başına gelebilir
(1,114 puan) tarafından
Yani ben hemen dönüp alalım da demedim müsait olunca yarın gelir alır dedim. Tamam içinde biraz para vardı ama hoş ailemden de suphelenecekse pes derim yani eğer onun için fevri çıkıştıysa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 164 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Serifediebiri (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 415 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.