0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından

Allah'ım hala etkisindeyim oğlumu gördüm rüyamda bayada büyüktü 5-6 aylık vardır yahu nasıl mis kokuyordu yüzü hafızama kazındı bakalım öyle mi gelecek paşa :)) Hayırlı ramazanlar dilerim :))

5 Cevaplar

0 oy
(5,116 puan) tarafından
hayirli ramazanlarr tatliimm bende gordumm oglum varmis altini aliyordum ayaklari havadaydi ama yuzunu goremedimm cok guzel bir ruyaydii allah isteyen herkese.nasip etsin ins saglikla kucagina al bebeginii
(76 puan) tarafından
İnşallah hepimiz sağlıkla alalım minikleri kucağımıza Rabbim isteyenlerin de gönlüne göre versin :)
tarafından
Ben liseye giderken rüyamda görmüştüm canım oğlumu nereden baksan 10 yıl oldu o rüyayı göreli .çok etkilenmiştim .çok çok beğenmiştim oğlumu kalbime sevgisi gelmişti ve şuan aynı çocuğu dogurdum büyütüyorum ..tıpa tıp aynısı:)hamd olsun Rabbime sağlık sıhhat versin Allah herkesin çocuğuna.
-Reklam-
0 oy
(2,956 puan) tarafından
Ben hergun farkli bebek goruyodum :) gun yaklaştıkca surekli dusunuyoruz ya pskolojimize işliyor herhalde hicbirine benzemiyo kızım :) hele bir gun o kdar cirkindi ki gordugum bebek olsun diyorm o benim yavrum severim ben onu diyodum :( 
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Evet canim bende bu gun uykumda gordumki dogurmuwum olum olmus poposuna vuruyordumki aglasin bende yuzunu gordum tipki babasina benziyomus bakalim hayirlisi insallah
0 oy
(783 puan) tarafından
Ben görmüştüm hamileliğimin ilk haftalarıydı. Cinsiyeti bile belli degildi. Esmer bir kızım olmuştu. Ben sarışınım  babası kumral oysa ki. Emzirmek istemiyordum zorla kucagıma vermişlerdi. Simdi dogum yaptım. Rüyamdakinin aynısı bir bebegim var. şok oldum bebegi kucagıma verdiklerinde :))
0 oy
(1,830 puan) tarafından

Ay ne güzel bi duygu ya ben hic görmedim;)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 248 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde defnecn (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 35 göst.
0 oy
13 cevap 487 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Prensveprensesannesi (1,938 puan) tarafından soruldu

202,475 soru

5,300,510 cevap

15,697 kullanıcı

...