0 oy
432 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (507 puan) tarafından
Kizlar 3 aylık korunma iğnesi olanlar  sağlık açısından olsun yada sikkayetci olan varmı 

5 Cevaplar

0 oy
(97 puan) tarafından
Kullanmadım canım ama duyduğum kadarıyla o iğneler adet düzensizliği yapiyomus
(507 puan) tarafından
Evet ya sağlık ocağında spral takiyorlarmi
(282 puan) tarafından
Evet canım takılıyor
-Reklam-
0 oy
(588 puan) tarafından
Kuzum hamile kalmadan önce tedavi gördüysen sakin iğne de vurulma ilaç da içme bir daha çocuk istiyorsan tabi rahim hapı kestikten sonra toparlanmayı çoğu akrabamın iğne ve ilaç yüzünden rahim kuruma yapmış bidaha çocukları olmadi git sprail taktir hem ilaçtan da iğneden de daha iyidir
(507 puan) tarafından
Bizimde 1 yıl cocuk olmadı tabi tedavi görmedim ama tamam kullanmamam
(588 puan) tarafından
Artık çoğu yerde yasaklandı kuzum soruyorlar çocuk için tedavi gördün mü kaç yıllık evlisin falan die eğer tedavi gördüysen vermiyorlar yine de sen bilirsin ben tavsiye etmem
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Kziim 5 aylık doğumdan sonra spiral taktırdım ilk kez 1 ay sonra kontrole gel dedi aile hekimi ben 1.5 ay sonra gittim spiral kaymış dedi hamile yim diye çok korktum hemen özelde hamilelik testi yaptırdım yine döndüm sağlık ocağına 3 aylık iğne vurdurdum rahatım şimdi spiral kaydı derdi yok doktor kaymış  dediğinde ödüm kopmuştu 
(1,064 puan) tarafından
3 aylik igne kilo yapiyormu ya da sinir
(3,446 puan) tarafından
Perhizdeyim zaten kilo veriyorum sınır mevzusunu bilmiyorum :)
(507 puan) tarafından
Canim baş ağrısı adet düzensizliği yapıyormuş dediler
(3,446 puan) tarafından
Ya zaten adet olmuyorum malum dogum sonrasu o yüzden bilemem bas agrisi olmadi ama dayim eczaci ona sordum mesajal bu postu görünce yapma dedi ama yaptım bir kere dedim bi daha yapma dedi daha konuşamadım uzun uzun neden dediğini bilmiyorum büyük ihtimal bir daha yapmayacağım
(507 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra adet olan cnm sen niye olmadnki  iğne adet düzensizliği yapiyormus
(507 puan) tarafından
Sprel kayarsa ne oluyor cnm
(3,446 puan) tarafından
Spiral kaysa zaten eş hissediyormuş batma hissi oluyor kadında erkek de birşey değdiğini hissediyormuş ki kayarsa hamile kalabiliyorsunuz
Ben iki çocukta da adet olmuyordum kiloya bağlı hormon bozukluğu oluşuyor bende ilk kızımda 21 ay adet olmadım doktora gittim afet söktürücü versi adet oldum meğer olduğum gibi hemn sonrasi hamile kalmışım ikinciye :)
0 oy
(8 puan) tarafından
Hiç tavsiye etmem zatem o iğneler hormon iğnesi. Yengemin iki senedir adet düzenszlği oldu tüylenme saglk ocagndaki ebelerde bunlar ztn hormon dedi 
0 oy
tarafından
4ay önce oldum 4 aydır adet görmüyorum bin pişmanın şiştim ateşim çıkıyor karin ağrısı baş ağrısı şimdi hastanelerle uğraşıyorum 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,069 soru

11,315,926 cevap

34,757 kullanıcı

...