0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (7,017 puan) tarafından
Kızlar sizdede oluyor mu kendimi bildim bileli her ramazan da arife günü başlar ramazan in son gününe kadar duygusallasmis oluyorum .hatta ezan okununca akşam orucu bozarken ağlıyorum. 12 ayda en sevdiğim ay ramazan ayi.sanki ölsem de cennetlik olacakmisim gibi yada bi tılsım beni sevdiklerimi 1 ay boyunca koruyor gibi hep oyle hissediyorum.Bereketi çok oluyor bu ay in sofra da aile sıcaklığı iftar a gidip gelmeler gene duygulandim galiba.

6 Cevaplar

+2 oy
(4,982 puan) tarafından
Ramazan  ayının gelişine sevinmek imanın gücünden kaynakliymis canım. 
(7,017 puan) tarafından
Şükür canım inancım yüksek. Cok mutluyum cok
(4,982 puan) tarafından
Ne mutlu sana canım. Bende çok seviyorum Ramazan ayı geldi mı.  11 ay bir yana Ramazan ayı bir yana. Bu yıl niyetlenemicem o uzuyor beni ama sağlık olsun. Rabbim nasip eder yine inşaallah.
(7,017 puan) tarafından
Saglik olsun canim bende 1 gun tutup 1 gun ara vereceğim bebekten dolayi ama zor olur za tutamayacağım kazasjni kışın Yaparim zaten Allah razı olsun sende de
(4,982 puan) tarafından
Amin canım cümlemizden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende oyleydim ramazan gelmeden için içime sigmazdi.taa ki evlenene kadar:(eşimin işi çok düzensiz .sahura kadar çalışır o saatte gelir .biyere gitsek iftara çaya bile kalmadan alel acele geri döneriz .eşim zaten orucun yarısını tutar yarısını tutmaz sinirni bahane Edip .iftara bile eve son anda gelir bazen baya geç kalır.benim.icin ramazan artık tamamen yalnızlık ;(hiç bir heyecan birakmadi eşimin hayat tarzı..cocuguma aciyorim.bizim en azından cocuklukta yaşadığımız heyecanı o hiç yasayamayacak:(
(7,017 puan) tarafından
Böyle olunca kötü oluyor tabi canim.iftardan sonra cay sohbet tatli bir yeregidince eve donmesi bizde 12 buluyor .malesef eşinin işi duzensizmis oda engel oluyor size işte. Benim eşimde benimle evlendikten sonra tutmaya başladı orucunu
tarafından
Ne güzel tutuyor .bizimki ramazan in yarısına kadar dayanıyor sonra tutmuyor .onun verdiği manevi rahatsızlık da beni mahvediyor.
(7,017 puan) tarafından
Allah hidayetin en guzelini nasip etsin eşine evinizede huzur bereket gelsin mübarek ramazan ayının hurmetine.Aminnnnn...
0 oy
(5,115 puan) tarafından
yaa ne guzel anlatmissin eskiler geldi gozumun onune. bekarken daha kucuktum 8li 9lu yaslarda komur sobasi yakardi annemler okul cikisi eve kosa kosa gelirdim aksamustu karanlikta. annem yemekleri sobanin ustune koyardi isinmasi icin evin ici mis gbi yemek.kokardii yer sofrasini hemen kurup ezani beklerdik olsemde cocuklugum gencligim cikmaz aklmdan. ramazan bolluk bereket rabbim nerde yoksa oraya yagdrsin ins 
(7,017 puan) tarafından
Biz 4 kardeş evlendik her birimiz ayri yerlerdeyiz ama ramazanın ilk günü hala annemde iftardayız. Ezan a 3 saat kala mutfaga girip basliyorum yemeklere de bu sene 4 aylik minigim var sanirsam firsat buldukça yapacagin yemegi.ah ah en cok özlemim kuzine sobamiza zaten üzerinde piserdi ev miss gibi kokardı ah ahhh şimdi ocakta pisiyor.Aminnn Allahim herkesin evine bereket yağdirsin inşallah.
0 oy
tarafından
Ne mutlu bin şükür Rabbime bende sizin gibiyim. Hislerim çok yoğun oluyor çok seviyorum Ramazan ayını, güzellikleri saymakla bitmez. Şükürler olsun bu Ramazana da kavuşanlardan olduk. Güzel kalbinizin hürmetine banada dua edin bebeğim iki buçuk aylık yeni mamayı bıraktı. Sütümüde benide etkilenmesin de bu Ramazanımıda Rabbimin izniyle tutabileyim. Selam ve dua ile.. 
(7,017 puan) tarafından
Canim benim de cok kucuk bebegim dr mada dedim dr izin vermedi sonradan 1 er gun tut 1 gun ara ver hosaf i eksik etme bol su iç iftar ve sahur arasında dedi insallah sorun olmaz olursa zaten kışın devam ederim.tutmaya
Allahim sana bana cumlesine güç kuvvet süt bolluğu versin insallah
tarafından
Bende o şekilde tutmaya karar vermiştim. Ramazanın bereketine azalmaz artar inşaallah hepimizin, bebişlerimizin rızıkları ..
(7,017 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(808 puan) tarafından

Ne güzel maşallah bende çok seviyorum şükür kavuşturana<3

(7,017 puan) tarafından
Şükür olsun canım
0 oy
(553 puan) tarafından
Ramazanda bende duygusallasirim sanirim en bereketli.en ozel ay olmasindan kaynaklanio ama malesef ben 2 ramazandir oruc tutamiorum allah sizlerin oruclarini kabul etsin insallah  hayirlinramazanlar olsun herkese 
(7,017 puan) tarafından
Canim benim kendini bedenini zorlayacaksa tutulmamasi gerek zaten benim sütüm şükür yeterli dolaba da atabiliyorum ama bende 1 gun tutup 1 gun ara vererek devam edeceğim eğer kötü olursam sagligimi sütümü etkilerse zaten tutmam Rabbim kabul ederse. Bereketi çok oluyor bu ayın zaten

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 357 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,144 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
+14 oy
48 cevap 944 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde admin (59,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,083 puan) tarafından soruldu

202,287 soru

5,293,488 cevap

15,662 kullanıcı

...