0 oy
445 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Sorum yukarda kizlar

13 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Evet kuzum yasak 
(79 puan) tarafından
Su dahi icemiyormuyuz ? Belki gunler surebilir dedi dokturum ilk hamileligim hic bir bilgim yok gerseye dayanirimda su icmeden duramiyorum
(3,740 puan) tarafından
Zaten hava çok sıcak bari su içmemize izin versinler :(
(79 puan) tarafından
Evet ya ben haftaya persembe suni sanci alacagim su icsek sadece o bile yeterli hic sancim yok doktor gunler bole surebilir suni sanciyla dedi ne olacak bilmiyorum
(5,311 puan) tarafından
Günlerce sürerse su ve birazda olsa bişeyler veriuor kuzum sen suni aldığın gün ailene söyle meryem suresi  okusınlar doğum koy olur ben öyle yaptım 7 saate doğumum oldu
-Reklam-
0 oy
(48,448 puan) tarafından
dogum olacagi icin vermiyorlar
(79 puan) tarafından
Su dahi icemiyormuyuz belki suni sanci gunler bile surebilir dediler
(48,448 puan) tarafından
valla canim bana her an dogum olabilir diye ne su nede yiyecek vermediler suni sanci vermeden once bile
(79 puan) tarafından
Bende sanci acilma yok haftaya persembe kahvaltini yap gel duni sanci verecegiz dedi
(48,448 puan) tarafından
susatafak seyler yiyip icme canim
0 oy
tarafından
Acil bir durum olur da sezeryana aliniriz diye su dahi vermiyolar pamukla dudaklarimi islattilar sadece 
(79 puan) tarafından
Haftaya suni alacagim allahim yardimcimiz olsun su sicak gunlerde o agrilarla susuzluk zor
tarafından
Allah yardimcin olsun canim rabbim bir avazda kurtarsin bir de maske faktoru de var cikartamiyorsun da benim dilim damagim kurumustu zor yutkundum dogum da gitmeden bol bol ic
0 oy
(65 puan) tarafından
Ben yasak degil diye biliyorum. Zaten yatısın yapılınca suni sancı veriyorlar. Su içmiştim ama büyük tuvalet sorunu olur diye cok az yemek yemiştim ben. Zaten sancılar gelince yeme içme aklına gelmiyor. 
0 oy
(275 puan) tarafından
Yemek içmek yasak en çok da aniden sezerayan a dönrrse ameliyat narkoz için ama ben susuzluğa dayanamadım doğuma kadar sürekli içtim doktora da söylemedim 
0 oy
(5,276 puan) tarafından
Evwt yaa bnm yengem zavallı sabah kahvaltı bilee yapmamştı asla izin vermediler akşama saat 1 kadr aç susuz kaldı oyle 
0 oy
(409 puan) tarafından
Ben suni sancı almadım ama hastanede normal sancı çekerken yemek getirdiler tabi ben ağrıdan birşey yiyemedim ama
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bütün doğumlarda yasak 
0 oy
(454 puan) tarafından
Suniyle dogum yaptım içirmediler canım dogurdum doha dikişlerim atılmadan su istedim eşim sağolsun şişeyle gönderdide içtim 
0 oy
tarafından
Evet canm yasak benim kişi öyleydi
0 oy
(833 puan) tarafından
Hayır canim ne yasağı bana suni verdiklerinde yedim içtim .dogumhaneye aldklarinda hcbrsey vermiyorlar 
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Yasak canim su bile icmek 
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Ahhh yasak canım su bile

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 657 göst.
3 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Surasb (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 426 göst.
25 Kasım 2018 Aile kategorisinde Yasemene (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 322 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤Senoş'unAnnesi❤ (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (509 puan) tarafından soruldu

377,715 soru

11,304,999 cevap

34,730 kullanıcı

...