0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Kizlar ben 11 aylik evliyim kaynanamla bir otryom evlenmeden once esime dedim annenle sadce 3 4 sene otrrm baska yok dedim oda tamam otrr para brktrrz dedi annemde yardm etcek para verck bze dedi herneyse evlendk pek pwrq verdgi yok  1 veya 2 defa vermesede llur ona lafm yok ama bizim vermemz sinir oluyorm  suan 15 gunluk bi bebegm var odamzda mecburen klima yakiyorz esimde diyoki elektrk parasi biz vercez annem hali yaptrdi onunda parasini vercez dedi verdk surekli tamiratlari kendi veryor ***** yerine konulyorm resmen ne para brkyor ne bisey suana kadar durduk bi para bile biriktrmedk dogru duzgun ne dese tamam diyorm sesimi cikarmyorm sinirlerm bozuldu artk yemn ederm dunde esimin arkadasnn karisi geldi diyo tasinmayi dusunuyonzmu nasip dedim diyo vala senin gibi bulmslar sessizi daha ne istesinler

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şu hayatta ne anladım biliyor musun yarına kalan işten hayır kalmıyor. Mesela şöyle söyleyeyim kayinbabamgol size ev yaptircaz yaza dediler evlenirken 2 yıl oluyor hala yok ortada ev. Sonra kaynım nişanlandı Nisan'da evlenicekti hep dediler ki Nisan geçsin ondan sonra evi yaptircaz düğünle ev ağır gelir. Neyse kaynım ayrildi kızdan düğün falan da olmadı. Mayıs ayindayiz ev sahibi bizi evden çıkardı. Kendilerinin ev yapalım demeleri gerekirken kalkıp bir de kendinize ev bulun yine mahalleden eski dökük falan dediler. Artık beklemiyorum yapmazlar biliyorum. Çocuğum olacak 2vyilim dolacak hala yok ortada. Hepsi palavra. 
(163 puan) tarafından
Zaten hersey lafta is isten gecerken kimse kimseyi tinlamyor bile
tarafından
Ben inanmıyorum yani kirada surunuyoruz
(163 puan) tarafından
Bosver minnet edeceklerine otur kirada daha iyi
tarafından
Aynen öyle canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşine bahsettin mi hani taşınıcaktık birikim yapıcsktık diye aynı evin içinde olunca emin ol yapılır yani parayı ayrı değil bir görüyorlardır sesini çıkarmassan bencede eşin çıkmaz 
(163 puan) tarafından
Kac kere surat astm bunlardan dolayi birkere bile demedm neden veryosun diye oda anlayip geliyor yanims iltfat edyor yumustmaya clsyor simdi cikalm desem dicek 3 4 sene demstn flan diye offf offf
tarafından
Bnce surat asma kendini üzdüğünde kalırsın eşinle tartışmadan seni rahatsız eden şeyleri konuş cnm başta kabul etmeseydin keşke
(163 puan) tarafından
Keske kabul etmeseydm cok pismanim zaten ama is isten gecti
(163 puan) tarafından
Rahat rahat esimle oturamyrm bile oda bos kalmyor kaynanam bi uzanyor biz cikip yatana kadar yatmaya gtmyor
tarafından
Aynı evde olunca sınır mahrem rahatlık bnce olmaz cnm normal yani Allah yardımcın olsun inşallah gönlünce olsun herşey
(163 puan) tarafından
Allah razi olsn.aminn
(2,484 puan) tarafından
O sana 3-4 sene demistin derse sende bana soz verdin oara biriktircez diye ama ortada ne para ne birikim var de. O yuzden cikmak istiyorum de dıkıntını anlat her dediklerine hee dersen olmaz
(163 puan) tarafından
Surekli agzinda doverm ederm lafi simdide diyo dua et 40lisin bak neler yapardm sana bende gordn ne varsa bilmem ne benm gibi koca bulamazsn bende dedm sen benm gibisni bulmssn op basina koy diyo yedign onunde yemedgn arkanda

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,025 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Damla Karaca (1,822 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 379 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 271 göst.
5 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zuhalll (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 749 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,602 soru

11,203,979 cevap

34,506 kullanıcı

...