0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından

Kizlar benim 4.5yasinda kizim war . Adi hiranurr rabbim hepimizin ewladini adiyla yasatsin hayirli sekilde . <3 20+2 haftalik gebeyim we ikinci prensesimi bekliyorum . Normalde ikra yada ikranur dedim kendimce ama hem hiranur hem ikranur ay i oluyor diye . Ebrar dusundum sizcee ikisi birbirinemi benzesin yoksa ikiside farkli sekildemi olsun kafam karisti cok yaa ??

2 Cevaplar

0 oy
(1,800 puan) tarafından
Bence ikranur çok güzel isim hem uyumlu hem anlamı da güzel şuranur da düşünebilirsin bence benzeyince daha tatlı oluyor :)
(108 puan) tarafından
Bende ole dusundum ama ck kafami karistirdilar ikiside ayni olcak degisik olsun gibisinee ama ne biliyimm . :-))
(1,800 puan) tarafından
Yok ya çok biliyorlar ben iki kardeş gördüm biri eren birisi aren onlar hepten aynı o zaman sadece sonu nurla bitiyor diye aynı isim mi oluyormuş bence gayet hoş :)
(108 puan) tarafından
:)) gibii tabikidee olee amaa . İnsaninda bi kfasi karisiyor wallaa
(1,800 puan) tarafından
Hayirlisi olsun inşallah kendi içinize sineni koyun millet alisir illaki. Bizde 2.kizimiz olacak adini ilke sara koyacagiz dedik neler dediler degistirin vs kararli durduk simdi cevrede alisti arrik tepki vermiyorlar :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sonun da nur bile olsa ben iki isime karşıyım ki ama bilemedim senin kararın benzesede olur  
(108 puan) tarafından
Bende onceden ole istedim ama sonradan ebrar koyayim diyorum ikiside farkli olsun bi gonlumde ikra cok istedin diyor anlyamadim :-))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 209 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tubi2 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 453 göst.
0 oy
14 cevap 561 göst.
0 oy
14 cevap 738 göst.

200,148 soru

5,230,757 cevap