0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (338 puan) tarafından

Merhaba iyi akşamlar annemin evinde bi türlü musibet eksik olmuyo akraba komşular eve geldiğinde yada bisey alındığında illa ya canımızdan yada bi eşya vs. Biseyden çıkıyor. Evlendim hamileligimde  anneme misafirliğe geldim rahatsızlandım bi süredir yürüyemiyorum doğum yaptım gelen giden sen böyle oldun çocukta bisey var mi bi hastalığı var mi sağlıklı mi diye diye bebeğim de kasık fıtığı çıktı iyileştigime sevinemeden evladımin başına böyle geldi kardeşim kaza yaptı arabamız pert oldu varmi sizinde göze geldiğinz şeyler 

3 Cevaplar

0 oy
(13,660 puan) tarafından
Gelen allahtan dır canım rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin evinize bakara suresini açıp dinelyin 7 gün boyunca her gün o okunurkende evin tuvalet banyosu hariç her yeri sirkeli su ile temizleyin inşallah şifa olur 
-Reklam-
0 oy
(4,299 puan) tarafından
Böyle şeyler her yerde var canım geçmiş olsun rabbim şifa versin tatlım 
0 oy
tarafından
Geçen yıl kurban bayramında kaynanamgile gittik ilk önce kaynım arabayla kaza yaptı 2 gün sonra eşimin amcasının oğlu eve dönüş yolunda zincirleme kazaya karıştı. Tekrar 2 gün sonra kayınbabam kaza yaptı. Bizim geleceğimiz gün yine eşimin amcasının diğer oğlu motoru devirdi. Bunlardan 3 ay sonra da tekrar eşimin amcasının kızı arabayla zincirleme kaza geçirdi. Nazara denk geldik anlayacağın bu kaza yapan araçların hepsiyle toplanıp pikniğe gitmiştik. 1 ay önce de eşim köye gideceği vakit arabası yolda 3 4 kez arızalandı. Bize köy yaramıyor onu anladık. Allah akrabanında komşununda hayırlısını versin. 
(338 puan) tarafından
Amin amin inşallah Rabbım bi daha yaşatmasın kötü insanlarla karşılastirmasn inşallah Çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 262 göst.
19 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 740 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde Bernaberna (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde ❤️Sara❤️yabangülü❤️ (2,026 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 134 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hayat2biletSadece! (435 puan) tarafından soruldu

202,477 soru

5,300,595 cevap

15,698 kullanıcı

...