0 oy
803 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (545 puan) tarafından

Instagramda gezinirken rastladim.oruc tutmak isteyen emziren anneler icin oneri listesi var hanimlar buyrun..

image

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bebegim daha 3 aylik tutamam heralde bu sene :((
(57 puan) tarafından
Benimde 3 aylık yarın bi denicem iftardan sonra sutumu sagip sabah azaldigi zaman takviye olarak veririm diyorum Rabbim yardim etsin eger zorlanırsa m bi gun tutup bi gun tutmim diyorum bakalım
tarafından
Insallah bi skinti cikmaz canim
-Reklam-
+1 oy
(747 puan) tarafından
Şimdi orda yaziyo ki gün içinde dinlenmeli kendini fazla yormamali ..  Peki biz bu bebislerimizle nasıl dinlenecez akşam menüsü hazırlaması var evin işi var bebegin peşinde koşturmak misal benimkinin yarin aşısı var bide. Off off işimiz zor bakalim ilk günü bi deneyelim gerisini tutamayz gibime geliyor kıZım altı aylik ama %70 anne sütü alıyor sutum azalır bide çok halsiz olurum bebegime bakamayabilirim zaten emziren annelere farz değil rabbim ayrıcalık tanımış hamile ve emziren annelere çok da zorlamamak lazım bebeklerin gunahina girmemek lazım sonuçta onlarda bizden besleniyor.
+1 oy
tarafından
Oglusum 2.5aylik tutayim dedim az bı iş yaptim susadım hemen emiyorda akşama hayirlisi bakalım :/
+1 oy
(3,695 puan) tarafından
Benim kızım yeni 3 aylik oldu mama içmiyor.Bakalim bugun deniyorum insallah Rabbim sütüme bereket verir de tutabilirim ben de.
+1 oy
(772 puan) tarafından
Oğlum 9 aylık ama günde bi kez ek gıda alıo bakalım nasıl olacak inşallah tutabilirim dayanabilirim şuan daha sabah ama karnım sırtıma yapıştı sanki Allah kolaylık verir diye umuyorum
0 oy
tarafından
Benim bebegim 2 aylik tutmadım ins günah olmaz
0 oy
tarafından
Oğlum 4.5 aylık tutmuyorum gece emzirdiğimde bile üstüne su icmezsem sabah oğlumun bezi kupkuru oluyor o yüzden riske atmadim hiç
0 oy
(905 puan) tarafından
Oğlum 3 bucuk aylik orucum baklim ne kdr tutucm 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 79 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde GSmsl (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 255 göst.