0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Doktoruma oruç tutabilir miyim .  dedim .Tabi ki de dedi , ama rahatsız olursan bırakırsın dedi .Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz

6 Cevaplar

+1 oy
(43 puan) tarafından
Bende 24.haftadayim cok istiyorum tutmak ama tutamiycam surekli acikma hissi oluyo bende cok susuyorum katiyen dayanamam diyorum kendimce gerci rabbim niyet ettikten sonra sabrini verir ama ben bebegiminde ac kalmasina dayanamam diye düşünüyorum doktorunda bi sorun olamıyacağını soylediyse tut kotu olursan birakirsin tutmazsin 
(121 puan) tarafından
1 gün denemekte fayda var :) ya aslında sonrasında 30 gün orucu kaza edecek olmak düşüncesi oruç tutmaya itiyor hep  Ama bakalım nasıl geçecek yarın , Rabbim sana da kolayLık versin ;)
(43 puan) tarafından
Amin rabbim cumlemize kolaylik versin bi tut bakalim o zaman yarin bozdugunda haberlesiris nasil geçti diye :-)
-Reklam-
+1 oy
(561 puan) tarafından
Biraz önce bir yazı yazdım dek gelmemissin demek ki . Sizi anlamıyorum üzülüyorum bir can taşıyorsunuz ama onu aç susuz bırakmayı göze aliyosunuz. Sasirtici
(121 puan) tarafından
Aslında şöyle diyeyim , sabahtan akşama kadar evdeyim istediğim saatte kalkıp istediğim saatte yatabiliyorum yani rahatsızlık verecek bir sebep ortada yok neredeyse , eşimde bu konuda yardımcım olunca bir şekilde bu ayı rahatlıkla atlatabileceğimizi düşünüyorum ama tabi yine de denemek lazım diye düşünüyorum eğer sağlık açısından bir problem yoksa ve de doktor onaylamışsa ve de siz de istiyorsanız .
(561 puan) tarafından
Ama bu bebeğin suya çok ihtiyaçi var rabbim sağlık verdikcw zaten tutarsiniz . Siz tek değilsiniz bir can taşıyorsunuz ama sorumluluk sizin.  Asla karışamam
(121 puan) tarafından
Tabi ki , bakalım bir gün denemekten çokça zarar gelmez sanırım tabi sonrası nasıl olur bilemem .
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ben yarın bir deniycem inşallah tutabilirim bende 23 haftaligim canm 
(121 puan) tarafından
Bakalım Rabbim kolayLık versin hepimize inşAllah . Denemekten zarar gelmez sanırım
tarafından
Aynen canm amin :)
0 oy
(3,514 puan) tarafından

Ben 31+5 im canim bende tutacağım elimde 1 litrelik kavanoz dayandım şu içmeye davul gibi şiştim suyla :D

(121 puan) tarafından
Hahaaa bende ama sabaha kadarda tuvaletten çıkamıcaz kötü tarafı o :)
(3,514 puan) tarafından
Olsun canim gün içerisinde yeter insaallah içtiklerimiz bebislerimize
0 oy
(743 puan) tarafından
Bende 27.haftadayim cok tutmak isterdim ama bebegimin tam kilo alma zamanlari onu direncsiz birakmak istemem
(121 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun
0 oy
(186 puan) tarafından
Bende gebelerin oruçu tutmaması taraftarıyım çünkü sen bir can taşıyorsun üzerinde Rabbin sana bir emanet vermiş sen onu beslemelisin onun sana ihtiyacı var ne bileyim en basittinden suya ihtiyacı var  sen oruç tutunca veremeyecen besleyemeyecen çoçugun hakkına giriyorsunuz  bence kendi fikrim  ne olursa olsun gebeligin başında da olsan sonundada olsan tutmamalısınız  sonra tutun   niye sıkıstırıyonuz kendinizi kaza orucu diye bir sey var sonuçta
(121 puan) tarafından
Bakalım nasıl olacak

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 398 göst.
22 Mart 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mervetrn (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Cemile12345 (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 91 göst.
0 oy
4 cevap 42 göst.
5 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde N.n (29 puan) tarafından soruldu

202,263 soru

5,292,695 cevap

15,661 kullanıcı

...