0 oy
174 göst.
(347 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlsr ben tutamayacağın ama eşim için bekliyorum siz neler yapıyorsunuz ayaktakiler :) tutacak herkesin rabbim yardımcısı olsun inşallah 

7 Cevaplar

0 oy
(709 puan) tarafından

Bende progestan yuttum acayip uykumu getirdi şuan ama eşim icin bekliyorum tutamiyorum bari esime sahur hazirlayim oyle sevap alayim dedim :D

-Reklam-
0 oy
(3,514 puan) tarafından

Buradayimmmm:D amin insaallah canim

0 oy
tarafından

Annemle erkek kardeşim tutucak ama gel gör ki sahurda ne yicez diyediye kırk defa soran da bnim hahaha :D

0 oy
(2,736 puan) tarafından
Esim ise erken gittigi icin sahurlugu yedik. Simdi trt1 izliyoruz canim
0 oy
(2,391 puan) tarafından
Bnde tutmicam esmde iste 3 bcukta gelicek. Kaynanamda takiliyorum :) 3 de hazirliklara baslicaz kaynanamla esm niyetlencek bnde eslik ederm :))
0 oy
(1,156 puan) tarafından

İlk defa tutmayacagum  için  çok Üzgünüm gercekten ama o davul sesini  o bereket  yaşamak için bekliyorum Ramazan i çok seviyorum içimi huzur maneviyat kaplıyor zaten evlendigimden beri hep tek kalktım  Sahura eşim askerlik  dışında  hiç tutmamis  hayatında annesi tutturmamis  hiç güya oğullarını düşünüyor aç kalmasinlar  die halbuki bu vebali nasıl tasicak  bilmiyorum.  Keşke kalksa ama malesef :( alışmış ne yapsam tutmuyor.

tarafından
Benim eşim de tutmuyor canım malesef:(((
(1,156 puan) tarafından
Keşke tutsada o bereket i  yaşayıp  hissetsek  vallahi neler yaparım ona da işte alismislar  malesef
tarafından
Aynen canım benim  eşim lisedeyken falan tutarmış aslında ama çalışmayı bahane edip tutmayı  birakmis
0 oy
(1,451 puan) tarafından

Bende tutmuyorum acayipte uykum geldi eşimi darlıyorum yiyelim uyuyalım diye ama yok öyle olmaz diyo :angel:

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 280 göst.
6 Mayıs 2020 ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
1 gün önce Kaanin annesi567 (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.
16 Nisan 2021 Zoze49maho67 (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 243 göst.