0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (6,811 puan) tarafından
2 gündür aklımdasın canım naptın bebek nasil çok mek ediyorum

5 Cevaplar

+1 oy
(319 puan) tarafından
Başın sağolsun canım Rabbim yardımcın olsun çok üzüldüm insan ne diceğini şaşırıyor dicek bi şey yok çünkü tarif edilemez büyük bir acı inşallah sana şeffatçi olacak annesi
-Reklam-
0 oy
(161 puan) tarafından
Bebeğimi Dün toprağa verdik Rabbim kimseye yaşatmasın 6 gün yaşadı Kuzum sonra cennete uçtu gitti 
tarafından
Allah'ım ya keşke görmeseydim bu durumu :(
tarafından
Allah sabir versin canim
(1,949 puan) tarafından
Bu yorumu okuyunca için cız etti vücudum uyuştu kendime zor geldim ya çok üzüldüm neden vefat etti.
(6,136 puan) tarafından
Inna lillah ve inna ileyhi raciun basın sağolsun canım rabbim cennetine vesile bir melek gönderdi sana
(161 puan) tarafından
Rabbim sizlere yaşatmasın canım
tarafından
Basın sağ olsun güzel kardeşim rabbim annem gelmeden ben cenevre girmem diyen bir melek nasip etmiş sana acısı tarif edilmez yaşamayan bilemez ama emin ol bizimde yüreğimiz yandı acına ortağız inşallah mevla nice hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin sana
(4,875 puan) tarafından
Başın sağolsun canım çok üzüldüm ya :(
(7,402 puan) tarafından
Ay canim ya basin sağolsun :( seni okadar iyi anlıyorum ki inan acini en derinden paylaşıyorum suan. Bende ilk bebegimi 3gun yasadi kaybettim. Acisi cok buyuk ama sabredersek mükafatı da bir okadar buyuk canm. Kurban oldugum Allah tez zamanda tekrar dan nasip etsin. Bizleri de evlatlarimizin yanina layik kullardan eylesin :'(
tarafından
Basin sagolsun kuzum rabbim sabir versin cennet kusu olmus bebegin :(
tarafından
Basin sagolsun canim cok üzüldüm Rabb sabirversin size.
0 oy
(6,136 puan) tarafından

kuzummm ramazanın ilk günü rabbim bol sabır versin ezanlar hürmetine bırakma kendini rabbim dünyada da ahiretinde de sabrının mükafatını versin inşallah aminnnn:(

(161 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok içim yandı ama hiç isyan etmedim Rabbim sen verdin sen aldın dedim hep Rabbim sabredenlerden eylesin ki cennet kuşum bana şefaatçi olsun
(6,136 puan) tarafından
Aminnn inşallah sen çok güzel bir annesin rabbim sınavını kolay ve başarılı eylesin inşallah aminnn dikkat et kendine lütfen Allaha emanetimsin :(
(2,423 puan) tarafından
Allahım bu güzel ayın hürmetine sabrini çoğaltsın  yavrun sana şefaat  edecek seni orda beklicek :( rabbim seni. Sabrının  mükafatını versin insallahhh kendini bırakma çok üzüldüm  ne dicegimi bilemiyorum allah yar ve yardımcın olsun :(
(1,060 puan) tarafından
Başin sagolsun canim Rabbim sabır versin sana
tarafından
Basiniz sagol olsun Rabbim sabir versin:((((((
0 oy
(6,811 puan) tarafından
Cok üzüldüm canım öyle mrk ettim ki seni aklımdaydın ama kullanıcı adını bulmamistim  basın saolsun kuzum benim inan şuan ne yazacagimi bilemedim
0 oy
tarafından
Basin sagolsun canim cok uzuldum.bende 25 haftalik dogan bebegimi kaybettim 7 ay once.cok iyi anliyorum acini.obur tarafta sefaatcimiz olucaklar insallah.you tube da evladi vefat eden babadan anlamli konusma diye bi video var.cinaralti diye abone.onu izle icin bi nebzede olsa rahatlar.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 194 göst.
9 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elfmeryemasya (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 106 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Temeraire0642 (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 352 göst.

377,824 soru

11,308,726 cevap

34,741 kullanıcı

...