0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
Ben oturduğum binadaki daireleri kapı kapı dolaştim mukabele okuyacağım sizide beklerim dedim ve gelirler Allah razı olsun bu yıl ikinci senemiz geçen yıl benim evimde idi bu sene farklı farklı evlerde okuyacağız ki her evde kuranı kerim okunmuş olsun sizler okuyor musunuz?

5 Cevaplar

0 oy
(2,302 puan) tarafından

Cnm bulunduğum yere taşımalı 6 ay oldu kimseyi tanımıyorum bn kendim hatim  iniyorum:)

-Reklam-
0 oy
(4,139 puan) tarafından
Nerdee benim binadakiler yamyam gbi kendim hatim ypyrm 
(186 puan) tarafından
Al bendednde o kdr dışarda gördüklerinde gidelim gelelim derler gidersin kapıyı açmazlar  çagırırsın gelmezler:)
(4,139 puan) tarafından
Onu bile ypmazlar buradakiler  kışın tartıştım biriyle şimdi hiç biri konuşmuyor
0 oy
(723 puan) tarafından
Bende komşumla camiye giderdim canım ordan takip ederdim ama 40+4 oldum bu sene hayal oldu :(
tarafından
İnşallah gelir canm bol bol yürüyüş yap hurma ye ilişkiye gir gelir bebiş valla öyle aklımdasın sancin filan var mı açılman
(723 puan) tarafından
Yürüyüş yapıyorum canım yerimde durmuyorum zatenn bugün oruçluyum Vala yemedim hurma ama belimin hafif ağrısı dışında sancım yok çatı muayenesi de yapmadılar açılma varmı yokmu bilmiyorum ama yoktur bence
tarafından
Allah Allah normalde sana çatı muayenesi yapmaları lazım canım haftan baya ileride
(723 puan) tarafından
Nst de sancı çıkmıyor ki baksınlar canım o yüzden heralde
tarafından
Allah yardımcın olsun canm inşallah
0 oy
tarafından
Gecen sene okurdum tüm mahalleli gelirdi camiye sağolsunlar bu yıl taşindığımız yerde birkaç yaşlı var onlarda gelmiyorlar ilk defa bir ramazan yanlız okuyorum çok kotu bise 
0 oy
(3,766 puan) tarafından
Bizlerde bınamızda okuyoruz canım.3 ramazandır.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 123 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde diclehayros (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 210 göst.
16 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,528 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 366 göst.
23 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (507 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 113 göst.