0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Cok sukur bu zamana kadar saglikli bi sekilde geldik oglusumla sizde durumlar ne tatli annisler <3

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hoş gelmiş sefa gelmiş:) bize de 38 hafta gelmiş hoş gelmiş doğuma da kalmış 3 gün:)) anamın evindeyim el ense yatıyorum bir haftadır büyük kızıma bakılıyor önüme yemek konuyor babam her gün canının istediği var mı diye soruyor premsesler gibiyim babamın evinde :D 
tarafından
Hhahaha ne guzel canim valla bende sabah 7.30 da kalktim esimi işe gonderdim hastaneye gittim yeni geldim yatmayi planliyorum ama bakalim oda yatabilirsem :))
tarafından
Baba evi gibi var mi yaa
tarafından
Aman yat boşver can yataktan gelir :D :D
tarafından
Hahhahah aynen valla oyle yapicam :D
tarafından
Valla yok erken doğum riskim var diye kayinvalidem geldi yanımda durdu benim evde yine çoğu işimi kendim gördüm yatmak nasip olmadı annemler aldılar getirdiler bir hafta oldu buraya geleli de yerimden yekinsem hemen bi telaş bir heyecan ne oldu nereye gidiyon napıyon yanımda kumanda duruyor babam obur koltukta oturan annemden istiyor kumandayı aman sen uzanma diye:D kurban olduklarim rabbim başımdan eksik etmesin inşallah
tarafından
Aile gibisi varmi yaa anne baba bambaska babami kucuk yasta kaybettim yoklugunu cok ariyorum ama cok sukur annem bana ve kardeslerimr hem anne hem baba oldu kurban olurum ona
tarafından
Rabbim başınızdan eksik etmesin gerçektende ana baba gibisi yok kim olursa olsun yerini tutmuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saglikla al canim kucagina biz atlattik o zamanlari cok sukur :))
tarafından
Amin insallsh csnim bende bir an once atlatmak istiyorum zaman durdu sanki  ilerlemiyo :((
0 oy
(2,028 puan) tarafından

29+5 haftamızdayız bizde kızım  bna rahat hamilelik yaşatıyor tadını çıkarıyorum :)yavaş yavaş ağırlaşmakta bsladim şimdi düşünüyorum geri kalan günler nasıl  gelip geçicek diye :ermm:

tarafından
Masallah canim senin kiz uslu benim oglan beni cok zorluyo baya agirlastim artik ters döndü galiba yine surekli topluyo kendini felan bakalim
(2,028 puan) tarafından
InsaAllah zamanı gelince sağlıkla alırız bebislerimizi kucağımiza Rabbim kolaylıklar nasip eylesin dualarım hepinizle:))
0 oy
(11 puan) tarafından
Seninle ayniyiz cnm 34 de girdim benimde 

2.nci meleğim geliyor ♡
tarafından
Benim ilk canim oglusumu sabirsizlikla bekliyorum
(11 puan) tarafından
Sağ salim kucağına al cnm bnm kizim 2.5 yasinda şimdi de oğlumu bekliyorum bnde
(11 puan) tarafından
Bide bebegin kac kilo bnm bu hafta kontrolüm merak ediyorum
tarafından
2650 grdi canim rahatsizlanmistim acile gittim ultrason kagidina baktim kilosu nasil diye brnim benim iki hafta onden gidiyodu en son bende persembe gunu gidicem kontrole bakalim ne kadar olmus
0 oy
tarafından
Hoş geldi kuzucuk sağlıkla da doğum olsun inşaallah. 36+1 oldum bizde ve fena halde zorlanmaya başladım artık 
tarafından
Ben simdiden zorlaniyorum valla canim yaaaa
tarafından
Allah yardımcımız olsun canım ❣

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
22 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
22 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeyno123 (3 puan) tarafından soruldu

377,174 soru

11,287,704 cevap

34,693 kullanıcı

...