0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Doğum yaptıktan sonra annenin yatacağı yatağa da pike takımı yaptıranlar varmış ve şu bebeği getirdikleri tekerlekli küçük arabayada aynı desenli tüllerden süsleme felan annem söyledi banada yaptıran var mı Yatak için pike takımı çok abartı olmaz mı yahu taş çatlasın 2-3 gün  kalınıyor bir sorun olmazsa hastanede 

4 Cevaplar

+1 oy
(616 puan) tarafından
Canim dedigini ev icin yaptiran duydum da eger sadece hastaneye ozel bir seyse bence bic yaptirma sonucta kac saat kac gun kullanilacak . Ben ozelde sezeryan yapacagim 1 gece kalacagim hic gerek yok o harcamayi baska bir seye yapabilirsin
(76 puan) tarafından
Aynen hiç gerek yok bu sebeple :)
-Reklam-
+1 oy
(22 puan) tarafından
Ben de ozelde yaotim ama ben kendime tek kisilik carsaf ve yastik kilfim ile battaniyemi goturdum bebek icin birsey yapmadim firsatini bulamadim annenizin yaptiedigi takimi eve cikinca serersiniz cunku hastanede olumsuz birsey olmazsa 1 gun sonra cikariyorlar zaten
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Valla paran çoksa yaptır bacım :D ünlüler yaptıriyo ama onlarda para vermiyo belkide sponsordur

(76 puan) tarafından
Paradan ziyade israf vallahi onun yerine bebeğimin ihtiyacını alırım :)
(2,172 puan) tarafından
Tabiki canım ne gerek var ev icin bile olsa belki 40ın cıkana kadar kimse gelmiycek gormuycek :)
0 oy
tarafından

image

Annem yaptırdı bana bunu ❤ bana kalsa gereksiz derdim istemiyodum ama o ozenmis. Hastanede değil evde kullanıcam. Yatmasam bile hasta yatağı yapılır serilir

(76 puan) tarafından
Ellerine sağlık :) ev için olur tabi de hastaneye bilemedim
tarafından
Ben hastaneye sadece yastık kılıfı koydm 1 tane rahat edemem diye. Ama zateb hijyeniksiz bi yer güzelim takımları ziyan etmeye gerek yok bence
(4,875 puan) tarafından
Senin anan benim teyzem.olabilir mi acaba ☺☺☺☺ benim annem de aynı modelden yaptı da ☺☺☺
tarafından
O zaman bizde kuzen oluruz:D bana uyar
(4,875 puan) tarafından
Tamam kuzen ☺☺☺
(263 puan) tarafından
Keşke benim annemde bu işlerden anlasaydi :)) canım annem :)) çok güzelmiş güle güle kullan canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ekinsuyum (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 252 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Italya (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 586 göst.
23 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 342 göst.
6 Şubat 2020 Diğer kategorisinde oslem87 (42 puan) tarafından soruldu

374,550 soru

11,201,864 cevap

34,498 kullanıcı

...