0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oruç tutmayacam bu yıl öyle bi yük var ki üstümde her yıl tutup da bu yıl tutamamak suçlu hissettirdi kendimi tabiki herşey Allah'tan karnımdaki bebeği verene çok şükür bin şükür ama bi tuhaf oldum gerçekten. Dün denedim ama midem bulandı gözümün önü karardı bebeğimin hareketleri zayıfladı sanki tutamıcamı anladım. Allah herşeyin kolaylığını vermiş çok şükür bin şükür ama işte suçlu hissediyor insan benim gibi olan varmı ? :'(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben geçen yıl Ramazan'da hamileydim tutmustm

Sadece 10 gün tutamadım çok fazla kusuyordum artık dayanamadım kusmaya bayılma ya ondan tutmazdm
(76 puan) tarafından
Kaç haftalıkken tuttun acaba bende 28+6 yım bugün denemek için niyetlendim ama kuşguluyum
tarafından
Ayy zor olur kusma özellikle oda  bozuyor orucu ağız dolusu olunca
tarafından
Zten çoğu borç oldu
tarafından
9 haftalık falandır
-Reklam-
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Ben varım kuzum 28 +3 günlük oldu bugün bende tutmadım doktorum tutma dedi tansiyonum düşüyor canım bende kendimi kötü hissediyorum tatlım bu saatte kadar blr şey yemedim kendimi denemek için ama dediğin gibi baş dönmesi göz kararması baktım kötüyüm şuan yemek yiyirom kuzum 
tarafından
Bende aynıyım eşim izinli bugün o yemek ye diyo ama yiyesim gelmiyor hiç
(4,756 puan) tarafından
Mecbur yiyorum kuzum sahura kalktım hepsi kızdı bana az kalsın taşlayacaklardı beni ya niyet getirdim belki tutarım diye ama eşim ezandan sonra su içirdi bana arkamdan gizliden tutarsın dedi sonra işini sağlama aldı kuzum :l)
tarafından
Eşimde bana kışın tutarsın diyo çocuk ek gıdaya başlayınca
(4,756 puan) tarafından
Aynen canım inşallah benim kızım da o zaman az büyür de o zaman günler de kısa tutarız canım
tarafından
İnşallah Allah büyük zaman verir inşallah
(4,756 puan) tarafından
Aynen canım inşallah aminnnnnnnnn tatlım aminnnnnnnnn
0 oy
tarafından
Dinimiz kolaylik sağlıyor. Suçlu hissetme kendini. KurAn okuyarak namaz kılarak ibadet edersin bu yıl. Benim de bebeğim iki aylık sadece anne sütü alıyor bakalım denicem bugün 
tarafından
Hatime başlıcam inşallah yarın bende oruç tutamıyorum onu yapım bari
tarafından
Allah kabul etsin ne güzel
0 oy
(6,750 puan) tarafından
Bende öyle hissediyorum amaa bebeğim için vicdanım el vermiyor
tarafından
Bende öyle oldum eşime dedim denedim bugün diye kızdı baya
(6,750 puan) tarafından
Benimde eşim sabah bana inanmadı sen tutuyosun  demi dedi yok dedim inanmadı hadi Ozmn bisey ye dedi yedim ve öyle inandi
0 oy
(6,137 puan) tarafından

Bende tutmuyorum ebeye sordum kan sulandırıcı iğne kullandigim için hadi ilaçları iftar ve sahurda alırsın ama çok su içmezsen kanın koyulaşır dedi bende güvenemedim ztn aç kalsam da halim kalmıyor 30+1... kendimi suçlu hissediyorum rabbim senin rızan için deyip tutsam rabbim kolaylastirir diye düşünüyorum ama cesaretim yok tövbe haşa Allah'a güvenmiyor gibi:(

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yalnız değilsin bende senin gibi hissediyorum canım. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 142 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Minikii (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,569 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 319 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,305 cevap

34,507 kullanıcı

...