0 oy
583 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından

Selam kızlar ben 15 haftalık oldum hiç kusmuyorum ya bu normalmi ve cok tatlı yiyorum rüyamdada hep doktor kız olcak diyo sevinerek uyanıyorum benim gibi olan varmı ve bebişlerinizin cinsiyeti ne oldu eşimle haziranın 3.ünde özele gidecez ama duramıyorum yerimde bi an önce öğrenmek istiyorum artık catlıcam meraktan 

image

Sizce nedir benim bebeğimin cinsiyeti:) image

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bulantıya bakarak cinsiyet öğrenemezsin cnm anca ultrason başka cinsiyet belirtisi yoktur 
(74 puan) tarafından
Ya 12 haftada doktor erkek gibi sanki dedi ama 15 haftada kesinlesirmiş haziranda gitcem bakalım hayırlısı inşallah kızdır çok istiyorum rüyamdada görüyorum hep hayır kimileri diyo ya oğlanda kusma olmuyomus ondan sordum:)
(8,251 puan) tarafından
15 degıl bazen 20.haftayı bulur canım ayrıntılı usg de bakılır netlestırılır.
tarafından
Oğlanda kusma olmuyor muymuş ilk 3 ayda 7 kilo verdim bitik haldeydim milletin teorisi bitmez Bana 12.haftamda erkeğe benziyor dedi ama anca 22+2 de kesinleşti bebeğin pozisyonuna bağlı yani Allah gönlüne göre versin o zaman cnm inşallah sağlıklı bir kızın olur
(74 puan) tarafından
Amin cnm saol
(6 puan) tarafından
%90 erkek canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım hep ekşi yedim tüm kız belirtilerini taşıdım kusma dışında bulantım hiç olmadı oğluşum oluyor belirtiyle alakası yok cinsiyetin ama bende rüyamda hep erkek gördüm nerdeyse emindim erkek olduğundan anneler hissediyor :)
(74 puan) tarafından
Hayırlısı bnde kız görüyorum bakalım nolcak heyecanla bekliyorum haziranı biraz daha büyüsün bebişim ilk ay ekşi yedim simdi hep tatlı yiyom sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil ama bende çok kız istiyorum hissediyorumda kız olcak ama doktor kafamı karıstırdı oğlan gibi dedi gerci 12 hafta cok erken yanılma payı olabiliyor
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Kağıda bakarak bişey anlamadim ama kız hissettim allah hayırlısını versin 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ilk kizimda 1 kere kustum 9 ay gül gibi geçti gitti 

Ikıncı kizimda ilk 5 ay kustum 8 kilo verdim yani cinsiyet ile alakalı değil 
0 oy
tarafından

Bu konudan o kadar muzdaribim ki:D hiç mide bulantı, kusma olmadı. 12.hafta kıza benzetildi 15.hafta erkek 17.hafta yine erkek ama sadece benzetilme:D hepsinde de özele gittim ama net bi şey yok:D inşallah hayırlısıyla öğrenirsiniz:)

0 oy
(2,931 puan) tarafından
İlk aylar mide bulantisindan mahvoldum yemek yapmayi geçtim yiyemiyodum bile minnos kizim oldu ama seninki sanki erkege benziyo
0 oy
(327 puan) tarafından
Erkeğe benziyo dediyse erkektir 13 de erkege benziyo dedi banada 18+1 de kesinleşti erkekte yanilma payi az oluyo 
0 oy
tarafından
Hep ekşi aserdim ortalarda ise tatlıya dönüş yaptım midem bulandı ama kusmadim gelmiyordu alakası yok bence ya kusmakla ;)) kızım oldu 
0 oy
(220 puan) tarafından
Kız canım benimki. Hiç bulantım olmadı. Bu arada benim ultrasonuma çok benziyor seninki :) 
(74 puan) tarafından
Ay hadi inşallah yaa benimde kızdır Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 593 göst.
4 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde İncitanem16 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 118 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
19 Ocak 2022 Aile kategorisinde Turuncu Kelebek (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 116 göst.