0 oy
463 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
207kisi görmüş postumu cevap yok 207kisi bebek arabası kullanmadimi kullanmiormu veya bi dsncesi yokmu yani.. iyimis gerçekten:)

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bnde gördüm ama fikrim yok cnm bnim ilk bebiş bnde araştırma içindeyim yanlış yorum yapıyım :)

tarafından
ama benim frkli bi durumm da var kuzum:) o konuda dsncn varmi peki.s
tarafından
Bnce al cnm bbeiş neredeyse 2 yaşına kadr oturıyr içinde senln bebeğin daha küçük diğeri iyi değilmiş bence neyse ihtiyacın dinleme başkasını al derim
tarafından
annem o parayı tammlyp çeyrek yapalım kızım için Dior smdi araba alicm desem istemeyck birşey desem busfrde kalbi kirilck hemen grip yapavk gönül koyack birşey yapmsm gbi:( araba var ya dieck çünkü.s ama ben o arabayı dglde daha güzel kullanışlı birşey olsun istiorm gebeyken bile hayalmdi güzel araba almak buradan bulmsdm 400tlye cck magazsnda ama alamayacgm snrm çünkü annem görmemesi grk
tarafından
Tmm annenin niyeti de iyi birikim olsun istiyor ama boşa gştmicek ki o para gene lazım olan birşey ayrıca çok çok pahalı birşey de değilmiş bnce Br kere konuşmayı dene güzelce yok bilemedim inşallah gönlünce olur
tarafından
daha önce knsmsdm konusu açıldı araba hevesimin ama hic oralı olmadı busfr hic olucgni sanmiorm olması için sert çıkış yapmam lzm onuda istemiorm:( evime gidince artik bizim oradan bulablrsm butceme gore alicm ins
tarafından
İnşallah canım benim
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Ay ben hiç görmedim diğer tarafta laf yetistirmekten buraya bakamamisim:) bütçen ne kadar canım ? 
tarafından
diğer taraf da yine bisilermi oluyor canm:), mevzuyu postun da yazdmdi canım eğer okuyablrsen daha iyi anlayblrsn
(581 puan) tarafından
Oluyo sanırım canım. Çakma avukat ile munakasaya girdim  gülmekten yarildim.
tarafından
en azindn güldürms seni negzl :))❤
0 oy
(59 puan) tarafından
Bn yorum yaptım bebeğin büyük galiba trawel önermiyorum tam yatan baston aldım çok hafif.kraft kabin çok güzel ve sağlam baby mall de indimde suan 840 tlydi bn baby max leaf aldm 800 e
tarafından
5aylk canım ve kızım için birktrdgmz kumbra vardı 150tl eksik 400tl olmasına annem çeyrek yapalım Dior kızım a ben araba almayı dsndm ama alamayacgm gbi.s
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Postu görmedim ama şöyle  söyleyim  olan bisey benim işime yaramıyor ise çocuğum için yenisini alırım altından da önemli çocuğum paradan da . 
(4,875 puan) tarafından
Canım annenin parası mi o ?
tarafından
değil daha doğrusu şöyle annemgle gldgmde babam kumbra gtrmsti bizde para birikterlm ddk annem babam ben kızına görmeye glrken verilen paralar i fln oraya koydk
(4,875 puan) tarafından
Annenle güzelce konuş canım ne kırıl ne de kır
Elimde evet  var ama kullanamıyorum de seni de kırmak istemiyorum dersen belki anlayış gösterilir
tarafından
inş canım ama ugrasmayacgm çünkü umudum yok :( buyzdn evime gidince en iyisi ben eşim almaya gideym buyceme gore
(4,875 puan) tarafından
Inşallah alırsn  canım
0 oy
(210 puan) tarafından
Bende gördüm ama o fiyatlarda arabalar bana göre kalitesiz bu sebeple sana öneride bulunamadım canım kullananlar ancak fikir verebilir sana ve markasini belirtirsen yardımcı olabilirler ve annen senin arabana karışamaz para snn çocuk senin ayrica araba kadar kullanışlı birşey yok mutlaka olmalı 2 3 yasa kadar kullanırsın pazara gidersin kullanırsın çarşıya çıkarsın kullanırsın arabasız çocuk mu taşıyacaksin eşya mi
tarafından
ben kas h. tek cikamiorm dışarı gnlde bide ben 4. katta eski bi binada oturuorm esimsz ckamam ztn yani.s ama araba ddgn gbi cok kullansli bisi her turlu insan a destek oluor
0 oy
(66 puan) tarafından
Bende arastirmaktan kafayi yicem ya ben yulswk seviyor arka tekerlekler buyuk on tekerlekler kuck swviyorm ama bu da bir tek travel sistemlerde var cogu kisi travel sistem iyi degl dyo bebek biraz buyuynce kayiyo dyo tam dik olmayanlar varms onu da ben bulamyorm dwli olcam 8 aylik oldm araba yok hani arba onemli degl suan lazm olmck ama puseti lazm e takm olcagi icn de arbyi da alcm kafam allak bullak keske biri tm iatwdgmi soylese de bende hah tm bu desem
0 oy
tarafından
Bebek arabası şart nereye gidersen büyük bir konfor diyebilirim 
tarafından
Aynen canım iki tane var birini biri verdi annemde duruyor o diğerinide letgodan aldım gönül isterdi sıfır istediğimi almak ama olsun buda guzel
tarafından
Giiii niye öyle diyon olsun yıka kullan biseycik olmaz kim istemez kuzum hersey 0 olsun ama işde napalım
tarafından
Çocuğumun ilk bazı kıyafetleri hariç hiç birşey sıfır değil ki :((( bebek a. Çok hevesliydim başka bi hevesdi sanki ama nasıp olmadi bunu yıkadım ettim kullaniorm
tarafından
Yaa kuzum olsun onuda bulamayan var üzülme bende ayniyım oglumun kıyafetlerini kullanıcam canım bebeğimiz sağlıklı büyüsün de herseyi olur zamanla napalım elimizden geldiği kadar
tarafından
Aynen canım  benim bebeğim benim mucizem ve erken doğdu ama şükür sağlıklı:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 298 göst.
15 Temmuz 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 481 göst.
5 Mayıs 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 867 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,516 puan) tarafından soruldu

374,577 soru

11,202,876 cevap

34,501 kullanıcı

...