0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde (2,820 puan) tarafından
Hep derlerdi anne olunca anlarsın diye. Anne olunca bazı insanların annelik yapmadığını anladım. Herkes çocuk doğurabilirmiş ama anne olamazmış. Allah ıslah etsin vicdani olmayanları. Çocuklarını terk edip, işkence edip, dövüp, satanları..

2 Cevaplar

0 oy
(582 puan) tarafından
Amin canim amin Allah ıslah etsin öyle insanları. Bide sığındıklari şey ne lohusa psikolojisini atlatamamis. Annesin sen anne ne psikolojisi.
(2,820 puan) tarafından
Lohusa psikolojisini bence bebek değil çevre etkiledigi için sorun oluyor. Lohusa adi altında içinde ne varsa söyleyebilir aslında insan. En azından ici rahatlar
(582 puan) tarafından
Bence de insanlar daha çok psikoloji bozuyor.
-Reklam-
0 oy
(1,268 puan) tarafından

Agzina yureyine saglik evet anne olmak kolay bisiy diyil ben 18 yasimda evlendim ve evlendiyim gun adet olmuwdum 4 gun sonra adetim bitdi ve biz iliskiye girdik sonra ogrendimki hamileyim esim ben baya sevindik hatta sevincimizden yere goye sigmadik bana o zaman annem soylediki Kizim hamile kalmakla cocuk dogurmakla anne olunmazmis Sonra bebegimi dunyaya getirdim onu kucagima aldigimda geceleri uyumadigimda gazi oldugunda kusdugunda bebegimle birlikde kahr oldum o agladiginda bende agliyordum o zamanlarda ben kendim bebekdim anlamiyordum ama kizimla birlikde buyudum anladim hayati Anne olmayi hemde bi kiz annesi Simdi kizim 4yasinda ve ona baktikca anliyorumki bende Bir Anneyim nasil mutlu oluyorum bir bilsen:)Simdi 38+6 hamileyim ve bir daha Anne olucam:))

(2,820 puan) tarafından
Hangi yasta olursak olalim içimizde hep küçük bir kız çocuğu var bence. Allah sağ sağlim eline kavuştursun canim benim
(1,268 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim)

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 342 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde yildizmavim (963 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 163 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (617 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 631 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde Asminin annesi 4747 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 716 göst.
4 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

202,456 soru

5,299,461 cevap

15,692 kullanıcı

...