0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Esimle evde oturmus mutlu mutlu konuşuyoruz disari cikip dondurma yemek icin birden aradılar buraya gel dediler esime esim de karim gelmek Istemiyo biz iyiyiz burda dedi yok ozaman o.kalsin gelmiyosa dediler eşimde guluyo nasil sınır oldum anlatamam neyse sustum kapatti teleofn gitmem oraya dedim oda gidelim işte dedi hayır sen git dedim tmm tmm dedi sustu sonra ben okadar agladimki kendi ailemi ozledim birden çok ağladım çok sonra esim banyo yaptı yemeğini yedi hadi disari cikalim dedi ama ben çok huzursuz oldum tabi çıktık eşimde soğuk davranmaya başladı sen burda bekle ben surdan bisikletimi alcam dedi olmaz bende gelicem dedim gittim sonra baya durduk yere kavgalar ettik hep onların yüzünden ben evde kalmış bi kariyla yasayamam kusura baksin ve o bumu hakediyor

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşim gelmiyoruz demiş zaten neden ağlıyorsun ve sinra surat asip neden eşininde modunu düşürüyorsun . Kavga edersiniz böyle tabi ateşle barut yanyana patlama yaşar illaki.  Onlarla da yaşamayın ne muhasebet kurulu düzeniniz varken.  Kendilerine  para getirecek bir hamala bir de hizmetçiye ihtiyaçları var belli ki.
(106 puan) tarafından
kesinlikle öyle ama esim çok dedi gidelim diye ne istiyolar biizden biktim onlardan
tarafından
Kararan kalplerine aydınlık versin Allah.
(106 puan) tarafından
amin insallah
-Reklam-
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Kimse için huzur kaçırmaya değmez ama playi tam anlamadm esin ailesi ile neden görüşmesin ki
(106 puan) tarafından
Abileriyle ben nasil yasarim olma bu
(3,617 puan) tarafından
Ahileriyle nie yasion ki
0 oy
tarafından
Neden gitmek istemiyosun
(106 puan) tarafından
Çünkü iyi değiller kotuler
0 oy
(27,311 puan) tarafından

Boş yere neye agliyorsun sıkma canını.