0 oy
652 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Annneleride bisey demiyo ciddî ciddi al diyolar valaha almasam niye almadim durumuna düşüyorum bu arada en büyük gorumcemin kizi pek bana karışmaz diğer gorumcem benden nefret eder

9 Cevaplar

0 oy
(1,551 puan) tarafından
Alma cnm tepene çıkarma yarn kendi çocuğuna bsy alsan onu bile istemezler ben bu hatayi yptm yakamdan zor düsürdm 
(106 puan) tarafından
Hayır paramda yokki hediye olsun diye almistim babalarida bisey demiyo pahali şeyler istiyolar benden
(1,551 puan) tarafından
Bndende hep istiyodular eltim ve çocuklari o zamn çalısıyodum ama ben onlara çalişmıyorum sonuçta bebeğime dogmadan eksiklerini almstm onlari bile almami istemediler  ben içimden geldikce aliyodum zaten bide yüzsüzce ayrıyeten baska seylerde ustiyodular en son tavrımi tepkimi koydum en son çocuklara dedim ananz babanz alsn ben enayi değilim
(106 puan) tarafından
Hmm iyi yapmissin bende tavrimi koyuyorum ama nafile ya hala ariyolar
(1,551 puan) tarafından
Cnm açik açik yok de güzellikle anlamıyosalr sert bir şekilde de mecbur değilsin
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Esi alsin almak zorunlulugunuz yok
(106 puan) tarafından
Param olsa alirimda yok olmadiginida biliyolar sevmiyolar beni ondan yapiyolar bahane üretmek icin
(6,204 puan) tarafından
Bosver sevmesinler onlarin sevmesinin bir onemi yok esin sevsin yeterli
0 oy
(357 puan) tarafından
Oldu o ne saçma şey hediye dediğin kendin alırsın ne sipariş veriyorlar 
(357 puan) tarafından
Ben daha kendi çocuğuma alamıyorum de şaka ile karışık ... çıkıp alamam vaktim yok  alırsanız bana da alım de :)
(106 puan) tarafından
Zenginde degilimki ben babam zengin ama oda vermek xoeudns değil evliyim artik
(357 puan) tarafından
Kız kimseye birşey almana gerek yok alsın anası babasi
(106 puan) tarafından
Işte akillari ermiyo
tarafından
Kac yaslarindalar canim
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Yuz vermissin astarini istemisler alma canim suan alamam daha sonra alabilirsem alirim de bidaha istetmezler
(106 puan) tarafından
Istoyolar ya bıktım acmiyorum telefonlarını
(1,113 puan) tarafından
Annesi babasi istetiyodur alma nerden cikmis istemek nekadar ayip once cocuklarina ayip oldugunu ogretsinler
(106 puan) tarafından
Aynen kesinlikle
0 oy
(13,757 puan) tarafından
Piyangodan para çıkarsa söz alırim de. Seni kullanmalarina izin verme canım. 
(106 puan) tarafından
Almıyorum zaten alırım diyip gecistiriyorum
0 oy
(77 puan) tarafından
Yapma hiç bişey haketmiyorlar.. bende çok şey yaptım. Hep arkamdan konuşmuş yeni duydum. Uzak dur almak yapmak zorunda değilsin. Ben 6 yıldır hep yanında oldum ailesine karşı herkese karşı. Ama o hep benim hakkımda neler demiş. Bende sildim. Aynı yerde yaşıyoruz bide biz. Eşinden ayrıldı. Sabahlara kadar uyumadım onu tebelli ettim sonuç nankörlük ;) 
(106 puan) tarafından
Neden çünkü biz el kiziyiz dimi ondan bu ofkeleri
(77 puan) tarafından
Eşimle aramı bozmak için neler demiş. Benim kardeşim ablasına değil karısına değer veriyo demiş . Bi kere tartıştık biz görümceyle eşimde karışmaz ben dedim yani ne onu savun ne beni biz aramızda hallederiz diye. Eşinin ağzını kapatamadı   ama mutlu olsunlar yinede demiş eşim kendi duydu bunları. Kusura bakma ama ben açken sen yiyodun bu kadın benle aç uyudu borç vrken bu kadın çalışıp didiniyo san kendini düşünürken bnim eşim hep beni düşündü dedi. Kavga ettiler başka sebepten. Kardeşi onu sildi. Ben yinede bırak merhaba merhaba ol küslük olmaz dedim ama yapılanları unutmuyo .  Ben konuşmuyorum kesinlikle ama eşimin ablası konuşabilir aynı avludayız bide  ama eşimde konuşmuyor istemiyorda. Ne oldu? Bizim aramızı bozmaya çalışırken kendi kardeşini kendine düşman etti. Allahın adaleti bu kuzum. Kaynanam kayınpederm beni çok sever tartışırız falan ama ban dürüstümdür. Kıskanıyo bariz belli. Yapcak bisey yok. Ben sildim sende sil ;) uzun oldu kusura bakma
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Param yok olunca alirim de gecistir
0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
Ay bu gorumcelerin hepsini aynı ya ben kaynama bişe aldım bana niye lammais diye kaynaaya söylemiş kendileri alsınlar hep bizden hep bizden beklerler bı kere almışsın daha ne bekliyor hamilesin bide o alsın sana
0 oy
tarafından
Benin kendi öz yigenim teyze bana bunu al diyor bende hayır ya nie alacakmışım diyorum benimde çocuğum var durumum yok hem biliyorsun canm param olduğu zmaan alırım diyorum 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 564 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 506 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 536 göst.
10 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sumeyyery (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 579 göst.