0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Merhaba bebek şampuanı hangisini kullanıyorsunuz acaba kızım 3 aylık unibaby kokmuyor saçında hiç 

12 Cevaplar

0 oy
(469 puan) tarafından
Cnim benm dalinden  baskasini kullanma derim evet uni baby hic kokmuyo
(3,766 puan) tarafından
Asıl dalin kullanma petrolle yıkarsın bebeği.Hippy nin ürünleri var kimyasal barındırmayan fıyatı da uygun 15 tl felan.
-Reklam-
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Ben dalin kullanıyorum mis gibi 
0 oy
(481 puan) tarafından
Dalinde kimyasal var diye onermiyorlar mustela kullaniyorm
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Dalin kullaniyorum cok guzel hem iyide kalici
0 oy
tarafından
baby me kullaniyorum dalinde var hediye geldi o cok kokuyor 
0 oy
tarafından
Bnde Dalin kullaniyordm değiştim üni baby aldm hem saç hem vücut için memnunum
0 oy
(23 puan) tarafından
Instagram kullaniyorsaniz muhendisinoglu diye bir sayfa var o baba butun hrrseyi inceliyor paylssiyor sampuanlarin icindeki maddelere kadar yaziyor ve bircok urunu inceliyor isterseniz goz atabilirsiniz
(1,800 puan) tarafından
Bende bi ara bakmıştım da araştırıyor hoşuma girmişti ama şey duydum reklam amaclı yapıyormuş yani ürünleri tanıtmak için yanlışlıkla kendini ele vermiş falan filan biseyler diyorlardı
0 oy
(13,646 puan) tarafından
Ben şok un kendi markasını kullanıyorum bir çok marka kullandım kızıma hel alerji yaptı en son onda karar kıldık şimdilik iyi kokusuda güzel güzelde temizliyor aslında kopmasından ziyade bebeğe zarar vermemesi ve temizlemesi daha önemli 
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Ben bübchen kullanıyorum canım , fiyatı biraz fazla güzel ürünleri
0 oy
(1,974 puan) tarafından
Ben dalin kullandım başlarda mahvetti bebeğimin saçlarını cildini mustela kullanıurum şimdi 
0 oy
(619 puan) tarafından
Baby me aldim e bebegin kendi markasi icerik olarakta guzel
0 oy
(10 puan) tarafından
Ben losyonu olsun bebekyagi olsun herseyi set aldim e bebkten 86 tlye marka da uni baby

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,880 göst.

202,271 soru

5,292,948 cevap

15,662 kullanıcı

...