0 oy
185 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,107 puan) tarafından
19 gg unlukbbebegi arada nefesini tutuyor .17 gun hstanede yatti solunum skntisindan iki gun once cikardik on gundur tutmuyordu nefesini iyilesti diye taburcu ettiler simdi yine tuttu bu yasayan var mi nasil ggeciti? Ve bnm gormedigim bi anda yaparsa nolur ben faredince ayaklarina gosgsune filan vuruyorum duzeliyor ama bn fark eezken yaparsa nolur bilen var mi mapmam lazim

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin bi bilgim yok çok üzüldüm. Allahım korusun. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benim ya kıyamam ben o miniğe. Bence doktoruna danışın tekrar baksınlar. Gerekirse sürekli gözetin eşiniz ile nöbetleşerek.  
tarafından
Ederim etmez olur muyum hiç. Düzelir Allah ın izniyle üzülmeyin. Doktora götürene kadar gözünüzü üzerinden ayırmayın bari :/
(1,107 puan) tarafından
Goturdum cnm doktora herseyine bakildi hicbirseyi yok . Ama sadece onlem amacli yatirdilargozumuzun obunde dyrsun bi bakalim dediler bakalim minnosum ne zmn birakicak bunu yapmayi
tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Yakında düzelir inşaallah da minnoşunla güzel vakitler geçirirsin.
(1,107 puan) tarafından
İnsallah csnim sağol .Rabbim hepimizin evlatdını bağışlasın bizlere
tarafından
Amiiin canım amiiin.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
15 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Annelik güzel (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
0 oy
13 cevap 128 göst.
19 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rose39 (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
25 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zbasmmr (951 puan) tarafından soruldu

202,292 soru

5,293,606 cevap

15,663 kullanıcı

...