0 oy
450 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (507 puan) tarafından
Kizlar Allah için lösemi kardesime dua edin  çok rahatsız Allah onu bize bağışlasın .Canim çok yaniyor elimden bisi gelmiyor  . 

15 Cevaplar

+1 oy
(475 puan) tarafından
Ettim cnm rabbim onu size bağışlasın inşallah
-Reklam-
+1 oy
(48 puan) tarafından
Canim Rabbim uardimciniz olsun insAllah miniginizi size bagislasin Rabbim saglikli bir sekilde sabredin dua edin insAllah 
(507 puan) tarafından
3 yıl oluyo cnm sabrediyotuz tedavisi bitti .ama rahatsız hala
+1 oy
(282 puan) tarafından

Allah bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine kardeşine de bütün hastalara da şifa versin inşallah canım

+1 oy
(6,681 puan) tarafından
Allah yardimcisi olsin tez bir zamanda şifasin versin
+1 oy
(71 puan) tarafından
Allah Şafi ismiyle tez vakitte şifa versin canım Bütün hastalara içinde de kardeşine,Rabbim size bagislasin..Amin 
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Allah bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine kardeşine de bütün hastalara da şifa versin inşallah canım.
(507 puan) tarafından
Amin canım ya kardeş açısı çok zor .  Gurbeteyim . Ödüm kopuyo kötü haberi gelir diye . Keşke ben olsam . O cekmese bu acilari
(2,332 puan) tarafından
Kıyamam ya keşke çocuklar hiç hasta olmasa :(( Allah yardımcısı olsun iyileşir inşallah
(507 puan) tarafından
Keşke canım ins. Canim önce amcami kanserden kaybettik şimdi kardeşim kanser oldu .hayat bize hiç gulmediki
0 oy
tarafından
Donor bulundu mu peki uyan yok mu ailesinde

Allah şifa versin 
(507 puan) tarafından
Kemoterapi aldı bitti tedavisi ama rahatsız Allaha kalmış artık . Taşıyamıyor bu hastalığı
tarafından
Ahh kıyamam ya kaç yaşında
(507 puan) tarafından
17 yaşında 14 bu hastalığa yakalandı . Daha çok kucuk
tarafından
Evet daha çok küçük inşallah iylesir ya
0 oy
tarafından
Her şey Allah'tan... Rabbim şifa versin. Ya Şafii!
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun abdestim varken hemen kardesin icin dua ediyorum allah yardimciniz olsun :/
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah daha çok küçük  bende halamı ve dedemi kanserden kaybettim inşallah rabbim size bu acıyı yaşatmasın 
0 oy
tarafından
Allahim sifa versin insallah onu size bagislasin
0 oy
tarafından
Allah'ım su şu mübarek günde sağlığına kavuştursun 
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah yar ve yardımcısı olsun size bağışlasın canım benim 
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin kardesine cnm 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ilk nasil anlasildi canim tanisi nasil konuldu 
(2,323 puan) tarafından
Kuzum hasta mısın yani aklına takılan bişey mi var lösemi postlarına yazıyorsun da dikkatimi çekti
(1,048 puan) tarafından
Dojtor bebegimden suphelendi
(2,323 puan) tarafından
Anladım canım inşaAllah sadece bir şüphedir Allahın izniyle hiçbişeyi yoktur Rabbim evladını sana bağışlasın inşaAllah.
(1,048 puan) tarafından
Amin canim Allah razi olsun sonuclari temiz cikti sukur Rabbime
(507 puan) tarafından
Yenimi msj atınız kardeşim benim vefat eti 2 yıl oldu msj gelince gördüm
(1,048 puan) tarafından
Evet kusura bakma bilmiyodum bebegimden suphe edildi o yuzden postlarda gordum temiz cikti suan sukur Allah rahmet eylesin sizede

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 369 göst.
14 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Sofiye.zgn (445 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 514 göst.
5 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 456 göst.
15 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
4 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bugram21 (41 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...