0 oy
735 göst.
Aile kategorisinde (119 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar baya bi zamandir aramizda bi soĝukluk var esimle doĝumum yaklasiyo zaten o piskoloji bi yana iyice sistim kendimi cok cirkin hisediyorum tam desteĝine ihtiyacim olduĝu zamanlar iyice uzaklastik cinsel iliski yok zaten korkuyorum iliskiye girmeye oda ayni ama ne sarilma ne opme kardes gibi giriyors yataĝa en onemliside iletisim yok sohbet pek etmiyorus iş saatine daha varken bile evden erken cikiyo gebelikten dolayi lekeler basti boynumu felan onunla ilgili bide dalga gecti bugun saka yapiyomus güya iyice moralimi bozdu sacma seyler icin azarliyo ..doĝumdan sonra  duzelir mi bu durum sizce?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallaha bizde oyletiz kardeş gibiyiz Şubat'ta beri ilişki yok o yüzden sırtını dönüp yatıyor adam 
(119 puan) tarafından
Iliskiyi gectim zaten canim bende tedirgin oluyorum bebek icin ama benden etkilenmediĝini hissediyorum ya :/  biz kadinlarin hisleri de pek yaniltmaz
(1,327 puan) tarafından
Canım o ilişki bendede olmadi ama benim kanamam vardi onun için hamile kaldigimda tut ta takı dogum olana kadar elini sürmedi bana tabi yattığımiz zaman oda bende uzak kaldik hep dogum yaptıktan sonra düzeldi çok şükür İnşaAllah sizimkide düzelir
(119 puan) tarafından
Insallah canm..iste biraz olsun bi ilgi bekliyo insan  illaki iliski deil hani sacini sivazlasa yetiyo bazen kendini iyi hisetmen icin
tarafından
Vallaha benm eşimde öyle soğuk ama benm yapım bu diyor önceden de bir ilişki vardı aramızda o da gidince iyice dagildik bizde artık herşeyden kavga eder olduk
(119 puan) tarafından
Bide hamilelik doneminde olunca daha kotu oluyo
tarafından
Aynen canm ilgi istiyorum ama yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
bende bunlari anlamiom hersey iliskimi cinsellikmi ya en cok destek olmalari gereken zMN hamilelik donemii 
(119 puan) tarafından
Aynen canm yukardaki yorumumda dediĝim gibi bi sacina dokunsa yetiyo ama anamiyolar..bn zatem kendimi kotu hissediyorum bide boyle olunca iyice moral kalmiyo
tarafından
konussan canim biraz ilgi bekledigini davranislarinin seni rahatsz ettigini. belki ortak bokta bulursunuz ne bileyim konusmazsan kendini kotu hissedeceksin.
(119 puan) tarafından
Doĝru diosun kuzum konusmadam cozulmuyo bisEi ondan beklersem hic girmez oyle konulara
tarafından
tabi canim konus bakalm guzelce belki hareketlerinden senin rahatsz oldugunun farkinda degildir erkekler biz gbi ince dusunemez. yani iliski olmayabilir ama sende arada saril op bilemedim canm
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Düşük riskin falan mı var canım ilişki yasak.Cok afedersin eşini rhaatlatabilirsin bu ikinize de iyi gelir aslında.Alisik olmadığı bir durum her ikinizinde bence zamanla duzelir
(119 puan) tarafından
Yok canim 35 haftalik hamileyim bi riskim yok sukur..beklediĝim cinsellik deil zaten biraz sicaklik bekliyorum sadece
(1,232 puan) tarafından
Haklısın da canım cinsellik evlilikte önemli ya ondan belki bir soğukluk olmuştur .
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Herkeze diyorum kizlar özellikle tek soru sorana değil bende ilklerde siz gibi acaba benden mi uzaklaşıyor diye düşünüyordum aldım karşıma konuştum bana dediği tek şey şuydu sana yaklaştığında öptüğümde istiyorum yani cinsel istek artıyor zaten özluyorlar bide uzakdurmalari gerektiği anda biz onları buna çekiyoruz tabiki ister istemez onları ilgi istememiz buna çekiyor takı bunla bitmiyor yorgunlar çalışıyorlar bunun üstüne bebek geliyor bide bu bebegin masraflari alinacaklar ve aladiklari kafaları düşünmekten şişmiş durumda bu yüzden bizimle konuşmadıklarını ve ilgilenmediklerini fark etmiyorlar böyle dert yanmayın onlarida düşünün kimseyi savunmuyorum gerçeği yazıyorum eşimin bana dedikleri bir esin dedikleri bunlar bu yetmez mi böyle olma sebebine mantıklı olalım esinle konuş bu aralar neyin var konuşmuyorsun bi derdin varsa söyle diye yani bizde bitiyor herşey eşlerinize daha ılımlı yaklaşın ben doğum yaptım nasilki eşim soğuk olan eşim hamile kalmadan önceki halından daha bağımlı bana herşeyin vakti ve zamanı var birazda biz yaklaşalım onlara hep biz beklemeyelim 
(119 puan) tarafından
Gercekci olmak gerekirse bende pek yaklasmiyorum ondan bekliyorum benimde yapim bu biliyo kendide yani hamile kalmazdan oncede oyleyli..oyle fazla ilgi manyaĝi biride deilim ama son zamanlar koptumuzu hisediyorum sanki sebebide beni beĝenmiyomus gibi gelio bana  dediğin gibi canim boyle devam ederse en iyisi konusmak
(1,219 puan) tarafından
Aynen bencede biraz onların acısından bakalım tamam haklisin hamilesin hormonlar tavan yapıyor aynı şeyleri bende yaşadım oturduğun yerde aklıma bisey gelirdi ağlardım eşimde ne oldu derdi ne bileyim ağlamak geliyor içimden derdim yatardım omzuna ağlardım hiçbişey demezdi rahatlarınki derdi susardım normal hayatta kimse ağlasam anlayamam ama hamileyken öyle olmuyor cnm her şeyi yakıyoruz bence direk girmede ilgilenmiyorsun diye halini hatrini sor bu aralar pek konuşmuyorsun de hani baktin altından bisey cıktı hiç onu karıştırmazsin araya çünkü direk dersen sana patlayıp zaten derdim bitmiyor diye bilir sen normal konuşur gibi sor niye öyle olduğunu nasıl yaklasirsan oda öyle yaklaşır sana eyer bağırsa bile haksız yere bağırdığı için senin kendini savunma payın olur sen direk patlarsan hakli veya haksız o seni bastıstirir enson patlayan hep sen o benden tavsiye aklında bulunsun sen hep iyi ol ki oda uste çıkmaya çalışmasın
(119 puan) tarafından
Bu duruma raĝmen oyle yapmaya calisiyorum canim mesela bugun bebeĝin besiĝini monte etmeye calisiyodu bi ara takildi yapamiyo die bana sinirlenip sendE karsidan bakmaya biliosun anca dedi cok kez yapio boyle bana patliyo bende aĝlamak istemiorum o an gucsuz zayif gorunmemek icin ama anliyo hemen gozlerimin dolduĝunu bisei demiyorum ozellikle son zamanlar cok yapmaya basladi bunu cocuk gibi azarlio :/ bu arada tavsiyelerin icin saol kuzum dediklerini deniycem belki ise yarar
(1,219 puan) tarafından
Cnm oda sitrese giriyordur sen gibi doğum yaklaştı diye sen bi dene konuş olmadı gerekirse sende laf soyle mesela yardım etmesin o an bagirdi neden bağırıyorsun gel desen gelirim yardıma de yani bağırmana gerek yok de yani susma her şeye gerektiği yerde soyle
0 oy
tarafından
Düzelir illa ki lohusalıği da sağ saglim atlat bı 

Ya ilişki öpme sarılma yokken bir evlilik nasıl ilerler bilmiyorum hele de sohpet yoksa ?? Neden korkuyorsun ilişkiye girmekten ? Böyle iyice uzaklaşır 
(119 puan) tarafından
Ne bilim kuzum doĝum baslar bebeĝe bisei olur korkusu sardi beni ondada o korkuyu hissediyorum aslinda..bide daha lohusaliĝida var dimi :/ umArim o donemide atlatiris iyilikle ya
0 oy
(806 puan) tarafından
Benimde boynumda göğsümde aşırı lekelenmeler oldu bana da eşim lekeli deyip güldü ama çok takmadm bebeğimin hatırası dedim. Bazen öyle soğukluk oluyor aslında gebeliktende böyle düşünüyoruz bazen inşallah düzelir aranız

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 225 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dertli2 (0 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...