0 oy
215 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (987 puan) tarafından

Selam kızlar hayırlı geceler hayırlı ramazanlar.  Ben uzun yıllar tüp bebek tedavisi oldum o yüzden yıllardır ugrastigim büyük bir problemim var. Boynum yüzüm ve goguslerim çok fazla killandi.  Lazer epilasyona gidiyorudm oda ilk seanslar belki biliyorsunuzdur kalinlastiriyor ve cogaltiyor. Ama hamile kalınca mecbur bıraktım. Cimbizla agdayla yada eldivenle alınabilecek gibi değil çok kalın ve fazla malesef :'( onerrbileceginiz bir epilasyon aleti var mi ? Hassas bölgelerde kullanacağım çünkü. Boynum ve goguslerim hemen kızarır alerji oluyor. O yüzden ne alacağım kafam karıştı doğrusu :'(

2 Cevaplar

0 oy
(5,115 puan) tarafından
canim ben philips kullaniorum cokda memnunum 
(987 puan) tarafından
Model adını yazabilir misin cnm yada resim atar misin. Birde benim gibi extra bölgelerde mi kullanıyorsun yoksa kol bacak genital vs. Mi kullanıyorsun cnm
(5,115 puan) tarafından
heryerde kullaniorm canim bikini koltuk alti bacak . ama bu ara bikinimde kullanamiorm epilasyon cunku etim kopuyor gbi.oluyor hassaslatik iyice. resim ataim canim
(987 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(5,115 puan) tarafından

image

boyle canim 
(5,115 puan) tarafından
bende batik yapmiyor sukur ama batik yapmayan ust modelide vardi bnun canim bacaklarda kil donmesi yapmayan basligimi ne olani vardi ondan.almadm pahaliydi buda yapmadi batik falan zaten bende
(987 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim biraz daha inceleyim bunu  cnm Sağol
tarafından
Fiuat nedor bunda caba
(5,115 puan) tarafından
canim bir yil once ben 200e almistim smdi nekadar blmiorim
tarafından
Tmm cmm cok saol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde SevdAybuke.23 (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
1 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Arslan Fatma (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (6,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
3 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

202,268 soru

5,292,789 cevap

15,661 kullanıcı

...