0 oy
535 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (616 puan) tarafından
Kizlar son eksiklerimi.tamamlamaya calisiyorumda dogumum kesin sezeryan hasta bezi olarak ne almaliyim ne rahat olur kullanan yardimci olmak isteyen varmidir guzel annisler ona gore alayimda

12 Cevaplar

0 oy
(26 puan) tarafından
Hasta bezini onlar vermişler di bnde canım ondan sonra çocuk bezi kullandım ben İlk 2gun sonra normal pede geçtim özellikle bişey almadım yanı ben 
(616 puan) tarafından
Sagol canim ozel ya belki vermesler diye dusundum
-Reklam-
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bn normal doğurdum hastahane bi tane verdi sadece hasta bezi almamıştım ped yeterli olur dşye düşünmüştim kanamam çok oldu 10 lu eşime aldırdım eczaneden canped almıştı çokda rahat ettim 
(616 puan) tarafından
Acikcasi depend almayi dusunuyorum 1 gece kalicam ama orkidten tasar cikar belki diye dusundum o kadar cok kanamam olurmuki
(1,722 puan) tarafından
Sezeryanda ne kadar kanama olur bilmiyprum ama bnim bayağı olmuştu hasta bezi hayat kurtardı yoksa her taraf kan olurdu sen yinede tedbirini al
0 oy
(964 puan) tarafından

Ben henüz doğum yapmadım cnm  Ama yengem sezeryan oldu ona baktım hastanede. Yatağa serdim imiz hasta bezi var ya onu ortadan kestim onu koydum camasirinin içine.  Diğer hasta bezleri aynı bebek bezi gibi baglamaliydi dikisleri olduğu için rahat edemedi zorlandı.  Böyle yapınca çok rahat etti. Zaten 1 gün kullandık öyle sonra uzun boy normal Ped kullanmaya başladık. <3

(616 puan) tarafından
Canim benimde sezeryan dogumum
(964 puan) tarafından
Tamam işte bence sende bu şekilde yap cnm rahat edersin. Zaten ağrıların oluyor ister istemez bide hasta bezi bunaltmasin seni. Zaten  yatağa Sermet için aldırıyor hastaneler onlardan kullan bence.
(616 puan) tarafından
Canim ozel hastanedemi devlettemi yapmisti yengen dogumunu
(964 puan) tarafından
İlki özel di ikinci devletti cnm. Benim yanında kaldığım özel hastaneydi
(616 puan) tarafından
Tamam canim sagol onerilerin icin sanirim sende uyuyamiyorsun :)
(964 puan) tarafından
Benim hamilelik yatarak geçiyor cnm sadece tuvalete kalkiyorum. O yüzden gündüz hep uyuyarak geçiyor gecede bekliyorum sahura kadar eşimi kaldiriyorum kendine sahur hazırlıyor.  Şimdi de ezanı bekliyoruz beraber. Sonra yaticam inşallah ;)
(616 puan) tarafından
Allah kabul etsin canim benim de son gunlerim geceleri zor geciyor
(964 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cnm inşallah hayirla kucağına alırsın yavrunu sağ salim
(616 puan) tarafından
Amin canim hepimiz sag saglim alalim
0 oy
tarafından
Hastane veriyor vermek zorunda merak etme cnm zaten ameliyatta bagliyip yolluyorlar seni sonrada pede gecersin zaten hic korkma cokta kanama olmuyor sezeryenla
(616 puan) tarafından
Tamam canim sagol ozel ya vermeyebilirmi diye dusunmeeim degil :)
tarafından
Yok yok veriyorlar cnm hayırlı dogumlarin olsun inşallah
0 oy
(745 puan) tarafından
Canım ben daha doğum yapmadım ama depent hasta kilodu var oldukça memnunlar kullananlar bende onu aldım doğum çantama koydum gayet kullanışlı görünüyor onu dene istersen 
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Özelde sezeryan olmuştum onlar vermisti hasta bezini canm hastaneden cikincada normal ped in gece olanini kullandm baska bisey almama gerek kalmadi canm 
0 oy
tarafından
Ben de sezaryen oldum ve acayip kanamam olmuştu. O kadar kanamayı zaptedecek en güvenilir şey, depend olmuştu benim için. Çok rahattı gerçekten. Günlerdir süren kanamayı güvenli kılmıştı. 
0 oy
(299 puan) tarafından
Canm ben normal doğum yaptm ozelde yaptm verdiler arkadas cok kanaman olmuyor dedi dye yanima 1 tane almstm bi tanidik cocugunun altını baglyordu yanls paket alms geri veremeynce ben aldm icinde 10 tane vardi hepsiini kullandm inanr msn ama benm kanamam cok oldu  sezeryanda bu kadar cok olmuyorms ama kisiden kisiye degisir bu hastanede suyumu patlattilar o zaman taktilat altima dogumdan snra da ve cikana kadr 1 2 tane istedm onlardan verdiler essek gibi verecekler  istyorsan 10lu al canped iyiydi yani
0 oy
tarafından
ben lohusa pedinde daha rahat ettim canim. kullan at depend almistim ama cikarirken iyide yenisini giyerken egilmek grrekiyor zor oluyor
tarafından
hastanede özel oldugu icin bol bol vermisti
0 oy
(717 puan) tarafından
Bende yarın aezeryan olacam cnm bugün depend yada canped alıcam onlar rahat oluyormuş
0 oy
(379 puan) tarafından
Hastaneden veriyolar hatta onlar bagliyo seni ben hic bisi almadim ped bile koymamisim ;))) unutmustun hepsini verdiler cocguga bezde verdiler ben goturduklerimi eve getirdim 
0 oy
tarafından
Ben depend kullandim 4 5 paket bitirdim egilip giyemem diye hasta bezi tercih etmemistim sonra normal pede gecrim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 371 göst.
13 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 460 göst.
24 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 308 göst.
12 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cure (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 302 göst.
31 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Sdfhkn (413 puan) tarafından soruldu

374,572 soru

11,203,199 cevap

34,502 kullanıcı