0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde (1,268 puan) tarafından

Gunaydin kizlar dun geceden bebegim haraket etmiyor suyum bitib icerde susuz kaldigindan olurmu?yada suyum acilmis benmi bilmiyorum?cok korkuyorum:'(hep geceler ne zaman oyansam kipirdiyordu simdi hic kipirti yok

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Som ayda öyle olabiliyor cnm hatta ben bugün cok kurcaladim ama hareket etmedi bi türlü sonradannnn etmeye basladi korkma biseyi yoktur haa suyu dersen egerki cisini yalar gibi olunca tutabilirsen bu idaratdir ama tutamazsan bu sudur yinede bi doktora gorune bilirsin ama bende de öyle olmustu hamile iken
tarafından
Bi gün diyecektim tatlim
(1,268 puan) tarafından
Hic kipirti yok hemde ara ara sancimda gelip gidiyor ama doktora gitmekdende cok korkuyorum naapcami sasirdim(((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Günaydın tatlım da suyun gelse anlamaz mısın. Hani akıntı çok aşırı olur yada idrar kaçırdığını hissedersin flan 
(1,268 puan) tarafından
Yok canim oyle olmadi yani simdilik o zaman hersey yolunda gibi gozukuyor oylemi?Bu gun uyandigimda haraketini hiss etmedim korktum dedim belki suyum yok boguluyor ya ne bilem
tarafından
Yok canım akmazsa bitmez hamileliğin son haftaları 1 litrelik amniyon sıvısı var. Ya doğum da ya doğumdan sonra patlar illa. Eğer gelmedi ise belki doğum anında gelir. Bir çikolata ye meyve suyu iç soluna uzan bal hareket ediyor mu. Sabah aç oluyor insan birde bebek son aylarda az hareket ediyor dediğimi yap bi bak hareket ediyor mu
0 oy
(561 puan) tarafından
Uyuyodur canım telaş yapma hergun hareket edecek diye bişey yok .  
0 oy
(480 puan) tarafından
Canım tatlı bı şeyler ye ve 30 dk felan bekle 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 223 göst.
0 oy
9 cevap 242 göst.
23 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arslan Fatma (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 446 göst.
0 oy
4 cevap 129 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Asliturgay (316 puan) tarafından soruldu

202,266 soru

5,292,715 cevap

15,661 kullanıcı

...