0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (207 puan) tarafından
Ama eş tarafi hep kendi koydugu isimle hitap etse  bizim koydugumuz ismi söylemese tepkiniz ne olurdu

Bide çogu kişi oglumu bana benzetyo ama kaynanam ısrarla kendi tarafina benzedigini söylüyor ama oglm cidden ayni ben:)

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aman  boşver  sağlıklı olsun yeter
(207 puan) tarafından
Öyle kuzum
-Reklam-
0 oy
(27,183 puan) tarafından

Kendi koydugum isimle hitap eder dururum onlarinkiyle hitap etmem.

0 oy
tarafından
Hiç birşey deme muhatap olma sen hangi isimle cagirirsan etraf ta o isimle çağırır 
(207 puan) tarafından
Ben iki ismide söyluyorum agzim alişmiş
0 oy
(948 puan) tarafından
Şimdilik oğlumun isimlerini onlar koydu bidahiki de kız oğlan farketmez ben koyarsam hitap etmezlerse ozman görürler koydukları isimle değil başka isimle oğlumla hitap edrim gerekirse degistirim kimlikte bu kadar karadır gözlerim
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Senin çocuğun en çok sen ne kalacağı için ve senin hitap ettiğin isim önemli çocuk o isimle dönüp bakacak sana
0 oy
tarafından
En büyük dert bu olsun... İsim senin evladının ismi ha o koymuş ha sen koymuşsun nedir yani bir  ismini o koydu diye ismini sevmeyeceksin değişik ...
0 oy
tarafından
Biz iki tarafta iki ismini de kullanıyoruz. Ilk hamileliğimde düşük yaptım kayınpederim vefat edince üzüntüden. Tabi o sıra hamile olduğumu bilmiyordum. Yorgunluk stress koşturma. Ardından tekrar hamile kalınca kayınpederimin ismini koyduk ama eşime ben iki ismi olsun dedim. Sonuçta kendi babasının ismiyle hitap etmek istemez diye çocuğa kızarsa büyüyünce 
0 oy
tarafından
Tepki göstermem sonuçta kabul edip koydurmuşum bunu bilerek hareket etmeliydin cocugun kime benzerliğinin önemi yok sağlıklı olsun da canim  
0 oy
tarafından

Kız yumuduk senin postlar beni deli ediyor ha :D  senlik değil kaynanan yüzünden okudukça deli oluyorum hele senin sessiz kalmana daha çok deli oluyorum

Tabikide sana benzeyecek be boşver sen o ne derse desin 

(207 puan) tarafından
Sessiz kalmyorum canm ama kaynanam beni takmiyo
0 oy
tarafından

benim kizds ayni ben halalari kendilrine benzetiyir saglikli olsun takmaa :D

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Aksine bende kayinbabamin adini koydum ismail adi arasida yanina biz istedik esimle ama onlar ismail aras demiyo sade aras diyo
0 oy
(424 puan) tarafından
Ay canim hep ayni herkesde ayni problem bende hamileyim benim ki de dogunca kaynana onu yapcak hepsi ayni
0 oy
tarafından
Cocugun ısmını koymak kaynanaya mı kalmıs verırsenız kaynanın koydugu ısmı tabı kendınnkını soyler. Su hayatta en kızdıgım sey kadının dogurdugu cocugun ısmını kaynanann kayınoederın koyması bırde hayatta veya ölmus kısılerın ısmını koymakta dıretmek. 
0 oy
(48,090 puan) tarafından
kiz tarafi kendi tarafına erkek tarafida kendi tarafina benzetir canim isim konusuna gelince iki ismi soylettir okulda zorlanir alissin de
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Galiba ben eşimle tartışırdım ve o ların koyduğu isim ile hitap etmemesini isterdiö kesin. Bende kendi koyduğum isimle hitap ederdim.. İlk onlar böyle bir ayrımcılık yapmış sonuçta o yüzden haketmişler
0 oy
(107 puan) tarafından
Benim oglumunda 2 ismi var benim kullandigim ismi kimse kullanmiyo sadece ben soyluyorum diger ismini kullaniyolar ama olsun sonucta oda oglumun ismi diye düsünüyorum
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ayy en azindan birine ortak karar vermissiniz benim ikiz cok şükür tabi ama esim 4 isim koyuyor yani hepsini tek basina koydu babasinin amcasinin nerdeyse sulalesinin ismini komple koycak artik gülüyorum:) birak istediklerini desinler cocuk senn cocugun ahmette olsa alide 
0 oy
(13,877 puan) tarafından

bende kaynnamın bide kendi istwdiğim ismi koydum ama ikisinide söylerler çoğunlukla benzrtme olayına gelince bana benzettiğini hiç görnedim ama takmıyorum hiç boşver sende

İlgili sorular

0 oy
122 cevap 1,009 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 378 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 955 göst.
31 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 770 göst.
3 Kasım 2020 Aile kategorisinde Elifnur06 (314 puan) tarafından soruldu

374,704 soru

11,208,173 cevap

34,512 kullanıcı

...