0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
Selam bayanlar doğum sonrası spiral taktırmayı düşünüyorum ama esim istemiyor 3 cocuğum olcak baska istemiyorum habersiz taktırsam sorun olurmu yada baska korunma yöntemi neler bilgi verirseniz sevinirim :) 

6 Cevaplar

0 oy
(4,761 puan) tarafından
Valla benimki de istemiyodu korunmamizi 2. Cocuk hemen olsun diyordu simdi yanimda degil baska sehirde o gelmeden gidip taktrcam sonra da soylycem taktirdm diye beyefendi cocuk sevecek diye kendimi boyle bi riske atamam.
-Reklam-
0 oy
(2,392 puan) tarafından
Esimde korunmamizi istio bnle hemfikir ama spriali.istemio nedende  vajinayi yipratiormus vs die arastrmis. Sprial taktrma baska yontemler var dior.. dogrulugunu bilemiorm o esmin okuduguyle ole etkilenmis. Baska yontemlerle koruncaz..  daha yeni dogurmus olcam zaten en az bi 4 5 sene olmaz ins da rahat ederz yahu
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Bizim ki geri çekilme yöntemi
0 oy
(3,253 puan) tarafından

Ben aylik igne ile korundum ayda bir kez gidip saglikocaginda ucretsiz vurdurdum 9 yil boyle korundum:)

0 oy
(101 puan) tarafından
O zaman eşin eşin korusun canım

Benim eşim müsade etmez benim korunmama  hap iğne ilaç kullanmamı istemiyor. Kendi korunur
0 oy
(1,800 puan) tarafından
Benim esimde spiral istemiyor hemde ben korkuyorum zaten igne hap kendim istemiyorum hem cocuk emziricem diye hemde adeti etkiliyormus ve killanma yapiyor diye eşimde dedi ben korunum diye o şekilde düşünüyoruz. Ilk kızımdan sonra 1.5 yıl dikkat ederek korunduk ama ben ovulasyon günlerini hesapladım o günlerde ilişki olmadı yani böyle böyle hesap kitapla 1.5 yıl korunduk 2.den sonra eşim koruncak ama

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 137 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 228 göst.
23 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Bhrkrg (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 252 göst.
9 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Zeynep Erva (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.