0 oy
222 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
3 aylık  bebewgim var  orycken sutumde azalma oluyor dogmuyo huyzuslaniyo ek birseyler versemmi 

11 Cevaplar

+3 oy
(2,519 puan) tarafından
3 aylik bebege bisey veremezsin canim tutma oruc ilerde kazasinı yap cok gunah o bebegin rizkini yiyiyosun sen
-Reklam-
+1 oy
(32 puan) tarafından
sizi illa oruç tutmaya iten nedir anlamıyorum. Allah izin veriyor işte tutma kaza et diyor. yazık 3 aylık daha ek bişey vermeyin. 
+1 oy
(3,764 puan) tarafından
Orucu bırakmaya ne dersin canım? Her yerde yazıyolar bebek 6 aydan kucukse ve buyuk cogunlukla anne sütüyle beslenıyosa oruc tutmayın dıyor.Bol su içmen lazım senın o kadar saat susuz kalınca elbette sütün azalır 
(100 puan) tarafından
Geçen senede tutamamıştım bey sene tutmak istiyorum ama bakacağım artik
(3,764 puan) tarafından
Şimdi kızlar kızarlar bana karısma dıye senın tercıhın dıyor gecıyorum :)
+1 oy
(6,965 puan) tarafından
Benimde oglum 3 aylik sirf bundan korktugum icin tutmuyorum
(100 puan) tarafından
Dün 4 5 den sonra huysuzlandı kızım akşam iftar yaptım yarim saat sonra emzirdim rahatladi
0 oy
(2,392 puan) tarafından
Bebek kac aylik 6 ayligi doldurduysa ek bisiler verebilirsn ama sutunuetkiliyorsa tutmamak daha mantikli bnce kisin borcunu odersn cnm anne sutunun yerini hic bisey tutmuo malesef ki abim mamayla buyumus hep hasta bn anne sutuyle buyumusm bnm bunyem daha saglam kolay kolay hastalanmam . Ilerki yaslarini bile.etkiliyor. cocuga yazik..
0 oy
(3,178 puan) tarafından
Sonra kaza edebilirsin hepimizin çocuğu var tutmuyoruz allah zaten bizlere böyle bir şans imkan tanımış neden sütünün en bol zamanini sekteye uğratıyorsun ki
(100 puan) tarafından
Ya zaten geçen sene de hamileliğim kötü geçti tutamadım bu sene tutmak istiyorum bakiyim artik
(3,178 puan) tarafından
Tutma bebegin küçük bende 2 sene yedim 30 gün tuttum ramazan sonrası bu sene yine tutmuyorum bebegim  2 aylık gün uzun süt olması için yemeliyiz allah zaten bizlere böyle bi lütufta bulunuyor
0 oy
(3,514 puan) tarafından
Gece sagip gündüz biberonla verebilirsin sütünü ama ek bişey verme vereceksen tutma bence
(100 puan) tarafından
Biberon tutmuyor cnm ama kaşıkla verebilirim
0 oy
(1,243 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu günü doktora danışarak mama vererek geçirebilirsiniz belki ama bence sonrasında tutma artık yazık bebeğine 3ayoik bebeğe başka bir gıda verilmez ki ama genede doktora danış canım tutmak istiyorsan belki onerebilecehi birsye vardır o şekilde tutarsın
(100 puan) tarafından
Ikisine kadar iyi cnm suyum yetiyor 4 5 den sonra huysuzlanıyor sütüm azalıyor sanirsam
0 oy
(3,065 puan) tarafından
Tutma gulum oruç sonra kazasini yaparsin
0 oy
tarafından
Bebeği aç kalacaksa emzikli kadın oruç tutmayabillir bu ruhsatimiz var .emen bebeğini memeden uzaklaştırma gunahina girme canım.sutun azaliyorsa kaza tutarsın biraz büyüyünce
0 oy
tarafından
Oruç tutmamana Allah ızın vermıvermısken neyı bu kadar zorluyorsun da mama vermeye kadar düşünüyorsun oruç tutmaman lazım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 80 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 110 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ArasEgem ♥ (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
4 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenibiranne (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Rabisko (1,450 puan) tarafından soruldu

202,266 soru

5,292,715 cevap

15,661 kullanıcı

...