0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (5,115 puan) tarafından
kizlar bn erik yedikten snra midem cooook fazla yaniyor inanilmaz derecede yemek boruma kadar. kuscak gbi oluorum hamileliktendir diye dikkat ettim evet normaldede oluyor yanma ama erik yiyince tuzlayip kat ve kat artior. sizdede oluyormu 

3 Cevaplar

0 oy
(2,392 puan) tarafından
Hamilelikte evet yanma cok oluo :) bn 26 haftaligm aynn dedgn gbi yanma var doktoruma soledim gavisvon verdi suan ole bi skntim yok olunca gaviscon iciorm. Birde tuza abanma ben de tuzlayip yiordm hemsirem tuza bole devam edersem odem oluscagini sisecegimi soledi o yuzden tuzu azalttm beyaz ekmk yeme dedi kepege gectim. Birde pirinc pilvi cok tuktme kes bunlri dedi
(5,115 puan) tarafından
ohh ohh pirinc pilavi cok yiorumm ekmek oyle tuz hele sadece tuzlancak meyvelerde yiorum . dikkat etmem lazim artik cok
(2,392 puan) tarafından
Evt fikkt etmemiz gerkn donemlere geldik artk..
-Reklam-
0 oy
(312 puan) tarafından
Canim bende senin gibiydim azcik eksi aci yesem midem mahvolurdu. Doktorum bu hap verdi sabah ac karnina iciyorum o koruyor midemi istedigim kadar aci eksi yiyebiliyorum artik 
(5,115 puan) tarafından
yaa ne guzel ben yiyemiyorum en sevdigim seyleri inanilmaz yanma oluyor agzimdan cikcakmis gbi. brdahaki gttigimde doktoruma danisaim bende canm sagolasn
(312 puan) tarafından
Bende senin gibiydim inan ictigim su yakardi midemi geceleri hele daha fazla oluyor uykumdan ediyordu ama o hap kurtardi beni
(5,115 puan) tarafından
sagol canim soraim doktorumaa
0 oy
(10,094 puan) tarafından
Erik normalde de çok gaz yapar şişirir haliyle buda mide ağrısı yapar bu hamile olmayanda da böyle canım hatta kızım geçen gün erik yedi tüm gün midem ağrıyo  dedi dedi en sonunda istifra etti
(5,115 puan) tarafından
ya ben cok severim cokda yerim hamilelikten once hicbir skinti yapmiodu hamilelikte nezman yesem yakiyor soluk boruma kadar yemicm bda zaten

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 219 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ilklem (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 348 göst.
27 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Aydanm (7,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
1 Haziran 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Yenibiranne34 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 298 göst.
24 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Fearless (1,065 puan) tarafından soruldu

202,291 soru

5,293,582 cevap

15,663 kullanıcı

...