0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Merhaba guzel anneler ben dün devletin kadin dogum hastanesine gittim agrilarim var diye ordan gebe okulu bölümüne geçtim bilgi almak için. Ordaki hemşireler 40 dakikalık bi eğitim verdi herşeyi anlattı.faydali bilgiler verdi. Kitap broşür vb materyaller verdi. Dün okudum gayet faydalı şeyler yazılıydı. Size de tavsiye ediyorum zaten bu eğitim ücretsiz özel hastanelerde de var bu eğitim talep edin anneler.<3<3<3

image

3 Cevaplar

0 oy
(2,392 puan) tarafından
Ben adimi yazdrdm sozde gidecektm ama gidemedm. O hafta sehir disina cikmistm..
tarafından
Canm bi günlük hızlı eğitimde var her hafta duzenli eğitim de var en azından hızlı eğitimi alabilirsin o da fayda sağlar canim
(2,392 puan) tarafından
Bakalm haftaya giderm belki :)
-Reklam-
0 oy
(561 puan) tarafından
Bende gittim çok iyi bişey kesinlikle tavsiye ediyorum doğum için çok rahat hazırliyolar. Ve biz doğumhaneyi bile gezmistik hamileyken
tarafından
Bende kuzenimden öğrendim o da aynen sizin gbi bilgiler almış canım
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bende eğitmek iistedim ama ben çalışıyorum sabah 9.30da Çarşamba günü eğitim ve hastahane bana dolmuşla 1.30-2saat uzaklıkta o yüzden katılamadım.Cirkef bir ebe. Var bu eğitimi veren geçen birşey sormak istedim hem eğitime gelmiyorsun hemde bana soru mu soracaksın dedi beni tersledi o ***** yüzünden devltte  dogurmaktan vazgeçtm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 104 göst.
13 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Acemiannecim (459 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 34 göst.
0 oy
18 cevap 199 göst.
0 oy
6 cevap 423 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,508 puan) tarafından soruldu

202,275 soru