0 oy
781 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İstanbul ümraniye de hava berbat fındık büyüklüğünde dolu yağıyor gök gürültüsü var dışarda olmak istemezdim :) allah dışarıda olanlara yardim etsin inşallah

8 Cevaplar

0 oy
(277 puan) tarafından
Güngörende de aynısı canim.hic de sevmem bu havaları içim daraldı vallahi 
(277 puan) tarafından
Bu arada duana da aminnn canim. Rabbim herkesin yardımcısı olsun
tarafından
bu havalar bana kıyameti hatırlatıyor ne yalan sölim nekdr çaresiz insan oğlu careszz onu anliorm birkez daha:( Rabbim şükür ki helak etmiyor bizi onca kötü insnlra şeylere rgmn :( bu havalar bana da hic iyi glmior snrm:)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Üf burasıda yanıyor ya fenalık geldi :getlost:

tarafından
Aynen cnm tabiki iyi olur hem bebiş eğlenir hem beraber vakit geçirmiş oluyorsunuz bnde alıcm o havuzdan aklımda :))
tarafından
kiz sena bnde ankaradaym cok kotu burası gaflet basti icimi
tarafından
Valla bnimde içim sıkıldı ya
tarafından
havalarn dengesi bozuk gidiyor
tarafından
küresel ısınma maalesef
0 oy
tarafından
Allah yardım etsin canım disardaki insanlara hayvanlara. Esenlerde öyle çok ürktüğü bi hava var 
tarafından
amin amin inşallah canım hani ben evdeym kizimla ama dışarıda olan insnlra ve hayvanlara hep dua ediyorum boyle havalarda çünkü bu havada dışarıda olmak istemezdm :(
0 oy
tarafından

Kartal da sadece rüzgarlı yağmur yüzünü gösterip gösterip geri çekiyor :D

tarafından
burada da durdu :)
tarafından
Rüzgar da korkutuyor insanı
tarafından
beni uçuruor rüzgarlı hava seni ucuruormu:)
tarafından
Yok dışarı çıkmam ki ben balkona bile çıkmıyorum ben korkumdan balkona kıyafet sermem uçar gider diye :Ddd
tarafından
allah iyiliğini versin kizzz :))) ben de cikamm pek yükseklik korkum var 4. katta oturuom bzn ckrm okdr:)
tarafından
Bende de var yükseklik korkusu o yüzden çamaşır ipini balkonun dış tarafına değil balkonun ortasına aldırdım :Ddd aşağı bakmayım diye
tarafından
ben çamaşırlrmi evin bos olan odasına asiyordm ama artık asamayacgm orayı kizimn odasını yaptım utumu vs orada yapiordm boşaltım mecbur:) nereye tikistrsm diye dsnuorm :) ve uç tane balkon var yatak odamda mutfak da ve salonda ben TK salondkne ckioem genelde cikarsm ona da çok dikkat ediorm:) basım dönüyor cnku
tarafından
Bende salonu kullanıyorum genellikle zaten evlendiğinden beri salonu hiç kullanmadık bi çamaşır asmak için girer çıkarım o kadar diğer balkonlar dar olduğu için kullanılmıypr
tarafından
kız ben ev ararken şuan oturdgm evin sokagndn geciordm esimle eşime dedim ki evin balkonuna bakarak ben böle balkonlu ev istemiorm ya inş olmaz fln ddm:) sen dur çareszlkden en son bakmaya gttgmz ev o ev olmasnmi:)) sonradan frkettm:))))
tarafından
Demekki büyük konuşmayacak mısın:Dddd valla ev tutulduğunda ben kaynanamın yanındaydım eşim sadece fotoğraf attı. Ben eşyalarla beraber geldim öyle gördüm evi :Ddd
tarafından
büyük de knsmamsdm:) ama okdr ev bulmsdm hep tutlms oluyordu sen dur o evi tut plack ismi :)) ve nasıl Cesaret ettn kız ya begenmesydn ?
tarafından
Fotoğraftan görmüştüm zaten odalarını felan hem bi an önce kocamın yanına gelmek istiyordum 3 4 ay kaynanamın yanında kaldım eşim istanbulda çalışıyordu  :))
tarafından
iyi bari seninki yağmurdan kaçarken doluya tutulmak olmams :) ska bi yana iyi etmssn on canım :) kocadan ayrı olmuyor
tarafından
Olmuyor gerçekten şimdi 1 haftadan fazla bi yere göndermez beni :)))
tarafından
:) bende doğum fln derken kasımın son haftasndn beridir ailemn yanndym:) 9gn snra allahın izniyle evime kovuscm:) bir daha kolay kolay bir yere gondercgni hic sanmiorm eşimin:) bnde gtmem ztn:)
tarafından
Yani bizimki 1 hafta zor gönderiyor annemgile  :Ddd neymiş özlüyormuş yalana bak :Ddd
tarafından
demiorda sensz birşey yapamiorm ben diye evde :) hersylerni biz kadınlar yapiorz :) ben nrmlde eşimsz bir yere gtmem aileme bile onunla gelir onunla giderdim ben onu brkamiorm :) ama kızımz için fedakarlık yapmam lazmdi yaptm buyzdn ama bıçak kemiğe dayandı tikendim giii:) bir GN fazla duruck gücüm sbrm kalmadı:)
tarafından
Yani gerçekten evlendikten sonra eşden ayrılmak çok zor oluyor sen iyi dayanmışsın valla. :) biizmli hemen başlar sen gittin iş kıyafetlerimi bile sen hazırlardın ütülerdin yıkardın. BEN SENİ ÇOK ÖZLEDİM . Lafa bak hep zorlandığı işlerden bahsediyor benim kişisel bi özelliğim yok ortada ama beni özlüyor :Dddddd
tarafından
ozlesin bsver ozmn kendi yapmayı öğrenir biraz islerini:)) valla dayandm ama nasıl dayandm gelse bana sor :)) kızım olmasydi hayatta dayanamazdm .s ama diormya bnde sabir btti 9gn kaldı 10gn deseler olmaz durumdym:)) benim eşim sağolsun her is elinden gelir bende daha titizdr mesela:) dışarı çıkıp gezip tozuxgna şükür evde oturur TV izler temizlik yapar fln:) sıkıldlca eve verir kendini :) diorm ona senin kız benim se erkek olmam lazimms:))
tarafından
Ay ne güzel ben geçenlerde 15 günlüğüne eltime gittim ordan kaynanama geçtim eşim sonradan geldi kaynanamın yanına kaynanam benden kavanoz istemişti bende aldım yıkadım kartonunu banyoya koymuştum dedim ki giderken al o kartonu at çöpe hergün işe gidiyon diye 20 gün sonra geldim ki inanırmısın karton hala banyoda. Hatta koyduğum şekilde adam dokunmamış bile :Ddd gelde sen bu adamı evde 4 5 ay boyunca evde tek koy:Dddd bide kaynanam benim oğlum şöyle titiz böyle titiz der :Ddd
tarafından
ooyyy düşünemiorm :)) sen koyma onu okdr zmn yanlız evde valla evde kaybolur bulamazsın fln :Dd  nekdr suredir evlisin blmiorm canim ama alıştırma herifi okdr rhtliga oda öğrenen yapmayı valla allah var eşimin içinde var şükür ama bnde okdr yüz vermedim ona aksine o verdi bana :) snradn birşey ddgnde BN neyapaym sn yaptn alistrdn ddm bisi diyemedi:) cck oldu şimdi bnde düşürm evin üstüne ama esimsz birşey yapamazdm halada ole olck ben is yaparken hafta içi o ccga bakck yanmda bznde o yapacak BN bkcm:) hafta sonu hele kndme izin vermeyi dsnuorm belli saatler :)
tarafından
eşimin annesi alıştırms bi onu çok iyi yapmış kahvehneye fln gidip para harcgnza is yapın diorms yaptriorms tatlı karslgnda vs:) eşinin içindede var tbi:) yemekler tmzlk vs herşey elinden geliyor kadın olsaydı on parmağında on marifet derlerdi:)
tarafından
2 yıl 1 ay oldu evleneli sen iyi alıştırmışın valla başta kıyamazdım çaya şekerine kadar ben atardım şimdi vay çaya şeker de atmıyon artık çok değiştin sen hamilelikten sonra diyo :Ddd deli mi ne
tarafından
bizimde kasımda 3bitck cnm. valla biz kaçarak evlendk hani bi anda evimiz olmadı gorumcemde kldm fln ev Tutana kdr allah razi olsun eşim o yönden iyi di çok çektim tbi başka şeylerden ama şükür daha iyiyz artik huylarmzi ogrndkce eskisi gibi cktrmior:) bende kiyamam cck gbi görürm onu ama yüzde vermem fazla ben yParm diyorsa tmam derm sen yap:) agir isleri o yapar bana bagrdgnda bile ben daha çok bagirrm sinirlendigmi anlayınca alttan alır alttan aliorm mesela bzn ben sustkca o konuşuorsa eğer kiziorm direk :) uzatrsada uzulrm ama tpkimide koyarm :) ben onunla kötü olarak duramam delirm gözüm onu da görmez bunu oda bilior
tarafından
Ben çok çok gerçekten aşırı sakın bi yapıya sahibim kolay kolay sinirlenmem. O yüzden çok yüz buluyor benden eşim der sofra kuracağım zaman yardim ediyim mi der yok derim sonra da kendime kızarım niye yok diyon diye :Dddd bir şeye kızdığımı küstüğümü anlasın yanıma gelir şakalar yapar sarılır öper çabucak affederim. Benim karakterimin tam tersidir kocam. Sinirlidir tepkisini koyar bir şeyi istemiyorsa bitmiştir daha onun konusu açılmaz ama bana da kıyamaz ailesine karşı asla ezdirmez kötülemez Allah var kendi yaptığı iui bir şeyi mesela ben yapmışım gibi söyler annesine şikayet etmez hiç sırf bu huylarını sevdiğim için kızamıyorum ve hep mutlu rahat olsun istiyorum sanırım biraz burdan kaybediyorum ama olsun bakalım çocuk olunca illa ki değişecek birşeyler :)) oda farkında çocuk doğmadan biraz daha bana hizmet et de sonra ben ederim sana diyor yersen tabiii :Dddd
tarafından
bende çok sbirliymdr ama çok şey yasadmevzusu derin.s sbrmin bitişi kötü oluyor sdce :) ve o bu bi yana gerçekten erkeklere fazla yüz hic birzmn verilmemesi grek snra basedilmior :) Rabbim eşini de herzmn sana yardim eden seni hersllde el üstünde tutan biri olur kuzum ❤ ve hamileykn herşeyi neredeyse o yapıyordu çünkü düşük t. vardı çok skntili geçti hamilelgm ve dogrdm inanlmz yiprandm çok fazla zayifladm tansionm hep düşük bi nrmle ckmior bile kas h. tek başıma çok şeye dayaniorm yapiorm kizima elimden geldgnce iyi bakiorm ve evdeyknde eşimin destgne çok ihtiyacım olck
tarafından
Tabiki eşin desteği her alanda olmalı. Benim zor bi hamileliğim olmadı çok şükür eşim birazda ona güveniyor ama çocuk olduktan sonra değişeceğine eminim
tarafından
inşallah canım
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Bende ümraniyedeyim canm dolu ne zaman yagdi cocukla ugrasmaktan camdan disari bile bakamaz hale geldim ben ya :)

(3,798 puan) tarafından
Ayni bizde öyleyiz yarm saat bi saat uyu uyan iyce sersem oldum valla :) o bio yu kullaniyorum bende ama sanki işe yaramiyo ya
tarafından
metsille beraber kullandım o ara ikisi baya ise uaradiydi bizde ve yedklrne kimyon koy canm ve masaj yapablrsn bebegne ve onu yüz üstü yatır sırtını zivazla gazi kolay Çıkart rhtlar hem
(3,798 puan) tarafından
Tamam canm uyguliycam dedikledini saol
tarafından
bazen yüz üstü yatgnn üstüne yatır nefes aldgna dikkat et canım yanından ayrılma ama biraz ole kalsın rhtlar ole aklına bulunsn cnm.
(3,798 puan) tarafından
Evet bazen yapiyorum onu bende farkettim hemen gazini atiyo canm
0 oy
tarafından
Küçükyalıda bişey yokk sabah ile giderkende eşim aradı kalın giy yagmur yagıyo diye dedim burda bsey yok bostancı köprüsünü geçtim yagmura yakalandım Allah tan üç dakka yürüyorum dolmuştan inince
tarafından
havaya belli olmuyor bi bakiorsn yağmur bi bakiorsn güneş:)
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bizdede hava ruzgarli Azerbaycanda)
tarafından
azerbaycanli arkdslrm vardı bi oyun oynuorm insnlrini seviorm
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Maşallah Gaziantep güllük gülistanlık 
tarafından
maşallah canım burası kapali

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 532 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 597 göst.
18 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 463 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 293 göst.

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...