0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (1,063 puan) tarafından

Burda ceviz büyüklüğünde dolu yagiyor kızlarrrrrr şimsek firtina fena halde istanbul üsküdar fena haldeeeeeee balkonumdan görüntü anca boyle alabildim ağaçlardan pek gozukmuyor evde yalnizim kocam bursaya yola çıktı tv karsisinda durcakmi diye bakiyorum :(

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende İstanbul Avrupa yakasındayım canım durumlar aynı burda da dün günlük güneşlikti bugün yağmurlu 
(1,063 puan) tarafından
Enteresan kuzum bu havalar valla ne giyincegimi sasirdim kisliklari kaldirmistim hep iclerinden geri alip cikarttim ya
tarafından
Ben kaldırmamıştım daha iyi ki kaldırmamışım şimdi yağmur kesildi hafif güneş açtı Allah büyük rabbim oruç tutanlara kolaylık versin sıcak olmasın ki rahat oruç tutsunlar ramazan boyu hava böyle serin olur bence her ramazan öyle oluyor çünkü çok sıcak geçmez ramazan ayları
(1,063 puan) tarafından
Oylede kuzum bukadari da fazla geldi tabi allah daha iyi bilir ama bizim burasi kış kiyamet gorsen valla ne demek iatedimi anlarsin
tarafından
Rabbim hayırlısını nasip etsin mübarek günde
-Reklam-
0 oy
(130 puan) tarafından
Burda da sağnak yağmur gök gürültüsü şimşekler fena halde hemde çok şiddetli yağmur var mayıs mı mart mı anlayamadıkk :((
(1,063 puan) tarafından
Hangi sehir kuzum valla enteresan ben hic bisey anlamadim bu havadan yaz geldi sandik kışa geri girdik resmen
(130 puan) tarafından
Istanbul bagcilar canim halada hava soğuk yine yağmur yağacak gibi
0 oy
(62 puan) tarafından
bizimm burasida ayni canimm sanki firtina cikmis gibii
(1,063 puan) tarafından
Neresi tatlim ? Kış geldi galba sozum ona mayis ayindayiz
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Bizim burda cok günes var ama rüzgardan toz duman her yer yarında yagmur yagacakmıs bilemedim nasil hava bu 4mevsimi birden yaşıyoruz
(1,063 puan) tarafından
Neresi orasi canm kesin yarin yagar burda ceviz gibi buyuklukte valla fisarda olan kesin hastanelik olmustur
(2,172 puan) tarafından
Aksaraydayım canım oyle bi ruzgar ki gobegim olmasa uçarım yagsada duzelse hava keske :)
(1,063 puan) tarafından
Hahaha allah korusun kiz dikkat et
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Konyaya da gönderin ölecem toprak yiyemezsem 1 aydır köy toprağı yağmur yağınca çıkan koku hiç aserecek bisey bulamadım :(

(1,063 puan) tarafından
Kız sen ciddimisnnnn toprakmi aşerdinnnnn
(6,136 puan) tarafından
Evet :( köy evlerinde sivadiklari beyaz toprak varsa burnumda buram buram tütüyor bazen tarla olan yerden geçiyoruz doya doya yiyesim geliyor. Temizlik yaptım duvarları sildim nasıl boyadiysalar duvarı yalasim kazıp yiyesim geldi o derecedeyim 2 gündür parmağımı duvara sürüp yapıyorum bisey olmuyor koktugu kadar tat vermiyor hatta hiç tadı yok
(2,172 puan) tarafından
Gecen hafta yagmadı mı o tarafa dolu vurmuş baya diye biliyorum
(6,136 puan) tarafından
Yok kız ne dolusu yağdı geçti balkondan içeri girmedim 4 bir yana tas koydum su dolsun dus alıp içeyim diye çatıdan damlamıştır kuş pisliklerinden akmistir diye güvenip içemedim 1 damla zor içtim. Annem getirdi bahcedeye koymuş kedi içmiştir diye ona da yaklaşamadım sadece duş aldim
(2,172 puan) tarafından
Alla alla :D o derece aseriyon yani :D valla konyaya giderken sultanhanı eskil var belki bilirsin oraları dolu mafetmis keske orayada azcık yagsada yagmur falan yesen buraya yagdı yagacak ben gonderiyim derimde kurur heralde anlami olmaz
(1,063 puan) tarafından
Allah yardim etsin canm ne diyim ben şok aman dikkat et ama he
(6,136 puan) tarafından
Bilmez miyim benim koca eskilli kocamin tarafı alagöz sultanhanı hep oralı. Kaynatama sordum haberi yok bidaha da görmedim
(6,136 puan) tarafından
Bulsam da yiyemem kız koklarım sadece küçükken de yerdik kurt oluşurdu bebegi riske atamam. Internetten araştırdim konyanın bir yerinde kadınlar hep toprak yiyorlarmis çerez gibi set çekmişler toprağı başka yere çekmisler kadınları durduramıyorlarmış ama kanserde cokmus ondan korktum birazda
(2,172 puan) tarafından
Hadi ya :D bende sultanhanılıyım ortaköylü oldum :)
(2,172 puan) tarafından
Şu kil mi ne diyolar beyaz toprak ondan yalasan iki gecmez mi oda zararlı olur mu bilmiyom ablam hep yerdi ama bilemedim
(6,136 puan) tarafından
Bulsam yemem koklarım da bulamadım sıkıntı orda :) detaya girsek akraba çıkarız kesin :D daha dün 1 senelik evliyim hala dediler hala dedim dayı dediler dayı dedim ne isim biliyorum nede köy
(2,172 puan) tarafından
Hahaha :D gidip gelinmiyo uzaksa normal benim soyadım ayhandı belki esin bilir yada anası babası iyi ayhanlardan :D bide kotu ayhanlar var dolandırici onlardan degil :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 125 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 196 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 535 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 267 göst.
1 Ocak 2021 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu

377,922 soru

11,311,606 cevap

34,745 kullanıcı

...